مشخصات آگهی دهنده

لباس كار
9900000ريال
1397-01-25
1397-02-24
986 بار
10103143

لباس كار
لوازم لوازم گوناگون

لباس كار

نام محصول: لباس كار كد محصول: 651
كاربرد: همانطوركه ازاسمش پيداست لباس كار
قيمت: 9,900,000 ريال
احتراماً بعرض ميرساند شركت بانگرش به سالها تجـربه درامرتوليد وتهيه : الف : لباسـكار ( بلوزوشلـوار ـ كاپـشن و شلوار ـ لباسكاريـكسره ) پيـراهن و شلـوارفرم ـ اوركـت و ... ب : انواع دستكش (مهندسي كارگري ـ ضد اسيد ـ ضد مواد نفـتي ـ ضد برق ـ ضدحلال ـ خالدار و … ) و : كـليه تجهيـزات حفاظت فـردي و بــهداشت صــنعتي و . . . افــتخار دارد ارائه خدمات نمايد لذاخواهشمنديم باتوجه به مطالب فوق ازنمونه ها وكارگاه توليدي اين شركت بازديد تا درصورت نياز ، درخواست مورد تقاضاي شما را تامين نمائيم .
لباسهاي حفاظتي: لباسكار به عنوان يكي از وسايل استحفاظي فردي مطرح مي­باشد و كليه كاركنان بايد با لباس كار مناسب محل كار در سر كار حاضر شوند. لباسكار كاركنان داراي خصوصيات ذيل بوده و مطابق مقررات ذيل در اختيار كاركنان قرار مي­گيرند.معمولاً لباس كار به عنوان يك پوشش سراسري تنه، دست و پاها را در مقابل شرايط محيطي حفاظت مي­كند. ساده ترين شكل لباس كار در دو فرم ظاهري بلوز و شلوار (دو تكه) و نوع يكسره و از جنس الياف طبيعي و يا درصدي الياف طبيعي و مصنوعي و در مواردي تماماً از الياف شيميايي و صنعتي توليد مي­شود. بديهي است هر چه الياف بكار رفته شده در پارچه طبيعي­تر باشد، تبادل حرارتي آن آسانتر است.

البسه اختصاصي در مشاغل ويژه و نيز فصول سرد كه از جمله مي­توان لباس عايق سرما و رطوبت مخصوص سردخانه،‌لباس نسوز مخصوص كوره و لباس ضد حريق از جنس پارچه­هاي PVC را نام برد. لباس حفاظتي در برابر گرما از الياف مخصوصي با پوشش آلومينيوم كه تا 90% اشعه مادون قرمز را برگشت مي­دهد، ساخته شده و به منظور كار در مجاورت كوره­ها و فرآيندهاي حرارتي استفاده مي­شود.

برخي از امكانات و قابليتها:


لباس كار بايد اندازه و متناسب با بدن استفاده كننده باشد
پارچه نسوز ، ضدگاز
دوخت عالي
دررنگهاي متنوع
يكسره
بايكبارخريدازماكيفيت وقيمت رامقايسه كنيد
مشتري دائمي ماخواهيدشد
لينك خريد:http://www.masbi.com?rgm=yegane&p_id=651
قيمت:

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
لباس كار

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید