مشخصات آگهی دهنده

* کرم مروارید ، ضد لک
_09127274131_02155073814_09304388351
توافقی
1397-01-18
1397-02-17
1930 بار
11286873
تهران_بازار

* کرم مروارید ، ضد لک
خدمات زیبایی و بهداشت

* کرم مروارید ، ضد لک

* کرم مروارید ، ضد لک * پف دهنده صورتکرم مروارید

* کرم مروارید ، ضد لک
* پف دهنده صورت و مناسب گونه گذاری
* سفید کننده و روشن کننده پوست
* حاوی پودر مروارید ، گلیسیرین و ویتامین ای
* محصول فرانسه
توضیحی مختصر در مورد پوست

پوست همه ما روزانه در معرض تابش خورشید ، به خصوص جنوبی های عزیز ، آلودگی هوا و گرد و غبار را می گیرد که مجموع این عوارض به مرور زمان از راه منافذ پوست وارد پوست شده و سلول های ملانین که رنگ دانه های پوست می باشد را تغییر داده و رنگ آنها را کدر ، تیره و خسته نشان می دهد و پوست را نیز به همین حالت در می آورد .

حال این کرم چه عملکردی دارد ؟

این کرم لایه بردار بدون اسید و شن می باشد که کار آن فقط برداشت سلول های مرده پوست شما و تمیز کردن منافذ پوست جهت اکسیژن رسانی و تهویه می باشد و کاری به خود پوست اصلی ندارد. چربی اضافه پوست که در مواردی باعث به وجود آمدن جوش ها در قسمت های گونه ها و پیشانی می باشد را از بین می برد و همچنین باعث لیفتینگ و فرم دهی به پوست می باشد و پوست صورت شما را صاف و تمیز و لطیف می کند . کرم از راه منافذ پوتس که تمیز و پاک شده اند وارد پوست شده و سلول های ملانین غیر طبیعی که بر اثر عوامل ذکر شده تغییر یافته اند را می شکند و ظرف 14 روز 3 تا 4 درجه پوست شما را زیبا ، روشن ، شفاف ، و سفید می کند . در ضمن بواسطه رطوبت فوق العاده و ویتامین های موجود در آن تیرگی و چین و چروک دور چشم و مناطق به مرور کمتر کرده و از بین می برد.

جالب اینکه این کرم آنتی باکتریال نیز می باشد و از نفوذ عوامل مضر به پوست جلوگیری کرده و می توان از آن به عنوان یک کرم روزانه نیز استفاده کرد و دیگر نیازی به هیچ کرم ، پودر یا پنکک نخواهید داشت.

یک پک فوق العاده برای همه ، حتی آقایان ، بر گرفته از اعماق دریا ، دارای 2 تاییدیه استاندارد ISO 2000 , ISO 9001 می باشد

با زیبایی ای که این کرم به شما می دهد اعتماد به نفستان چند برابر شده و از حضور در جمع به خود می بالید.

دوستان گرامی خواهشمندیم پک را با محصولات مشابه اشتباه نگیرید

ترکیبات :

Water, Isopropyl Myristae, Pearl Powder, Mineral Oil, Glyceryl Monosterate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Gycerine B.P., Vitamin E, Withazel Extract Triethanolamine, Fragrance, Royal jelly, Methylparaben, Propyl Paraben

کلمات کلیدی :
کرم مروارید ضد لک پف دهنده صورت کرم مروارید

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید