مشخصات آگهی دهنده

هيتر
04412246272
توافقی
1397-01-25
1397-02-24
723 بار
10122029

هيتر
صنعت ماشين آلات

هيتر

باز هم شركت انديشه سبز با محصولي جديد بومي شده از قاره اروپا اين بار بخاري صنعتي new pf و هيترحرارتي و كوره هواي گرم و بهار ساز آژاكس طرح هلند!!!
شركت انديشه سبز بعد از ارائه هيتر گرماساز و كوره هواي گرم pf طرح آلمان كه با استقبال بي نظير هم ميهنان گرامي مواجه شد؛اين بار بخاري new pf طرح جديد بخاري كارگاهي new pf و هيتر استثناي آژاكس طرح هلند كه تحولي در سيستم هاي گرمايشي در نوع خود مي باشد آماده ارائه خدمات به هم ميهنان گرامي در زمينه گرمايش و سرمايش!!!!!!! دامداري ها، مرغداري ها، كارخانه ها و كارگاه هاي صنعتي وگلخانه ها ، سالن هاي پرورش قارچ خوراكي و انواع نمايشگاه ها ، سوله ها و... مي باشد.
هيترآژاكس در دو نوع كوره هواي گرم( فقط مخصوص گرمايش) و بهار ساز ( در تابستان كولر گازي صنعتي و در زمستان كوره هواي گرم قوي) طراحي و براي اولين بار در ايران توليد شده است .
هيتر هاي حرارتي و بهارساز هاي آژاكس در سه استاندارد و سه شكل ظاهري متفاوت براي كاربر ي هاي:
1-هيتر حرارتي و كوره هواي گرم آژاكس براي استفاده به عنوان بخاري مرغداري براي گرمايش مرغداري ها ، سالن هاي پرورش كپك و بلدرچين وساير طيور( با ويژگي هاي لازم براي اين محيط ها)
2-هيتر حراتي و بهار ساز آژاكس براي استفاده جهت سرمايش و گرمايش گلخانه و سالن قارچ ( با ويژگي ها متفاوت و مخصوص به استفاده در اين دو محيط )
3-و هيتر گرماساز و بهار ساز آژاكس براي سرمايش و گرمايش كارگاه ها و كارخانه هاي صنعتي و نمايشگا ها و بانكها و فضا هاي از اين نوع (باز با ويژگي هاي ديگر و مناسب چنين فضا هاي )
طراحي و توليد شده اند.
اين سه استاندارد با سيستم داخلي يكسان ولي با شكل ظاهري و سيستم گرما دهي متفاوت ( و سرما دهي در بهار ساز) با توجه به شرايط و ويژگي هاي اين سه نوع مكان ساخته شده اند.
با توجه به مفصل بودن بحث از توضيح در مورد بخاري هاي صنعتي و كارگاهي new pf صرف نظر كرده و به توصيف سيستم و كاركرد هيتر حرارتي و كوره هواي گرم آژاكس مي پردازيم و نگاهي گذرا به بهار ساز آژاكس خواهيم كرد.
در طراحي كوره هواي گرم و هيتر حرارتي آژاكس دو موضوع به عنوان هدف و محور اصلي مد نظر قرار گرفته است:1-ايمني 2-مصرف بسيار پايين ؛ با توجه به شرايط عمومي كشور و قرار گرفتن قيمت نهاده هاي سوختي ( گاز – گازوئيل – و مازوت) در آستانه يك جهش عميق و اساسي قيمتي موضوع گرماساز هاي كم مصرف براي صنايع مختلف در آستانه هدفمند كردن يارانه ها مورد توجه شركت انديشه سبز قرار گرفت، كوره هواي گرم و هيتر آژاكس يك بخاري كارگاهي كم مصرف و ايمن با عمر طولاني و قيمت مناسب و يك انتخاب استثناي براي گرمايش محيطي مي باشد.
توضيحاتي مختصر در مورد چراي مصرف كم هيترگرماساز آژاكس:
در بخاري صنعتي آژاكس گرما توسط مشعل به داخل يك كوره عريض و عميق از جنس استيل استنلس تزريق مي گردد و تشكيل يك جريان حرارتي شامل دود و آتش و گرما را مي دهد. اين جريان حرارتي از داخل باعث داغ شدن جداره كوره مي گردد. اين جداره جلوي يك فن سانتريفيوژ ( بلوئر –فن حلزوني) بسيار قوي قرار دارد ، فن باعث جريان يافتن هوا در اطراف كوره مي گردد و گرماي جداره آن را گرفته و وارد سالن مي نمايد در اين مرحله حدود 40در صد از گرماي قابل استحصال توليد شده توسط مشعل وارد سالن مي گردد.در مرحله دوم جريان حرارتي وارد پاس دوم مي گردد و پاس دوم با ايجاد يك تغيير 180درجه اي جريان حرارتي شامل آتش و گرما ودود را وارد 12 عدد لوله دراز به قطر دو اينچ (يونيت) مي نمايد و باز در مسير فن قرار مي دهد جريان حرارتي از داخل باعٍ داغ شدن لوله ها مي شود و فن سانمتريفيوژ هوا را از ميان تك تك اين لوله ها عبور داده و گرماي ايجاد شده را به سالن مورد نضر هدايت مي كند در اين مرحله حدود 45 درصد گرماي قابل استحصال توليد شده توسط مشعل از آن گرفته مي شود.در مرحله سوم جريان حرارتي وارد پاس سوم شده و پاس سوم نيز همانند پاس دوم با ايجاد يك چرخش 180درجه اي جريان حرارتي را وارد 12 عدد لوله ديگر باز هم در مسير جريان هواي فن مي كند در اين مرحله نيز باقي مانده گرماي قابل استحصال توليدشده توسط مشعل از آن گرفته مي شود ولي اين پايان كار نيست و جريان حرارتي با انك گرماي باقي مانده وارد پاس اگزوزي ميشود تا ضمن گرما گيري آخر با ايجاد يك چرخ 90درجه امكان تخليه اگزوزي مناسب فراهم گردد؛و در آخر دي اكسيد كربن به طور كامل از طريق اگزوز تخليه مي شود. در واقع سيستم حرارتي آژاكس حداكثر گرماي ممكن را از يك ليتر گازوئيل و يا يك متر مكعب گاز مي گيرد ومانع اتلاف انرژي و حدر رفت آن از طريق اگزوز يا راه هاي ديگر مي شود.
عايق بندي در هيتر هاي آژاكس ساخت شركت انديشه سبز:
استفاده از بدنه دو جداره وعايق پشم سنگ متراكم به عرض يك و دو اينچ و عايق لاستومتريك(عايق پلي مري) در جداره بيروني ( البته در بعضي مدل ها) باعث ميشود تمامي گرماي توليد شده وارد سالن گردد و هيچ گرماي از طريق بدنه و يا سقف و كف حدر نرود ؛به همين دليل مي توان از كوره هاي هواي گرم آزاكس با ظرفيت000/220كيلو كالري به دليل سيستم گرما گيري و عايق بندي مناسب به جاي هيتر هاي 000/300كيلو كالري استفاده كرد!!؟
توضيح: فرض بفرماييد شما يك هيتر 000/300كيلو كالري معمولي داريد كه 000/100كيلو كالري از گرمايش توليد شده از آن توسط اگزوز به فضاي بيرون و هواي آزاد رانده شده و 000/50كيلو كالري نيز از طريق بدنه تلف مي گردد فكر مي كنيد چند هزار كيلو كالري گرمايش وارد سالن شما مي گردد!!!؟؟
ايمني : سه لايه ايمني براي هيتر آژاكس و كليه هيتر هاي ساخت شركت انديشه سبز (ائم از pf و new pf ) در نظر گرفته شده است
1-فيوز هاي آمپر پايين كه به طور جداگانه براي مشعل و فن در نظر گرفته شده اند و با بروز كوچكترين مشكل فورا جريان برق را قطع مي كنند
2-ترمينال هاي rtp كه در صورت عمل نكردن فيوز ها بر اثر عبور جريان بالاي برق سوخته و باعث خاموشي دستگاه مي شوند( اين ترمينال ها با 5000تومان تعويض مي شوند)
3-ترمستان ايمني كه اگر فيوز و rtp ها عمل نكنند!! اگر درجه حرارت كوره از يك حد معين كه توسط كاربر تايين مي گردد بالاتر برود باعث خاموش شدن اتوماتيك كل سيستم مي گردد.
اما اين پايان ماجرا نيست و اگر چناچه فيوز ها عمل نكنند! ترمينال هاي rtp به هر دليل كارنكنند!! و حتي ترمستات ايمني هم كار نكن!!! يك دريچه انفجار بسيار قوي ( شير اطمينان-سوپاپ اطمينان) در دستگاه وجود دارد كه در زمان اضطراري باز شده و قبل بروز هرگونه خسارت باعث تخليه هواي منبسط شده مي گردد تا به شما اطمينان دهد كه يكي از ايمن ترين هيترهاي گرماسازممكن را انتخاب كرده ايد اين دريچه اطمينان كه باتوجه به سه لايه ايمني ذكر شده هرگز كار نخواهد كرد در قسمت پاس اول قرار دارد.
هيتر آژاكس داراي ويژگي هاي زيادي است كه امكان ذكر آنها در اينجا ممكن نيست ولي به بعضي از آنها اشاره مي گردد:1-استفاده از كوره و پاس اول از جنس استيل اسنلس خالس و مات و نگير كه به استيل كذبنب معروف بوده و داراي مقاومت بسيار بالاي در مقابل رطوبت وحرارت مي باشد و خود اين موضوع نيازمند بحث مفصل دارد(اين نوع استيل به آهن ربا نمي چسبد)2-استفاده از بهترين نوع دستگاه هاي جوش ميگ مگ براي جوشكاري ديگ و يونيت هاي دستگاه كه با ميكس دو گاز co2 و آرگون يكي از بهترين سيستم هاي جوشكاري كل دنيا مي باشد و در كشتي هاي نفت كش و ناوچه ها و در كوره هاي بسيار قوي كاربرد دارد.3-استفاده از فن سانتريفيوژ4-استفاده از مشعل ايران رادياتور5-استفاده از بدنه گالوانيزه رنگي ( نه رنگ شده)و...
اين دستگاه داراي يك تابلوبرق تمام اتوماتيك مي باشد كه مجهز به دو عدد فيوز و سه عدد ترمستات و دو عدد كنداكتور بوده وهيچ نيازي به نصب نداشته و كاملا آما ده استفاده است دستگاه كاملا تمام اتوماتيك بوده وشما فقط درجه حرارتي را كه مي خواهد در سالن داشته باشيد وارد دستگاه مي كنيد به دليل طولاني شدن مطلب از ذكر ديگر ويژگي هاي تابلو برق از جمله ترمستات صرفه جوي صرف نظر مي شود.
اين كوره هواي گرم در سه سايز 000/110 و 000/175 و 000/220كيلو كالري توليد مي شود و هر سايز داراي سه استانداد براي استفاده به عنوان
1-بخاري مرغداري و دامداري
2-بخاري گلخانه و سالن قارچ خوراكي
3-بخاري كارگاهي و كارخانه اي براي گرمايش نمايشگاه و كارگاه و كارخانه و غيره به كار مي رود.

بهارساز: علاوه بر كوره هاي هواي گرم و هيتر هاي گرماساز آژاكس؛ بهارساز هاي آژاكس نيز كه در تابستان تبديل به كولر گازي صنعتي و در زمستان تبديل به كوره هواي گرم مشعل دار و قوي مي شوند نيز توسط شركت انديشه سبز توليد مي شوند كه براي گرمايش كارگاه و كارخانه و نمايشگاه همچنين بانك وموسسات اين چنين انواع سولسه و البته براي گرمايش و سرمايش گلخانه ها و سالن هاي قارچ بسيار مطلوب مي باشند.
شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر و خريد با دفتر شركت تماس گرفته و اطلاعات دقيق تر و كامل تر دريافت نماييد.

تحويل در سرتاسر خاك ايران و شمال عراق و پرداخت وجه دستگاه هنگام تحويل به مشتري در سر تاسر كشور

شركت انديشه سبز
شماره ثبت9699
توليد كننده سيستم هاي توليد و تنظيم برودت-رطوبت – وحرارت

آدرس دفترفروش: اروميه خيابان خيام جنوبي –جنب پاساژ خرم – كوچه تربيت- مجتمع علم جو- شركت انديشه سبز
تلفن:2246272---2246271---0441
همراه:09143403463
فكس:2246157-0441
آدرس نمايشگاه دائمي:اروميه – كمربندي خاتم النبيا – جنب تراشكاري اسكندري
آدرس كارگاه : اروميه – كيلو متر 5جاده قديم دريا
فقط يك رئيس در هر شركت مي تواند وجود داشته باشد و آن مشتريست.

کلمات کلیدی :
هيتر

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید