مشخصات آگهی دهنده

فروش ویژه اسپرماکس Spermax
09380991468 و یا 09355070589
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
1880 بار
11278267
www.spermaxmarket.com

فروش ویژه اسپرماکس Spermax
خدمات خدمات پزشکی

فروش ویژه اسپرماکس Spermax

تجربه ای باورنکردنی
فرمول قویتر عملکرد سریعتر
اسپرماکس مکمل بهبود ارگاسم مردان


از دیرباز پزشکان و متخصصان مسائل جنسی برای بیشتر کردن کیفیت مقاربت و افزایش لذت جنسی و ایجاد احساس رضایتمندی در پی راهی برای افزایش زمان , قدرت و کیفیت ارگاسم بودند.
در اثر تحقبقات کشف کردند که افزایش حجم منی در مردان و تاخیر در زمان انزال نسبت مستقیم با بیشتر شدن زمان و قدرت ارگاسم دارد.
این کشف باعث شد که پزشکان به دنبال راهی برای افزایش حجم منی و تاخیر در زمان انزال باشند. بدنبال آن و در پی آزمایش های خاص بر روی گیاهان و ویتامینها و مواد معدنی متوجه تاثیرات محسوس بعضی از آنها بر روی افزایش حجم مایع منی واسپرم در مردان و بعضی دیگر در جلوگیری از انزال زودرس شدند.
کپسولهای اسپرماکس در طول ١٠ سال گذشته ابتداء در کشور آلمان تولید و در کل اروپا فروخته می شد. به سبب فروش بالا و تقاضای زیاد , تولیدکنندگان این محصول از سال ٢٠١٠ با کامل تر کردن فرمول و ترکیبات آن و استفاده از تکنولوژی گرانول شروع به تولید آن در آمریکا با نام انحصاری اسپرماکس پیلز کردند.
به جرأت می توان گفت که اسپرماکس اکنون یکی از بهترین محصولات موجود در جهان برای بهبود چند بعدی عملکرد ارگاسم و افزایش لذت و کیفیت مقاربت می باشد.
تکنولوژی گرانول روشی جدید و منحصر به فرد برای بدست آوردن موادی خالص تر و کم حجم تر از طریق گرفتن رطوبت مواد خام طبیعی می باشد که تا چند برابر بیشتر از دیگر روشهای خشک کردن رطوبت مواد را بدون از دست دادن خواص آنها می گیرد.

بعضی از مزیت های کپسولهای اسپرماکس:
١- فرمولی جدید و قدرتمند و کاملا انحصاری با بیش از ١٧ ماده طبیعی و منحصر به فرد.
٢-خلوص زیاد و کیفیت بالای مواد خام بکار گرفته شده با استفاده از تکنولوژی گرانول که باعث شده بتوان دوزهای بالایی از مواد طبیعی را در ترکیبات بکار گرفت که منجر به جذب بالا و تأثیر سریع دارو پس از مصرف می گردد.
٣- افزایش حجم و چگالی مایع منی تا %٥٠٠ مقدار طبیعی.
٤- بهبود و افزایش مقدار و کیفیت اسپرم برای حل مشکل کمبود اسپرم در مردان و افزایش قدرت باروری و جلوگیری از عقیمی.
٥- جلوگیری از انزال زودرس و افزایش زمان مقاربت به شکلی محسوس و غیر قابل باور.
٦- افزایش قدرت ارگاسم و پاشش منی تا سه برابر حالت طبیعی.
٧- افزایش حجم و زمان تخلیه منی در هر انزال به همراه افزایش لذت جنسی.
٨- افزایش کارایی و تنظیم عملکرد غدد جنسی.
٩- تاثیر سریع دارو به نحوی که تا ٢٤ ساعت پس از اولین مصرف شاهد اثرات آن خواهید بود.
١٠- بدون هیچ عارضه جانبی و تداخل دارویی و غذایی و تهیه شده از مواد %١٠٠ گیاهی و طبیعی.
١١- دارای گواهی GMP تولید تحت شرایط کنترل کیفیت و گواهینامه سلامت از FDA آمریکا.
١٢- خرید و استفاده آسان بدون نیاز به نسخه پزشک.

شما میتوانید در سه نوبت در طول روز ٣ تا ٦ عدد کپسول اسپرماکس را به همراه وعده های غذایی یا یک لیوان پر آب مصرف کنید.
اسپرماکس یک مکمل طبیعی و کاملا بدون عارضه جانبی است به همین علت شما بدون محدودیت زمانی می توانید آنرا مصرف کنید.اثرات این کپسولها ٢٤ تا ٤٨ ساعت پس از مصرف احساس شده و در صورت ادامه مصرف تا یک ماه به شکل کامل از فواید اسپرماکس استفاده خواهید کرد.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش کالای منحصر به فرد اسپرماکس از سایت www.spermaxmarket.com (این لینک راcopy کرده و در مرورگر خود paste نمایید) استفاده نموده و یا با شماره تلفن های 09380991468 و یا 09355070589 تماس بگیرید

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
اسپرماکس اسپرمکس درمان زود انزالی افزایش زمان نزدیکی افزایش میل جنسی بهترین دارو برای درمان زود انزالی بهترین داروی زود انزالی افزایش حجم منی قرص اسپرماکس spermax قویترین محصول جنسی افزایش منی محصول

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید