مشخصات آگهی دهنده

با 25 میلیون تومان صاحب آپارتمان شوید
65525859
توافقی
1397-01-18
1397-02-17
1418 بار
11279746
شهراندیشه بلوار اصلی بین خیابان اول و شاهد شرقی جنب شهرداری پلاک ۹۰۱ مسکن بزرگ اندیشه

با 25 میلیون تومان صاحب آپارتمان شوید
املاک مشاور املاک

با 25 میلیون تومان صاحب آپارتمان شوید

با ۲۵ میلیون نقد + ۱۲ میلیون رهن مستاجر + ۲۰ میلیون وام مسکن صاحب آپارتمان ۴۰ تا ۵۰ متری در شهر اندیشه شوید ، آماده انتقال سند و آماده تحویل متراژ بالا با شرایط متفاوت .
(با وام بانکی بر روی واحد ، خریدار از بابت هزینه وام هیچگونه مبلغی را پرداخت نخواهد کرد)
متراژ آپارتمان از۴۰ مترتا ۱۵۰ متر قیمت ازقرار متری ۸۵۰ هزارتومان تا یک میلیون چهارصد هزارتومان می باشد .
قابل توجه است این آپارتمانها واقع در فاز ۱ اندیشه نوساز و یاچند سال ساخت ، شیک با کلیه امکانات آب ، برق ، گاز ، تلفن و پارکینگ اختصاصی و یا مشاع میباشد .
شایان ذکر است آپارتمانهای مذکور از واحدهای ۶ ، ۹ ، ۱۲ ، ۲۴و۵۶ واحدی تشکیل شده و در طبقات مختلف و خیابانهای مختلف فاز یک اندیشه و سایر فازها قابل فروش است.

بیوگرافی شهر جدید اندیشه :

شهر اندیشه در ۳۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج واقع است و به لحاظ دسترسی مناسب به شبکه های ارتباطی منطقه از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشد،.شهر جدید اندیشه با وسعت ۱۴۹۵ هکتار بصورت مثلثی در جنوب شرقی شهر کرج و در شرق محور ملارد واقع گردیده است. اراضی مورد نظر از شرق به رودخانه کرج و از غرب به محدوده طرح توسعه و عمران شهر کرج بزرگ و از جنوب به جاده کرج محدود است.

اصولا برنامه ریزی توسعه شهر های جدید در سه دوره بلند مدت (۲۵ ساله)، میان مدت (۱۵ ساله)، و کوتاه مدت (۵ ساله) صورت می پذیرد که در خصوص اندیشه به دلیل شروع عملیات آماده سازی و واگذاری زمین و فشار زیاد متقاضیان مسکن با فرض سال ۷۰ به عنوان سال مبنای طرح، تا پایان سال ۱۳۷۵ بیش از ۱۹۰۰ واحد مسکونی ایجاد گردیده بود، علیرغم پیش بینی این مسئله که در دوره میان مدت طرح (سال ۸۵) با توسعه و شکل گیری مراکز خدماتی و تاسیساتی روبنایی شهر بیش از ۰۰۰/۶۰ نفر و تا پایان دوره طرح یعنی تا سال ۱۳۹۵ بیش از ۰۰۰/۱۰۰ نفر در این شهر اسکان یابند اما بدلیل استقبال غیر منتظره مردم از اسکان در این شهر هم اکنون جمعیتی بالغ بر ۰۰۰/۱۲۰ نفر در اندیشه ساکنند، شهر جدید اندیشه از نظر شرایط اقلیمی دارای آب و هوای نسبتا گرم و خشک در تابستان و سرد در زمستان می باشد و در ارتفاع ۱۲۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد ،

قابل توجه است که اکثریت افراد ساکن در این شهر از قشر فرهنگی ، کارمندان سازمانهای دولتی شاغل در تهران میباشند .

و از نظر رفاهی و امکانات تجاری رده اول را در سطح شهرهای استان تهران دارد.

این مرکز با مشاورین مجرب و متعهد آماده ارائه خدمات رسانی به شهروندان محترم در سراسر کشور میباشد با مجوز رسمی و کد رهگیری با ۱۲ سال سابقه خرید و فروش ملک در شهر اندیشه .

تلفن های تماس : ۶۵۵۲۹۴۴۲-۰۲۱ و ۶۵۵۲۵۸۵۹-۰۲۱

همراه : ۰۹۳۸۵۰۶۰۱۶۱

آدرس : شهراندیشه بلوار اصلی بین خیابان اول و شاهد شرقی جنب شهرداری پلاک ۹۰۱ مسکن بزرگ اندیشه

کلمات کلیدی :
املاك انديشه آپارتمان انديشه فروش آپارتمان آپارتمان خريد آپارتمان املاك حومه تهران املاك شهرك انديشه املاك تهران آپارتمان فروشي انديشه مسكن انديشه املاك كرج املاك انديشه كرج فروش آپارتمان در تهران

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید