مشخصات آگهی دهنده

تولید و فروش لوله و اتصالات ساختمانی و فاضلابی PVC
026-34711663
توافقی
1397-01-22
1397-02-21
2216 بار
11285183
کرج، کمالشهر، جنب پلیس راه چهارباغ، خیابان عطا، خیابان کارگر، وینوپلاستیک

تولید و فروش لوله و اتصالات ساختمانی و فاضلابی PVC
صنعت ساير خدمات صنعتی

تولید و فروش لوله و اتصالات ساختمانی و فاضلابی PVC

تولید و فروش لوله و اتصالات ساختمانی و فاضلابی PVC

قابل توجه شرکتهای محترم مهندسین مشاور، پیمانکاران و انبوه سازان

شرکت تولیدی و صنعتی وینوپلاستیک تولید کننده لوله و اتصالات U-PVC از سایز20 الی 1200 میلیمتر و بزرگترین صادر کننده لوله و اتصالات پی وی سی ایران، با سابقه تولید بیش از 32 سال و اخذ استانداردهای ملی و بین المللی، آمادگی خود را جهت همکاری اعلام می دارد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

شرکت تولیدی و صنعتی وینوپلاستیک به عنوان دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران در صنعت لوله و اتصالات پی وی سی ، ضمن برقرار نمودن سیستم دقیق تضمین کیفیت، با بهره گیری از آزمایشگاه مجهز به جدید ترین ابزار های آزمایشگاهی آزمون های کنترل کیفی و بازرسی ذیل را مطابق با استاندارد ملی ایران و جدید ترین استاندارد های جهانی بر روی مواد اولیه و محصولات انجام می دهد.

• تعیین دانسیته ((ASTM D1895

دانسیته مواد اولیه خریداری شده با استفاده از ترازوی دقیق تعیین و با Data Sheet آن مطابقت داده می شود. عدد دانسیته معرف کیفیت فرآیند تولید مواد و بهینه بودن شرایط آن می باشد.


• آزمون فشار هیدرواستاتیک (EN 921-EN1452- ISIRI 9117)

به منظور بررسی استحکام محصول در برابر فشار هیدرواستاتیکی، آزمایش فوق با استفاده از دستگاه دقیق آزمون در آزمایشگاه وینوپلاستیک انجام می پذیرد. در این آزمایش نمونه لوله پس از بسته شدن دو انتهای آن توسط دو گپ و هواگیری با آب 20 درجه سانتیگراد(رواداری مجاز5 ± درجه کلوین)، در حوضچه آب c º20 (رواداری مجاز1 ± درجه کلوین) به مدت 1 ساعت به منظور هم دما شدن لوله با آب غوطه ور شده ، سپس به مدت 1 ساعت تحت فشار داخلی ثابت استاندارد قرار داده می شود. این فشار با توجه به سایز لوله و ضخامت آن تعیین می شود. پیدایش هر گونه نقص در نمونه ها اعم از ترکیدگی، نشتی و ترک تا قبل از به پایان رسیدن مدت زمان 1 ساعت به معنای مردود بودن محصول می باشد.

• بررسی وضعیت ظاهری لوله(سطوح داخلی و خارجی) و اندازه گیری ابعاد (ISIRI9119 EN1452-EN1401 - EN1329-ISIR 9117-ISIRI9118-)
هنگامی که لوله های PVC-U با چشم غیر مسلح دیده می شوند باید الزامات زیر را برآورده سازند :
* سطوح داخلی و خارجی لوله ها باید صیقلی، تمیز و عاری از شیار، تاول، ناخالصی، خلل و فرج یا سایر ناصافی های سطحی باشد و هر دو سر لوله باید به صورت عمود بر محور و عاری از پلیسه بریده شود.
* تعیین دقیق ضخامت جدار لوله با استفاده از کولیس های کالیبره در مقطع برش تعیین می شود.
* قطر خارجی لوله با استفاده از نوار های مدرج (سیر کومتر) و در طول یک شاخه از لوله، اندازه گیری می شود.


• علامت گذاری (ISIRI9119 EN1452-EN1401 - EN1329-ISIR 9117-ISIRI9118-)
در شرکت وینوپلاستیک علامتگذاری روی هر شاخه 6 متری لوله کنترل می شود.این علائم عبارتند از: نام شرکت وینوپلاستیک، جمله ساخت ایران، قطر خارجی لوله بر حسب میلیمتر، فشار اسمی بر حسب بار و کد لوله.
• آزمون ضربه (ISIRI9119 EN1452-EN1401 - EN1329-ISIR 9117-ISIRI9118-)
از جمله ویژ گی ها و آزمو نهای مهم در خصوص لوله های پلاستیکی از جنس PVC-U آزمون ضربه می باشد به طوری که با انجام این آزمون و وارد آمدن تنش های خارجی استاندارد بر لوله، رفتار نمونه مورد ارزیابی قرار می گیرد.
این آزمون برای تعیین مقاومت لوله در برابر ضربه انجام می گیرد. تست مذکور با استفاده به روش Round-the-clock (گردش ساعت) مطابق با استاندارد EN 744 انجام می گیرد.TIR(نرخ واقعی ضربه) در این آزمون نباید بیش از 10% می باشد.


• آزمون دیکلرو متان (ISIRI9119 EN1452-EN1401 - EN1329-ISIR 9117-ISIRI9118-)

این آزمون در آزمایشگاه وینو پلاستیک برای تعیین میزان پخت، درجه ژل شدنPVC و تنظیم درجه حرارت های قالب انجام می گیرد.

• آزمون سفتی حلقوی لوله (Ring Stiffness) (EN1446-ASTM D2412-DIN1696-ISO9969)
این آزمون جهت تعیین مقاومت لوله در برابر فشار خارجی اعمال شده می باشد که این فشارناشی از بار مرده(فشار خاک) و بار زنده (بار ترافیکی) می باشد که در صورت پایین بودن مقاومت لوله در برابر تحمل فشار خارجی، لوله دو پهن شده و از حالت دایره ای خارج می شود و این امر منجر به کاهش دبی جریان سیال در لوله می شود. تست مذکور در آزمایشگاه وینوپلاستیک با استفاده از مدرنترین و دقیق ترین دستگاه انجام می گیرد. دستگاه مذکور مجهز به برنامه نرم افزاری می باشد که امکان تعیین سفتی حلقوی لوله را مطابق با 4 استاندارد ذکر شده فراهم می سازد و گراف Force-Deflection% را رسم می کند.

• آزمون فرمولاسیون (ASTM D2538-95)

در آزمایشگاه وینو پلاستیک فرمولاسیون به وسیله دستگاه برابندر(Torque Rheometer) که شامل یک مخلوط کن که دمای آن قابل کنترل اسـت و دو مارپیچ که در خـلاف هم گردش می کنند می باشد، تعیین می شود.
دستگاه مذکور مجهز به برنامه نرم افزاری می باشد که نمودار تغییرات Temperature –Time و Torque-Time رسم می کند و انطباق دادن این دو گراف اطلاعات قابل اطمینانی را راجع به رفتار رزین پـی وی سـی به ما می دهد. این روش تست یکی از متداولترین روش ها برای طبقه بندی روان کننده های مصرفی با توجه بـه سازگاری آنها با پی وی سی می با شد. از موارد دیگری که با توجه این تست میتوان پی برد، عبارتند از :کنترل کیفیت مخلوط روان کـننده- اسـتابیلایزر آماده برای مصـرف در صـنایع پی وی سـی، تعیین میزان پایـداری حرارتی استابیلایزر، کیفیت پخت و ... .

• آزمون پایداری حرارتی(ASTM D2115)

برای پی بردن به میزان پایداری حرارتی استابیلایزر مصرفی، در آزمایشگاه وینوپلاستیک کامپوند استابیلایزر، پی وی سی و DOP(به منظور تهیه sheet نرم)در راکتور میکس شده ،توسط دستگاه Roll mill از آن sheet نرم تهیه می شود و سپس نمونه های تهیه شده از sheet نرم در داخل آون در دمای 150ºc به مدت 2 ساعت قرار داده می شود. طی این مدت در هر یک ربع میزان تغییرات ایجاد شده در نمونه ها با نمونه شاهد مورد مقایسه قرار می گیرد.


VINOPLASTIC

PVC-U PIPES & FITTINGS MANUFACTURER


استانداردهای تولید

DIN EN1452-2

این استاندارد ابعاد( قطر و ضخامت)، رواداری مجاز ابعاد، ویژگی های الزامی جهت کنترل کیفیت لوله های پلی وینیل کلراید سخت مورد مصرف در آبرسانی و روش های آزمون این ویژگی ها را شامل می شود. لازم به ذکر است استاندارد 9117 ملی ایران مطابق با این استاندارد ترجمه و تدوین شده است.

DIN EN1401

این استاندارد ابعاد( قطر و ضخامت)، رواداری مجاز ابعاد، ویژگی های الزامی جهت کنترل کیفیت لوله های پلی وینیل کلراید سخت و اتصالات تزریقی مورد مصرف در تخلیه فاضلاب زیرزمینی بدون فشار و روش های آزمون این ویژگی ها را شامل می شود. لازم به ذکر است استاندارد 9118 ملی ایران مطابق با این استاندارد ترجمه و تدوین شده است.

DIN EN1329

این استاندارد ابعاد( قطر و ضخامت)، رواداری مجاز ابعاد، ویژگی های الزامی جهت کنترل کیفیت لوله های پلی وینیل کلراید سخت و اتصالات تزریقی مورد مصرف در تخلیه فاضلاب ساختمان و روش های آزمون این ویژگی ها را شامل می شود. لازم به ذکر است استاندارد 9119 ملی ایران مطابق با این استاندارد ترجمه و تدوین شده است.

www.vinoplastic.com
[email protected]

دفتر فروش بازار داخلي:
34704515-34705082-34711663—026
آدرس کارخانه: استان البرز، کرج، کمالشهر، جنب پلیس راه چهارباغ، خیابان عطا، خیابان کارگر، وینوپلاستیک

کلمات کلیدی :
لوله اتصالات لوله و اتصالات PVC PVC U U PVC پي وي سي پي وي سي يو يو پي وي سي لوله

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید