مشخصات آگهی دهنده

نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus
05118460703
15000
1397-01-25
1397-02-24
1044 بار
10102913
خیابان سناباد

نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus
کامپیوتر نرم افزار

نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus

نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus
نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus بدون محدوديت به همراه ESX 4.0 و VMware vShield Zones و VMware Data Recovery
ارائه شده در قالب 3 حلقه DVD
VSphere از شركت وي ام وير اولين سيستم عامل مبتني بر محاسبات ابري مي باشد
vSphere حقيقتا انقلابي در سيستم كاري ديتا سنتر ها ايجاد مي كند در ادامه سعي شده است قابليتهاي جديد و نقاط بهينه سازي شده اين نرم افزار نسبت به Vmwre ESX 3.5 مورد بررسي قرار گيرد.همچنين در اين نگارش ديگر نيازي به بهره گيري از License Server نمي باشد. و كليه عمليات اكتيو سازي به وارد كردن تنها يك شماره سريال ختم مي شود.
سرويسهاي پايه اي كه توسط vSphere ارائه مي شوند :
سرويسهاي Infrastructure : كه باعث يكپارچگي كامل مجازي سازي مي گردند
سرويسهاي Application : كه قابليتهاي كنترلي و مديريتي در سطح سرويسها مي باشند كه باعث مي شوند برنامه ها در سطح سيستم عامل Cloud و يا ابري ( Cloud OS ) فارغ از نوع برنامه و يا نوع سيستم عامل به كار خود ادامه دهند .
VMware vCenter Server نيز به عنوان هسته مركزي مديريت عمليات شبيه سازي عمل مي كند .
در ادامه 3 سرويس ارائه شده در لايه Infrastructure را مشاهده مي كنيد :
vCompute : اين سرويس به صورت بهينه منابع سرور را بصورت Virtualize در قالب Logical Pools منسجم مي كند تا به كاراترين شكل ممكن در اختيار برنامه ها قرار گيرند. اين سرويس از طريق Vmware ESX و VMware ESXi صورت مي پذيرد .Vmware ESX به صورت بسيار قدرتمند ، كارا و قابل اعتماد لايه Virtualization را ارائه مي كند و منابع سرور را به صورت مجتمع در آورده و اجازه ادغام و به اشتراك گذاري آنها را با ديگر سيستمهاي شبيه سازي شده ( Virtual Machines ) مي دهد. كه اين امر باعث مي شود در بسياري از مواقع يكپارچگي و كارايي بسيار بالا تري را در سيستمهاي Virtualize شده نسبت به سيستم هاي فيزيكي شاهد باشيم . سه نمونه زير اثباتهايي بر اين ادعا هستند .
رسيدن به رقم 8900 تراكنش پايگاه داده در هر ثانيه كه اين ميزان قادر است ساليانه 5 برابر ترافيك سرويس Visa كارت را پوشش دهد.
رسيدن به بالاترين تعداد صندوق هاي پستي(Microsoft Exchange (Exchange Mailboxes به ازاي هر سرور فيزيكي از طريق ظرافت در تنظيم كارايي هاي VMware ESX
پشتيباني از حداكثر 16 Gbits/Sec ترافيك اينترنتي كه اين ميزان 3 برابر ترافيك روزانه سايت Ebay مي باشد.
سرويس ديگري كه توسط vCompute ارائه مي شود سرويس VMware DRS - Dynamic Scheduling of System Resources است كه پرداختن به آنها از حوصله اين مبحث خارج است .
vStorage : كه از طريق 2 ابزار VMware vStorage VMFS و VMware vStorage Thin Provisioning قابليتها و انعطاف پذيري فراواني را به ارمغان مي آورد.
vNetwork :اين سرويس مديريت بهينه تري را در سطح شبكه مجازي ارائه مي كند . همچنين اين سرويس ارائه كننده سيستم VMware vNetwork Distributed Switch ميباشد و قابليت پشتيباني از تكنولوژي هاي Switch شركتهاي 3rd party نظير سيسكو را نيز داراست . كه مهمترين آنها در هنگام نگارش اين مطلب Cisco Nexus 1000V مي باشد .
دانلود Pdf امكانات جديد vSphere :
خلاصه امكانات جديد در vSphere
VMware vSphere 4: Performance Enhancements
VMware vSphere 4: Storage
VMware vSphere 4: Virtual Networking
ارائه شده در قالب 3 حلقه DVD
با آرزوي توفيق روزافزون براي تمامي هم ميهنان عزيزمان
تلفن : .....................05118460703
فكس : .....................05118438580
همراه : ....................09153229053
Email :[email protected]

کلمات کلیدی :
نرم افزار vSphere شركت VMware نسخه Enterprise plus

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید