مشخصات آگهی دهنده

فرش خاص ، بزرگ و يكپارچه
0711-2347194
توافقی
1403-04-31
1403-05-25
1428 بار
11271728
کاشان

فرش خاص ، بزرگ و يكپارچه
لوازم فرش و موكت

فرش خاص ، بزرگ و يكپارچه

نوآوري و خلاقيت يكي از مهمترين ويژگيهاي اصلي گروه فرش شهشهان محسوب مي گردد .
از آن جمله به طراحي و توليد فرشهاي خاص ، بزرگ و يكپارچه جهت استفاده در هرگونه فضاي معماري مذهبي ، مسكوني ، تفريحي ، هتل ، سالنها و ... مي توان اشاره نمود .

در اين راستا توجه خاص در انتقال و انطباق طرح و نقوش دكوراسيون ، اندازه و شكل پلان محل مورد نظر با طرح و رنگ فرش توليدي ، از مهمترين خصوصيات و توانائيهاي طراحان و متخصصين هنرمند و با تجربه اين گروه مي باشد .

به طور مثال در طراحي يكپارچه نقشه فرشي جهت يك فضاي 400 مترمربعي از لابي يا سالني درهتل ، منزل مسكوني و يا شبستان مسجدي ، هر چند با وجود ستون ، قناسي ، فرورفتگي و برآمدگيهاي موجود در آن محل ، قسمتهاي مذكور به طرز زيبا و حرفه اي در طرح اوليه پيش بيني شده و پس از بافت ، بدون بروز هيچگونه خطا و لطمه اي به طرح فرش ، همگي در جاي خود قرار گرفته و به گونه اي ماهرانه به يكديگر متصل خواهند شد .
بدين ترتيب فرش كامل با طراحي اختصاصي و يكپارچه از آن محل ، تشكيل مي گردد . اين در حالي است كه پس از اتمام مراحل نصب فرش ( به روش ثابت يا سيار ) ، اثر محسوسي از محل اتصال قطعات فرش بر جاي نخواهد ماند .

انتخاب تكنولوژي و روش بافت ، هم چنين تعيين نوع جنس نخ خاب و پرز فرش شامل : 100% پشم طبيعي گوسفند ، اكروليك ، پلي پروپيلن ، پلي استر و يا تركيبي از آنها و از طرفي ديگر كيفيت فني بافت آن شامل : رجشمار ، شانه ، تراكم ، ارتفاع پرز ، بافت تخت ، برجسته ، سه بعدي و ... ، بسته به سبك معماري مدرن يا سنتي ، دكوراسيون و نوع كاربرد و استفاده از آن فضا ، مسئله اي است كه توسط مشاورين و مهندسين اين گروه به صورتي خيلي دقيق و تخصصي محاسبه و ارزيابي شده و در قراردادهاي في مابين به سفارش دهنده پيشنهاد و مورد توافق قرار خواهد گرفت .

دراين ارتباط تعدادي از نمونه ها و عكسهايي از پروژه هاي انجام شده را مي توان در اين بخش و درقسمت گالري تصاوير اين سايت مشاهده نمود .
www.shahahahancarpet.com
[email protected]
[email protected]
09120600517

کلمات کلیدی :
فرش خاص بزرگ و يكپارچه فرش سایز بزرگ فرش بزرگ فرش شهشهان

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید