مشخصات آگهی دهنده

آزمون تافل،قبولي تضميني،امتحان تافل
توافقی
1397-01-21
1397-02-20
1012 بار
11270472
سراسرایران سراسرجهان

آزمون تافل،قبولي تضميني،امتحان تافل
آموزش زبان

آزمون تافل،قبولي تضميني،امتحان تافل

اخذ گواهينامه مدارك ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT با نمره بالا براي پذيرش از دانشگاه هاي خارج از كشور و يا براي اخذ اقامت استراليا، نيوزلند، انگستان و كانادا در مدت زمان 6 هفته به طور تضميني.
صرفه جويي در هزينه هاي سرسام آور دوره هاي اخذ يك و يا چند مدرك از مدارك بين المللي ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT ويژۀ متقاضيان تحصيل، اقامت و كار در خارج از كشور.
كسب مدرك مورد نياز در آزمون ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT فقط در 6 هفته.
حل معضل بزرگ گرفتن و پاس نمودن امتحان ايلتس (IELTS) براي شما.
مناسب ترين گزينه براي كساني كه به دنبال ميانبر در كسب مدرك ايلتس (IELTS) مي باشند.
راهنمايي و تضمين دريافت مدرك زبان براي كساني كه پس از تلاش زياد نتوانسته اند نمرۀ دلخواه خود را در امتحان ايلتس (IELTS) بدست آورند.
صرفه جويي در وقت و زمان براي متقاضياني كه وقت كافي براي مطالعه و آمادگي امتحان ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT را ندارند.
انجام دريافت مدرك، جهت بالابردن امتياز پرونده مهاجرتي و يا افزايش شانس اخذ بورس تحصيلي تان با نمره بالا مطابق با نياز شما.
مشاوره و تضمين 100% دريافت مدرك براي متقاضيان اخذ پذيرش دانشجويي كه به نمرۀ بالا و مدرك ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT نياز فوري دارند.
اگر به دلايل كمبود وقت، عدم علاقه به مطالعه، عدم موفقيت در آزمونهاي قبلي در چندين مرحله و يا مشكلات ديگر، خواهان اخذ مدرك خود در سريعترين زمان هستيد، همين امروز به ما [email protected] ايميل بزنيد و ما به شما 24ساعته پاسخ خواهيم داد.

جهت امتحان ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT
آزمون ايلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، GRE و GMAT
به ما [email protected] ايميل بزنيد.
لطفاً جهت تسريع در پاسخگويي از فرم تماس اين آگهي جهت ارسال پيام، خودداري نموده و مستقيما با ايميل فوق تماس بگيريد تا پاسخ شما در كمتر از 24ساعت ارائه گردد.

کلمات کلیدی :
آزمون تافل قبولي تضميني امتحان تافل

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید