مشخصات آگهی دهنده

گز گزسكه گزاصفهان سوغات اصفهان فروشگاه
توافقی
1397-01-27
1397-02-26
963 بار
10116864

گز گزسكه گزاصفهان سوغات اصفهان فروشگاه
سایت سايت هاي فارسي

گز گزسكه گزاصفهان سوغات اصفهان فروشگاه

به فروشگاه گز سكه خوش آمديد. براي خريد مي توانيد محصول پيشنهادي ما را انتخاب كنيد ، ويا از از ليست دسته بندي محصولات كمك بگيريد.بعد از مشاهده جزييات هر محصول روي دكمه خريد كليك كنيد تا به صفحه خريد راهنمايي شويد.در صورتيكه كه هر مرحله را با دقت پيگيري كنيد،سايت شما را هدايت خواهد كرد. ولي اگرمشكلي داريد با ما تماس بگيريد. شركت گز سكه يك موسسه توليدي است كه در سال 1346 هجري شمسي توسط شادروان عباسعلي گوهريان تاسيس شد. اين شركت با استقرار سيستمهاي (ISO 9001:2000)در مديريت كيفيت و بهداشت و ايمني غذايي(HACCP) در توليد گز، اولين گامها براي ورود به عرصه هاي تجارت جهاني را برداشته است. دريافت نشان استاندارد ملي ايران براي گز هاي پسته اي و بادامي،كسب مقام واحد نمونه سال 1384 اداره استاندارد ملي ايران، واحد نمونه معاونت نظارت بر غذا و دارو در سال 1385و 1386، اخذ گواهيFDA آمريكا ، حضور در بازارهاي جهاني و معرفي محصول سنتي اصفهان در سطح شيريني و شكلاتهاي معروف جهان موفقيت هاي اخير اين شركت است كه به يمن ارتباط تنگاتنگ با موسسات علمي و دانشگاهي و مشاوره هاي كارشناسان وتلاش پرسنل حاصل گرديده است. تدوين وتصويب دوره كارداني صنعت گز سازي تحت نظارت دانشگاه جامع علمي – كاربردي اصفهان، اخذ گواهي تحقيق و توسعه از سازمان صنايع و معادن ايران ، استقرار واحد تحقيق و توسعه در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان ، توليد وثبت اختراع انواع گز بدون شكر(گز رژيمي) و همچنين تلاش براي توليد محصولات جديد كه ضمن تامين نيازهاي حياتي بدن مورد قبول ذائقه ي مشكل پسند مصرف كنندگان شود از ديگر فعاليتهاي شركت گز سكه در سالهاي اخير است. هم اكنون اين شركت با 70 پرسنل مجرب و آموزش ديده در توليد وتوزيع بيش از 50 محصول در صنعت غذايي كشور فعاليت دارد. از ابتكارات شركت در طراحي و توليد محصولات جديد مي توان توليد انواع گز رژيمي، پسته اي، فندقي،گردويي و بادامي با روكش شكلات را نام برد. استفاده از پودر نارگيل، كشمش و دهها ماده غذايي مفيد و طبيعي ديگر به ويژه استفاده وسيع از شيره ترنجبين و عسل طبيعي در پايه اصلي گز، در راستاي غني نمودن اين شيريني سنتي اصفهان بوده است.

محصولات شما واقعا تكه و حرف نداره كار شما ارزش جهاني داره و مي تونه به عنوان يه طعم جديد خيلي حرف ها واسه گفتن تو بازار جهاني داشته باشه تنوع وابتكار در توليد محصولات جديد بازا داخل رو هم از يكنواختي نجات داده.
محصولات شما يك عيب داره " وقتي گز سكه بخوري، هيچ شيريني ديگه اي بهت نمي چسبه و اين مانند كاري است كه مايكروسافت با خريدارانٍ ويندوز و بنز با خريداران بنر مي كنه.ز زماني كه با گزهاي شما آشنا شديم (حدود يكسال) بطور مستمر روزانه با چاي و مهمانيها مصرف داشته و هرگاه به اصفهان مي آييم سوغاي و براي چند ماه مصرفمان خريد مي كنيم حتي براي خيلي آشناها-مبين از خوزستان بندرامام...سلام با تشكر از همه همكاران شما در گز سكه محصولات گز سكه فوق العاده است هم از نظر كيفيت وهم تنوع.
--------------------------------------------------------------------------------
پسته سبز و خوشمزه ايران را در لفافي از عصاره ذرت و شكر و نوعي شيره گياهي به نام ترنجبين كه با عسل ناب و طبيعي دشت هاي پر گل قوام يافته پيچيده ايم بدون هيچ ماده شيميايي. محصولي كه ما توليد مي كنيم با داشتن پروانه ساخت تحت نظارت و كنترل سازمانهاي دولتي ذيربط مي باشد.
اينك، مزيتهاي ذاتي گز كه همانا ارزشهاي غذايي فوق العاده و بدون مواد شيميايي است، از سويي و جايگاه فرهنگي گز كه همواره در مناسبتهاي صميمي و مجلل، شادكامي و شكوه به همراه داشته است از سويي ديگر ،وانگيزۀ تحقق شعار قديمي شركت گز سكه، " گز سكه مكمل شاديهاي شما" ما را بر آن داشت تا با تكيه به نقش هديه اي گز، خدمت ويژه و خاصي را به مشتريان فرهيخته، ارائه دهيم. سايت www.sekkeh.ir حاصل اين تلاش است .
خط مشي كيفيت
شركت گزسكه موارد ذيل را در انطباق با اهداف تجاري شركت مبني بر حضور قوي و موثر در بازار رقابت داخلي و خارجي،افزايش بهره وري وگسترش سهم بازار اعلام مي دارد.
• بهبود مستمر سيستم مديريت كيفيت
• بهبود مستمر كيفيت گز با حفظ تركيبات كاملا طبيعي وغير شيميايي
• افزايش رضايت مشتري
• تامين ايمني و بهداشت محصولات توليدي مطابق با قوانين واستانداردهاي بهداشتي وغذايي جهت حفظ سلامت مشتريان
اين خط مشي بنا به نياز جهت تداوم ، مورد بازنگري قرار مي گيرد.

صادرات به بيش از 26 كشور جهان

www.sekkehgaz.com

به دوستان خود هديه دهيد www.sekkeh.ir
گزسكه
عرضه كننده گز سنتي اصفهان. مبدع گزشكلاتي با 5 نوع مغز پسته بادام گردوفندق و كشمش.در بسته بندي هاي بسيار زيبا و ماندني براي هديه. http://www.sekkehgaz.com
بزرگترين شركت سازنده و صادركننده به ده ها كشور از جمله:كانادا و انگلستان و ايتاليا و....

آماده خدمت گذاري به مشتريان خود در قالب اينترنت است فقط با يك درخواست از مزاياي اين شركت بهره مند شويد
http://www.nougaz.com/2111/?IDLA=2&IDDR=2&IDSE=11&IDSS=1
www.SEKKEH.IR
www.NOUGAZ.COM
www.ATIQ.IR
www.SEKKEHGAZ.COM

کلمات کلیدی :
گز گزسكه گزاصفهان سوغات اصفهان فروشگاه

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید