نمایش محصول
لوازم كتاب
  • (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • تلفن تماس : 09373234130
  • آگهی دهنده : امیر نعمتی
  • شناسه این آگهی : 11294215
  • آدرس : http://www.mry14mn.com
  • تاریخ ثبت : 98/07/28(اعتبار آگهي پايان يافته است)
  • قیمت : توافقي
  • تعداد بازدید : 2024 بار
  • whatsappچت با واتس آپ

نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی. ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 . قیمت:۷۰۰۰۰ریال.
نویسنده ، صدوچهل (140) کتاب در دست نگارش دارد که به ترتیب تقدیم به چهارده معصوم «ائمه اطهار (ع)» می نماید . باشد که مانند چهارده نور ولایت که همگی نوری واحد می باشند ، این کتاب ها هم نوری شوند هم راستا با نور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار (ع) را روشن نمایند. این کتاب ، دوازدهمین کتاب از این سری کتاب ها می باشد.
وب سایت نویسنده: www.mry14mn.com

مراکز فروش حضوری کتاب « نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)»:
۱. تهران-03973234130 با تعیین وقت قبلی.

* شما در آستانه ورود به جهانی شگفت انگیز و ناشناخته هستید ، یعنی سفر به درون.
* بیایید همراه نویسنده ، بی نظیرترین رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء علم و حکمت را تجربه کنیم.
* در این کتاب ، شما با قدرتهای درونی خود که منجر به ارتباط بین علم و حکمت با شما می گردد و باعث دانشمند شدنتان می شود ، آشنا می شوید:
1. وظایف شاگرد نسبت به استاد. 2. وظایف استاد نسبت به شاگرد. 3. مطلب مهم در مورد استاد و شاگرد. 4. اخلاق علمی دانشمندان. 5. سه نظریه فراگیری علوم. 6. طبقه بندی علوم. 7. فلسفه و اهمیت آن. 8. دعای دانشمندان. 9. حق عالم. 10. مرگ علما. 11. همنشینی با علما و گفتگوی با آنها. 12. پرسش از عالم و مذاکره با او. 13. بذل علم. 14. نهی از ندانسته گفتن. 15. کسی که ندانسته عمل کند. 16. روش بکار بستن علم. 17. کسی که از علم خود معیشت خورد و بدان بنازد. 18. لزوم حجت و ثبوت مسئولیت برعالم. 19. فضل علم و عالم. 20. روایت کتب و حدیث و فضل نوشتن و اخد به کتب. 21. داستان عبرت آموز دیدار حضرت موسی (ع) با حضرت خضر (ع). 22. سیرۀ لقمان حکیم. 23. کلاس درس حضرت امام جعفر صادق (ع). 24. در جستجوی استاد. 25. حضرت امام جعفر صادق (ع) ، مغز متفکر جهان شیعه. 26. آگاهی و اِشراق. 27. معجزۀ عشق. 28. هدف در زندگی. 29. تعلیم و تربیت در سیرۀ ائمۀ اطهار (ع).
* با فعال کردن نور کشف شهود خود ، می توانید مستقیماً از انوار علم و حکمت الهی ، کسب فیض نمایید.
* با خواندن و عمل کردن به دستورات این کتاب ، شما هم می توانید رخنه در اسرار کنید ، یعنی نفوذ در ماوراءعلوم.

موضوع کتاب ، نفوذ در ماوراء علوم ، نفوذ در قلب سلیمِ (مخزن اسرار) یک استاد و نحوه شاگردی کردن است. اگر می خواهید درون هر علمی نفوذ کنید باید یکسری کارهایی را قبل و بعد از آن انجام دهید که این کتاب به آن می پردازد. در این کتاب ، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است. با خواندن و عمل کردن به دستورات و احادیث این کتاب ، شما هم می توانید ، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور ، که خداوند حَکیم در *** انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده ، بنمایید. و حتی پا را فراتر نهاده ، و از طریق نور کشف شهود ، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت الهی ، کسب فیض نمایید.

خداوند کالبد عاطفی را برای رابطه انسان با خدا و شاگرد با استاد خلق نموده است. انسان برای درک بهتر رابطه عاشقانه با خدا باید روابط والای عشق الهی میان استاد و شاگرد را تجربه کند. جلد اول این کتاب پیش نیاز جلد دوم است. در جلد اول با ضرورت شناخت وظایف متقابل استاد و شاگرد ، تفسیر داستان عبرت آموز حضرت موسی(ع) و حضرت خضر(ع) ، امام جعفرصادق(ع) معلمِ انسانها ، و... آشنا می شوید ؛ پس از کسب این پیش زمینه ، در جلد دوم ، زندگی نامه شیخ بهایی و ملاصدرا ، شمس و مولانا ، امام صادق(ع) و جابر بن حیان ، و حضرت محمّد(ص) و امام علی(ع) ، از زاویه جدیدی نگاشته خواهدشد. انشاءالله.

از جمله اهداف اصلی کتاب عبارت است از: می فهمیم ، انسان باید خود را به بالاترین سطوح و میزان هایی به ترتیب سطح ظرفیتی ، معرفتی(عرفان ، شناخت) و علمی ، برسد. فقط دانش اندوزی کافی نیست. اگر فردی مدرک تحصیلی بلندمرتبه ای بگیرد مغرور می شود ، زیرا استاد نداشته است که ظرفیت و معرفت به او بدهد و یک دفعه به او علم داده است. قبل از اینکه شاگردی کسب علم و دانشی کند و مدرکی بگیرد که در نهایت به غرور بیجا بیانجامد ، باید به او ظرفیت و معرفتی داد و از ابتدا پی و پایه او را درست چید. شاگردان ، دانشجویان ، و طلبه ها قبل از رسیدن به علم و دانش و مغرور شدن باید ظرفیت بالا (دریا دل) و معرفت (خودشناسی ، خداشناسی) داشته باشند تا اگر صاحب علم و دانش شدند به آن عمل صالح و سالم کنند و در راه رضای خدا از آن استفاده کنند. اگر به طور مستقیم دانش اندوزی کنند ، به احتمال زیاد مغرور شده و به بیراهه می روند ، و از دانش خود علیه انسانیت استفاده می کنند. اما اشخاصی که ابتدا ظرفیت و معرفت کسب کرده اند ، از علم و فناوری برای خدمت به بشریت استفاده می کنند. ما نمی خواهیم دانشمندان متخصص خائن به بشریت پرورش دهیم ، بلکه دانشمندانی که به انسانیت کمک می کنند ، می خواهیم.

مخاطبان اصلی این کتاب: تمام دانشجویان ، شاگردان، هنرجویان ، دانش آموزان ، معلمان، اساتید و مربیان است.

ویژگی خاص این اثر ، جامع بودن این اثر است ؛ به این معنی که به موضوعات کتاب از منظر خدا ، پیغمبر(ص) ، امامان(ع) ، اولیاءالله ، حکما ، بزرگان و اساتید پرداخته شده است.
بینش و درک مخاطبان از این اثر ، مخاطبان محترم با درک صحیح کتاب به بینش جامع بودن می رسند. در می یبابند که نباید مغررو شوند و باید خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضای خدا بکنند. اگر فرد شاگرد باشد ، باید به استاد احترام بگذارد و خالصانه به سمت کسب علم برود. اگر فرد استاد باشد ، باید صادقانه و خالصانه و برای رضای خدا به شاگردانش ظرفیت و معرفت و علم و عمل را آموزش دهد. استاد یحیایی (نویسنده) در زمینه تز جامع می گوید:
کمترین مزایای زندگی «جامع» همانا احساس امنیت و آرامش و توانایی در مقابل مشکلات می باشد. همچنین با واردشدن به زندگی «جامع» دیگر وقتی برای کارهای غیر ضروری و مخصوصاً گناه کردن ، نمی ماند . زیرا برنامه ریزی زندگی تان در دستان خودتان می باشد ، نه در دستان دیگران. افراد «جامع» همیشه در یکی از وضعیتهای زیر بسر می برند: «آموزش دیدن ، تدریس کردن ، تحقیق کردن ، بررسی کردن ، تفکر کردن ، تعمق کردن ، تدبّر کردن ، کسب عِلم و دانش و معرفت ، مطالعه کردن ، تجربه کردن ، نُت برداری ، نوشتن تجربیات عِلمی و عَملی خود ، عمل کردن به عِلم خود ، و...». تجربه ثابت کرده است ، افراد «جامع نگر» به امورات زندگی دنیوی و اُخروی بیشتر از دیگران مُسلط بوده و توسط مهارتشان ، بیشترین موفّقیت را کسب نموده اند ؛ زیرا ، از آگاهی و دانش و تجربه بیشتری برخوردار بوده و کمتر دچار اشتباه می شوند. افراد «جامع نگر» هیچگاه از کسی و یا چیزی ایراد نگرفته و مشکلات خودشان را روی دوش دیگران نمی اندازند ؛ زیرا آنها معتقدند که: «برای مشکلات خود ، یا راهی خوب پیدا خواهم کرد ، و یا راهی مناسب خواهم ساخت.»

رویکرد نویسنده اثر ، بالابردن شعور الهی و انسانی شاگردان است. انسانها دارای چنین شعوری هستند ، به همین دلیل این کتاب نوشته شده است و از سالها قبل در کلاسهای استاد یحیایی (نویسنده) تدریس شده است. انسان می تواند به بالاترین سطح توانایی و ظرفیت خودش ارتقاء یابد و انسان ها به توانایی های خودشان پی ببرند. انسان باید بدون پیش داوری و قضاوت ، از منظرهای مختلف و زوایای دیگری بدون برخورد مستقیم با آنها ، و بدون دخل و تصرف در آنها ، به موضوعات نگاه کند.

بازخورد خوانندگان: شگفت زده شده اند. خوانندگان ، درون یک انرژی وارد شده اند که این نیرو آنها را به سمت کسب دانش و معرفت برده است و می خواهند از این پس ، عمل کنند انجام دهند و فعالیت شان را بیشتر کنند ، وقت شان را به بطالت نگذرانند و پیشرفت کنند.

نگاه آسیب شناسی: یحیایی تحقیقاتی که کرده ، به این نتیجه رسیده است که انسان ها از همان پایه (کودکی) با علم جامع آشنا نبودند ، برای همین دنیا رو به سوی آرامش و امنیت نرفته است بلکه همراه با پیشرفت فناوری ، جنگ و خونریزی و ناامنی و فساد و فحشا و ترس از آینده ، گریبان گیر بشر شده است.

پیشنهاد نویسنده:
اگر کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)» توسط وزارت خانه های آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تدریس به تمامی افراد در سنین مختلف داده شود ، مطمئناً کارایی خودش را در سرتاسر جامعه نشان خواهد داد. زیرا دانش آموزان و دانشجویان زمان حال ، مهندسین و معلمین و دکترها و مدیران فردای جامعه می باشند. همچنین ، اگر معلمین و اساتید محترم بتوانند ابتدا خودشان با این نحوة تدریس آشنا شوند ، مطمئناً تغییر و تحولات خوب و سازنده ای در سرتاسر جامعه آشکار خواهد شد ؛ انشاءالله.

http://www.mry14mn.com/index.php?option=com_content&view=article&id=80

10% discount on the book: Influence on the other side of science (penetration into secrets). Author: Professor Mohammad Reza Yahyaei
:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
 جستجوهای مرتبط با آگهی

فقط با پرداخت 60 هزار تومان
اگهی شما به مدت ( یکسال ) بالاتر و متمایزتر از رقبایتان قرار می گیرد

 
<b style='color:red'>کتاب</b> قالب گیری دورانی پلاستیک هاکتاب قالب گیری دورانی پلاستیک ها01133681378
نام کتاب: قالب گیری دورانی پلاستک ها تالیف: برمک قنبر پور جویباری و علیرضا میر بلوک رشد و توسعه سریع صنعت ...1948 بازدید
کتابکتاب
کمد <b style='color:red'>کتاب</b>خانه به آزماسکوسامانکمد کتابخانه به آزماسکوسامان021-56715589
... نیاز به کمدکتابخانه جهت آرشیو منابع در آن و در داخل آزمایشگاه احساس میشود. شرکت به آزماسکو سامان با توجه به توانایی ...108 بازدید
ساخت منبر مسجد منبر یک پله چوبی ثامنساخت منبر مسجد منبر یک پله چوبی ثامنـ02133024646
... جا مهری و جا کتابی و جا کفشی با mdf در ابعاد و طرح های مختلف انواع سردرب های ورودی نمازخانه و مسجد انواع پاراوان و ...1632 بازدید
فروش انواع گالن پلاستیکی در سایزهای مختلففروش انواع گالن پلاستیکی در سایزهای مختلف 02133742101_02133740240_09198700494
... گالن 20لیتری کتابی.... گالن ده لیتری چهار گوش... گالن 4 لیتری گالن 2 لیتری گالن 1 لیتری خانم فریدزاده: ...34 بازدید
گالن پلاستیکی 20 لیتری <b style='color:red'>کتاب</b>یگالن پلاستیکی 20 لیتری کتابی02133742101_02133740240_09198700494
... کعبی _ تاشو _ کتابی و ... تولید گالن در سایزهای مختلف جهت مصارف مختلف این گالن پلاستیکی در صنایع شیمیایی نفتی رزین ها_ ...39 بازدید
عرضه کننده مستقیم قلم انواع چکشهای هیدرومک(پیکور)عرضه کننده مستقیم قلم انواع چکشهای هیدرومک(پیکور)09120316900-03137887474-03137887764
... ته قلم. پین کتابی(پین کشابی) پین مدادی دیافراگم چکش هیدرولیکی بوش های گلویی سندون سندون قلم کیت تعمیری چکش ...552 بازدید
گالن پلاستیکی 20 لیتری <b style='color:red'>کتاب</b>یگالن پلاستیکی 20 لیتری کتابی 02133382004-7
... یکی 20 لیتری کتابی کد محصول: Galon20B موارد استفاده: صنایع شیمیایی ، نفتی و پتروشیمی، رزین ها ، افزودنی های بتن، روغن های ...170 بازدید
جامهری جا<b style='color:red'>کتاب</b>ی(تمام MDF)جامهری جاکتابی(تمام MDF) 33253447 -33253556
... جاکفشی و جا کتابی (تمام MDF) قابل ارسال جهت مساجد و نمازخانه های ادارات ، دانشگاه ها ، مدارس ، ارگانهای دولتی و خصوصی و... ...2124 بازدید
خط تولید فیلترهوا،رباتیکخط تولید فیلترهوا،رباتیک9190753450
... ل (فیلترهای کتابی) 4- ساخت دستگاه کاغذچینکن کاغذ به روش غلطکی مخصوص ماشینهای سنگین (گلدار) 5- ساخت دستگاه کاغذ چین کن ...17260 بازدید
ماشین آلات تولید فیلتر هوای خودرو bhnf.ir www.behan-sanat.irماشین آلات تولید فیلتر هوای خودرو bhnf.ir www.behan-sanat.ir09190753450
... ای فیلترهای کتابی) - 4ساخت دستگاه کاغذچینکن کاغذ به روش غلطکی مخصوص ماشینهای سنگین (گلدار) -5ساخت دستگاه کاغذ چین کن ...11513 بازدید
نیمکت دانش آموزینیمکت دانش آموزی02188613321 - 02188614821
سها صنعت 02188613321 تولید کننده تجهیزات اداری و آموزشی ** موجود در انبار ** محصولات: * میز و نیمکت تک نفره دانش آموزی مقاطع پیش دبستانی، دبستانی و دبیرستان * میز و نیکمت دونفره متصل و منفصل MDF * صندلی دانش آموزی و دانشجویی * صندلی MDF ، صندلی فایبرگلاس، فلزی، چرمی * تکنفره، دونفره،1458 بازدید
طراحی و ساخت مبدل های حرارتی نسل سوم مختص واحدهای قیر سازیطراحی و ساخت مبدل های حرارتی نسل سوم مختص واحدهای قیر سازی02177730238
طراحی و ساخت مبدل های حرارتی نسل سوم مختص واحدهای قیر سازی مبدل حرارتی دستگاهی است که برای انتقال حرارت از سیالی با دمای بالاتر به سیالی با دمای پایین تر مورد استفاده قرار می گیرد. برای تبادل گرمای دو سیال بدون آنکه با هم آمیخته شوند، نیاز به سطح انتقال حرارت داریم. کارخانجات14 بازدید
مشاوره طراحي و راه اندازي كارخانجات نسل سوم تولید قيرمشاوره طراحي و راه اندازي كارخانجات نسل سوم تولید قير02177730238
مشاوره طراحي و راه اندازي كارخانجات نسل سوم تولید قير شرکت فنی مهندسی فناورگستر پيمان با استعانت از خداوند متعال اقدام به احداث و بالا بردن سطح کیفیت كارخانجات توليد قير و ايزوگام نموده است. اين شرکت در راستاي تحقق اهداف سازماني فعاليت‌هاي خود را بر پایه الزامات سيستم‌11 بازدید
مدارک مورد نیاز ساخت پروژه تولید انواع قیرمدارک مورد نیاز ساخت پروژه تولید انواع قیر02177730238
مدارک مورد نیاز ساخت پروژه تولید انواع قیر در صنعت قیر و ایزوگام در ایران کمتر شرکتی یافت می شود که در ساخت و راه اندازی واحد خود، به داشتن مدارک و اسناد فنی و مهندسی توجه داشته باشد. شرکت فنی مهندسی فناور گستر پیمان به خود می بالد که در تمامی مراحل ساخت و راه اندازی پروژهای11 بازدید
طرح توجیهی و امکان سنجی اقتصادی تولید قیر با کامفارطرح توجیهی و امکان سنجی اقتصادی تولید قیر با کامفار02177730238
طرح توجیهی و امکان سنجی اقتصادی تولید قیر با کامفار مطالعات امکان سنجي، مطالعات کارشناسي است که قبل از اجراي طرح هاي سرمايه گذاري اقتصادي انجام مي گيرد. دراين مطالعات طرح از نگاه بازار، فني، مالي و اقتصادي مورد بررسي و آناليز قرارگرفته و نتايج حاصل از آن به عنوان مبنائي براي11 بازدید
طراحی، برنامه نویسی، ساخت و راه اندازی اتاق کنترلطراحی، برنامه نویسی، ساخت و راه اندازی اتاق کنترل02177730238
طراحی، برنامه نویسی، ساخت و راه اندازی اتاق کنترل در بسياري از محيط‌ هاي شغلي با فن آوري‌ هاي حساس و پيچيده، خطاهاي انساني از اهميت بالايي برخوردار است، زیرا به حوادث ناگواری منتهي می شود. به همين دليل شناسايي و علت ‌يابي خطاهاي انساني جهت پيشگيري و محدود ساختن پيامدهاي14 بازدید
ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسیترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی05157259696
... هانی ترجمه کتاب خلاصه نویسی کتب و مقالات ویرایش و تصحیح متون ترجمه شفاهی  ترجمه شفاهی (حضوری)  ترجمه تلفنی  ...859 بازدید
ترجمه مقالات پذیرفته شدگان دکتری Ph.Dترجمه مقالات پذیرفته شدگان دکتری Ph.D05157259696
موسسه علمی عصر زبان ایرانیان ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ایران ( ثبت 231851) دارای مجوز خدمات ترجمه از وزارت کار و امور اجتماعی (مجوز 11264287) عضو انجمن تجارت الکترونیکی ایران ( عضویت 487 ) عضو مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال عضو انجمن مجازی مترجمین566 بازدید
آسان نُتآسان نُت09352401320
آموزش آسان ارگ، پیانو و سازهای دیگر .... بدون استاد در منزل خودتان آموزش ببینید و براحتی نوازندگی کنید نوازندگی آسان با نُتهای ترجمه به فارسی به صورت دو ر می فا ، کاملا فارسی با زیر نویس متن شعر و آکورد ،زمانبندی شده ، دقیق و کامل و قابل دانلود و پرینت، یا دگیری سریع و آسان573 بازدید
لوازم آموزشی موسیقیلوازم آموزشی موسیقی09352401320
... ساز • فروش کتاب و سی دی آموزشی • فروش نتهای فارسی آسان • قبول سفارشات نوشتن هر نوع نت ایرانی و خارجی (بصورت ...1378 بازدید
صفحه  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 سفارش آگهی ویژه
تعرفه آگهی های ویژه
تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2020 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل www.takro.net@gmail.com