مشخصات آگهی دهنده

سمژاشي و دفع آفت
02126205434
توافقی
1397-01-16
1397-02-15
705 بار
11268655
جردن - بلوار گلستان - خ گيتي - پلاك 8

سمژاشي و دفع آفت
خدمات زیبایی و بهداشت

سمژاشي و دفع آفت

حشرات ، سلامت انسان را تهديد مي‌ كنند . سوسري ،‌ شپش ، كك ، مگس ، ساس تخت خواب و . . . . . ناقل تعداد زيادي از بيماري ها هستند . حشرات در محيط هاي كاري ، به طور طبيعي باعث ناراحتي مشتري و مهمانهايتان شده و به طور ناخواسته سبب بي اعتباري شركتتان مي‌شوند سموم مصرفي در مبارزه با حشرات مي بايست از طرف (سازمان بهداشت جهاني) و وزارت بهداشت مجوز داشته باشند . سمومي كه به سلامت انسان صدمه نزده و لكه باقي نميگذارد مصرف شود . در زمينه سمپاشي نيز مدرنترين وسايل و تجهيزات استفاده شود . هدف ، عرضه بهترين خدمات با اقتصادي ترين حالت است. براي، يك سمپاشي مطمئن ، بهداشتي ، سالم و اقتصادي با ما تماس بگيريد.
گروه خدمات سمپاشي پينوس ، با همكاري متخصصين حشره شناسي ، كشاورزي و بهداشت محيط ، زير نظر اساتيد دانشگاه هاي كشور در خصوص دفع آفات بهداشتي و شهري از جمله انواع حشرات موذي و جوندگان شهري ارائه خدمات تخصصي مي نمايد.
هدف ما نيل به سلامت آگاهانه در سطح جامعه است
اعمال شيوه هاي غير علمي توسط افراد غير متخصص در سمپاشي علاوه بر عدم تاثير مطلوب در مبارزه با حشرات سبب آلودگي محيط زندگي افراد شده و راه را براي بروز انواع سرطان و بيماري هاي مختلف باز مي كند . متخصصين گروه پينوس با بهره گيري از دانش خود در خصوص سم شناسي و بيولوژي حشرات و نحوه اثر آفات بر سلامت افراد با اولين تماس جهت رفع مشكل شما در كنارتان خواهند بود.
شركت پينوس با ارائه كيفيتي يكسان در تمام ساعات ، به صورت شبانه روز در اقصي نقاط كشور رائه خدمات مي نمايد.

موارد كاربرد برنامه كنترل آفات

منازل كارخانه ها هتل ها شيريني پزي ها نان وايي ها
رستورانها مراكز تجاري مغازه ها ادارات وسايل نقليه
اتوبوس ‌كشتي قطار ‌ هواپيما مراكز نظامي
بيمارستانها مراكز بهداشتي مدارس دانشگاه ها خوابگاه ها

کلمات کلیدی :
سمژاشي و دفع آفت

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید