مشخصات آگهی دهنده

مركز تلفن - مركز تماس - آوايا
84229500
توافقی
1397-01-22
1397-02-21
1753 بار
10113662

مركز تلفن - مركز تماس - آوايا
خدمات خدمات اداری

مركز تلفن - مركز تماس - آوايا

مركز تلفن IP و مركز تماس IP با ارائه راه كار هاي شركت AVAYA
شركت رسا رايانه افتخار دارد به صورت تخصصي و انحصاري در زمينه مشاوره , طراحي , تامين تجهيزات و خدمات پس از فروش مركز تلفن IP و مركز تماس IP با ارائه راه كار هاي شركت AVAYA فعاليت نمايد.
مراكز تلفن IP، نسل جديد PBX ها هستند كه به دليل تنوع خدمات و راحتي استفاده از آنها بسيار مورد توجه قرار گرفته اند. امكاناتي از جمله عدم وابستگي كاربر به محل و امكان استفاده از سرويسهاي تلفن داخلي در هر نقطه از دنيا، خدمات صندوق صوتي، انتقال مكالمه، كنفرانس، پاسخگوي خودكار، منشي هوشمند، قرائت خودكار متن براي مخاطبين، خدمات فكس بر روي شبكه، خدمات Messenger، خدمات پست الكترونيك محلي، امكانات متنوع گزارشي از نحوه و ميزان تماسها در سيستم، امكان اتصال به سرويس دهندگان خارجي براي برقراري مكالمات خارجي از طريق اينترنت با هزينه اي اندك، ضبط خودكار مكالمات و دهها امكان ديگر با رابط كاربري تحت وب ميتواند تمامي نيازهاي تلفني يك مجموعه كوچك، متوسط و بزرگ را پوشش دهد.
اين سيستم با قابليت هاي متعدد ميتواند ارتباطات چند رسانه اي را ميان همه كاربران يك سازمان تسهيل نمايد. با ادغام عملكرد چندين سخت افزار مجزا در يك سيستم پيشرفته و كارآمد و نيز به كار گيري فن آوري VOIP اين سيستم گزينه مناسبي را براي تسهيل مناسبات اداري، اقتصادي و اجتماعي پيش رو قرار مي دهد علاوه بر اين مزايا راه اندازي، استفاده و نگهداري اين سيستم بسيار آسان است . بعلاوه براي استفاده از تلفنخانه به كابل كشي مجزا نيازي نيست و از بستر شبكه براي ارتباطات فكس و تلفن و ويدئو نيز استفاده ميشود. با استفاده از امكانات منحصر بفرد مركز تلفن IP ، همه كاربران، در هر مكاني كه باشند تنها با متصل شدن به اينترنت، در شبكه تلفن مركزي سازمان در دسترس خواهند بود. به عبارت ديگر ارتباط مستقيم ميان همه كاربران، صرف نظر از موقعيت آنها در ساختمان، شهر و يادر هرجاي ديگر به سادگي ميسر است. كاربران اين سيستم مي توانند از اداره، منزل شعب ديگر سازمان و يا حتي در حال سفر، وارد اين سيستم شده، همه قابليتهاي آن بهره مند شوند. همه كاربران، صرف نظر از رده سازماني، در مكالمات تلفني از كيفيت بالاي صدا و ابزارهاي كارآمدي برخوردار هستند كه در حداقل زمان بهينه سازي فعاليت هاي آنان را در پي دارد. اين سيستم قابليت هاي كارآمدي را مانند ارسال پيام هاي فوري، كنفرانس تلفني، تهيه ليست مكالمات، تماس و پاسخگويي اتوماتيك، براي كاربران به همراه دارد. براي استفاده از تلفنخانه نيازي به صرف هزينه براي گوشي تلفن نيست و ميتوان از تلفنهاي نرم افزاري بهره برد.
مزاياي كلي ارتباطات هوشمند با استفاده از مراكز تلفن IP و يا مراكز تماس IP براي بهبود روابط با مشتريان ، كاهش هزينه هاي ارتباطي و مديريت موثر عبارتند از :
1- انتقال خط تلفن روي شبكه موجود ديتا و حذف هزينه سيم كشي تلفن با استفاده از مركز تلفن IP .
2- حذف هزينه تماس بين شهري و بين المللي با ايجاد ارتباطات به صورت تماس داخلي با استفاده از مركز تلفن IP .
3- امكان برقراري تماس تلفني فقط از طريق يك شماره تماس صرفنظر از محيط جغرافيايي با استفاده از مركز تلفن IP .
4- راه حل بي سيم براي محيط هاي وسيع كارگاهي و صنعتي با استفاده از مركز تلفن IP .
5- سيستم منحصر به فرد كنفرانس تحت وب با استفاده از مركز تلفن IP.
6- تبديل پيام صوتي به متن و برعكس و ارسال آن به گوشي مو بايل يا تلفن با استفاده از مركز تلفن IP .
7- تبديل پيام فكس به صوت با استفاده از مركز تلفن IP .
8- امكان نظر سنجي از مشتريان سازمان به صورت مستقيم , اتوماتيك و بدون دخالت افراد سازمان با استفاده از مركز تلفن IP .
9- شماره گيري و قراعت متن براي مشتريان به صورت اتوماتيك با استفاده از مركز تلفن IP .
10- انجام كارهاي روتين به صورت اتوماتيك مانند اعلام وضيت مشتريان براساس كد دريافتي با استفاده از مركز تلفن IP .
11- امكان اتصال مركز تلفن به پايگاه داده هاي موجود وبهبود سيستم اتوماسيون اداري با استفاده از مركز تلفن IP.
12- برقراري ارتباط با نرم افزارهاي موجود مانند CRM و نمايش همزمان اطلاعات يا پرونده تماس گيرنده با استفاده از مركز تلفن IP .
13- شناسائي و اخطاردر مورد تماس مزاحم با استفاده از مركز تلفن IP .
14- كنترل و مانيتورينگ عملكرد اپراتورها در تماس با مشتريان به صورت on line و از طريق ضبط مكالمات و گزارشات متنوع با استفاده از مركز تلفن IP .
15- سيستم يكپارچه ماجولار و امكان پشتيباني از360 تماس خارجي با استفاده از مركز تلفن IP .
16- داراي قابليت روتينگ ، سوئيچينگ ،ِDHCP سرور و فايروال بصورت ذاتي با استفاده از مركز تلفن IP .
17- سخت افزار قابل اطمينان و نرم افزارهاي قابل انعطاف با استفاده از مركز تلفن IP .
18- افزايش رضايت مشتريان از طريق سهولت دسترسي و كاهش مدت انتظار با استفاده از مركز تلفن IP .
راه كار استفاده از مركز تلفن IP بهترين راه كار براي كاهش هزينه هاي تلفن براي سازمان هايي است كه در چند شهر داراي شعبه ها و نمايندگي هاي مختلف هستند كه بدين ترتيب مي توانند تمامي شعبه ها و نمايندگي هاي خود را به صورت يكپارچه با سازمان مركزي تعريف كرده و به اين ترتيب تمامي شعبه ها داراي ارتباط داخلي درون سازماني مي باشند و به طور كلي هزينه تماس هاي بين شهري از بين مي رود.
همچنين راه كار استفاده از مركز تلفن IP بهترين راه كار براي شركت ها و سازمان هايي مي باشد كه با داشتن مشتريان بسيار و ارائه خدمات به آنها قصد دارند كه رضايت مشتري را به بهترين نحو ممكن جلب نمايند كه با استفاده از راه كار هاي مراكز تلفن IP و يكپارچه شدن مركز تلفن با نرم افزارهاي موجود بر روي بانك هاي اطلاعاتي مربوط به مشتريان خدمات خود را به بهترين و آسان ترين شكل ممكن به مشتريان خود ارائه دهند.
جهت كسب اطلاعات بيشتر , مشاوره , خريد و نصب و راه اندازي در زمينه مراكز تلفن IP و مراكز تماس IP با گروه AVAYA به شماره 84228 و يا 84229500 تماس حاصل فرماييد.

کلمات کلیدی :
مركز تلفن مركز تماس آوايا

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید