مشخصات آگهی دهنده

فروش تجهيزات پزشكي شركت رادپايا
05117644477
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1255 بار
10124450
مشهد - بلوار فردوسي - شماره 440

فروش تجهيزات پزشكي شركت رادپايا
لوازم تجهیزات پزشکی

فروش تجهيزات پزشكي شركت رادپايا

با سلام؛ شركت رادپايا با بيش از 15 سال سابقه فعاليت در زمينه مشاوره، فروش و خدمات فني تجهيزات پزشكي، محصولات خود را معرفي مي نمايد:
- انواع اسپيرومتر بيمارستاني و پرتابل شركت "MIR" كه قابليت اندازه گيري 32 پارامتر حياتي-تنفسي را داراست. اين دستگاه داراي نمايشگر رنگي و پرينتر مي باشد. قابليت مهم اين اسپيرومتر امكان استفاده از سنسورهاي يكبارمصرف براي هر بيمار است. از ويژگي هاي آن مي توان به امكان اتصال به كامپيوتر و پرينتر با كابل و بلوتوث و عدم نياز به كاليبراسيون روزانه و اندازه گيري و ذخيره 1000ساعت SPO2 و Puls rate و 6000 تست اسپيرومتري اشاره كرد. نرم افزار دستگاه داراي انيميشن جهت همكاري بهتر بيماران (بويژه كودكان) بوده و قابليت پيش بيني اوليه از وضعيت بيمار را دارد.

- انواع اوديومتر شركت "Amplivox" با كاربردهاي غربالگري و تشخيص، داراي تستهاي اندازه گيري راه هوايي (AC) و انتقال استخواني (BC) و آزمايش هاي گفتاري و تستهاي تكميلي مي باشد. اين دستگاه داراي بيشترين محدوده فركانسي و شدت بوده كه مي توان با بازه هاي بسيار كم آنها را تغيير داد. قابليت اتصال به كامپيوتر و پرينتر و همچنين حافظه داخلي و قابل حمل بودن آن از ويژگي هاي مهم اين دستگاه است.

- انواع دستگاه نوار قلب (EKG) شركت "Euro Camina"، از دقيق ترين و به روزترين دستگاه هاي الكتروكارديوگرام مي باشد كه داراي فيلتر ديجيتال قدرتمند و صفحه نمايشگر LCD است. اين دستگاه قابليت ثبت و چاپ همزمان 1/3/6/12 كانال را داراست. قابليت ذخيره آخرين ثبت و پيش بيني نوع بيماري بر اساس ديتابيس سيستم از ويژگي هاي خاص اين دستگاه است.

- انواع گوشي و فشارسنج شركت "ABN" در سايزها و كاربري هاي مختلف با قيمت هاي بسيار مناسب جهت استفاده شخصي و بيمارستاني مي باشد.

تمامي محصولات داراي گارانتي يكساله و خدمات پس از فروش ده ساله مي باشد.
تمامي محصولات داراي استانداردهاي معتبر جهاني (FDA, ISO, CE) مي باشد.
در صورت نياز به اطلاعات بيشتر از تماس با ما دريغ نفرماييد.
با تشكر
محمدرضا زرقي
مدير بخش تجهيزات پزشكي
شركت رادپايا
( آدرس: مشهد - بولوار فردوسي - بين مولوي و بهار - شماره 440 ؛ تلفن : 77 444 76 ( 8 خط) ؛ فاكس :66 444 76 ؛
http://www.radpaya.com )

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
فروش تجهيزات پزشكي شركت رادپايا

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید