مشخصات آگهی دهنده

اولين نمايشگاه بين المللي ايمني، بهداشت و محيط زيست
021-880658216
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
836 بار
10100154
تهران،بلوار،افریقا،خ وحید دستگردی(ظفر)،پ324،واحد6

اولين نمايشگاه بين المللي ايمني، بهداشت و محيط زيست
خدمات خدمات بازرگانی

اولين نمايشگاه بين المللي ايمني، بهداشت و محيط زيست

شركت يوروپارس HSEQ اي. بي با بررسي و تحقيقات خود در سطح خاورميانه و نياز اين منطقه به عنوان يك منطقه استراتژي، خصوصآ در صنايع خاص ( نفت، گاز و پتروشيمي) به HSE و استقرار چنين نظام مديريتي، با وجود استقبال ديگر كشورهاي حوزه خليج فارس با عنايت به فعاليت تخصصي اين مجموعه در آن كشورها، جزيره كيش را به عنوان مكاني براي برگزاري اين نمايشگاه تخصصي با اهداف متعالي آن انتخاب نموده است .
مزيت برگزاري نمايشگاه در منطقه آزاد كيش، دارا بودن وجهه بين المللي اين منطقه، برخورداري از محيطي مناسب و فضايي آرام به همراه ديگر امتيازات خاص براي بازديد كنندگان كشورهاي منطقه است .
رشد روز افزون علوم و صنايع، سير تكامل فن آوري و به كارگيري تجهيزات جديد، بسياري از نيازهاي جوامع بشري را در ابعاد مختلف تامين كرده اند، اما تبعات و آثار سوء ناشي از عدم بكارگيري مقررات و اصول ايمني همگام با رشد فن آوري، منجر به تخريب صنايع اقتصادي و زيست محيطي شده است.
پس همگام با روند گسترش شهرنشيني و توسعه صنايع در خاروميانه خصوصا" كشور ايران به عنوان كشوو در حال توسعه و با داشتن پروژه هاي عظيم صنعتي و خصوصا" نفتي از جمله پارس جنوبي، لزوم توجه به ارتقاء و استقرار استانداردهاي ايمني نقشي مهم و چشم گير را به خود اختصاص داده است. نيروي كار نيز در مسير توسعه به عنوان سرمايه اي گرانبها در معرض مخاطرات و آسيبهاي جدي قرار دارد و حفظ و صيانت از اين توان بالقوه علاوه بر تكليف انساني ابتدايي ترين گام به سوي پيشرفت و توسعه پايدار است. از اين رو شركت يوروپارس HSEQ اي.بي ، اولين نمايشگاه بين المللي HSE در خاورميانه را با حضور بسياري از كالجهاي تخصصي خارجي و شركتهاي توليد كننده تجهيزات مرتبط فعال خارجي و ايراني همراه با سمينارهاي علمي و كارگاه هاي تخصصي به صورت جانبي، با هدف اصلي انتقال دانش و فن آوري روز دنيا به منطقه، ديدار توليدكنندگان داخلي و خارجي بدون واسطه با مشتريان و فراهم آوردن زمينه هاي علمي- كاربردي و گسترش و توسعه تحقيقات و فعاليتهاي پژوهشي، معرفي مباحث و نگرشهاي جديد در زمينه هاي ايمني( ايمني، آتش نشاني، امداد و نجات و مديريت بحران ) ، بهداشت كار و محيط زيست در تمامي صنايع و همچنين تعامل و همفكري بين محققين و صاحبنظران در راستاي ارتقاء استانداردهاي ايمني برگزار مي نمايد.

چرا شركت كنيم؟
محصولات و خدمات خود را در معرض هزاران متخصص حرفه اي در زمينه HSE در اولين نمايشگاه بين المللي HSE در سطح خاورميانه قرار دهيد. به جديدترين اطلاعات در مورد نوين ترين محصولات، خدمات و ابتكارات در زمينه HSE ، با حضور در اولين نمايشگاه بين المللي HSE در سطح خاورميانه دست يابيد.
اولين نمايشگاه بين المللي HSE قادر است ، تا ازطريق تركيبي از برنامه هاي متنوع از جمله برگزاري سمينارهاي جامع ، Workshop هاي تخصصي و ديگر برنامه هاي جنبي در محيطي تخصصي ، مخاطبين بسياري را به سوي خود جذب نمايد.
با وجود تعداد زياد بازديدكنندگان ، اين نمايشگاه مي تواند تحولي در امر نمايشگاهي و به عنوان تخصصي ترين نمايشگاه در مبحث ايمني شهري و ايمني صنايع تلقي شود. در كل مي توان گفت اولين نمايشگاه بين المللي HSE جايگاه ايده آلي براي برقراري ارتباط ، تبادل اطلاعات و موضوعات نوين صنعتي و جمع آوري تكنولوژي نوين و تجربيات جديد باشد.
برگزار كنفرانس هاي تخصصي و سمينار ها و Workshop هاي تخصصي جنبي ، مي تواند موقعيت بسيار مناسبي براي دستيابي به ابتكارات و روش هاي كليدي در اين صنعت باشد . در اولين نمايشگاه بين المللي HSE مي توانيد به دامنه ي برجسته اي از تجربيات بين المللي كه همگي در يك جا جمع شده اند ، به يكباره دسترسي پيدا كنيد. مكان برگزاري اين نمايشگاه در مركز نمايشگاه هاي بين المللي جزيره كيش و تاريخ برگزاري آن از 11 تا 14 اسفند ماه 1388 مي باشد و يقينا" اين نمايشگاه مكاني ايده ال براي پاسخگوئي به سوالات شما در اين صنعت تخصصي مي باشد.

محل اقامت و سفر به كيش:
اطلاعات مربوط به هماهنگي جهت رزرو هتل در كيش را مي توانيد بر روي سايتد تخصصي اين نمايشگاه بيابيد.

مزاياي اين نمايشگاه:
1. بوجود آمدن اعتبار براي فروش جديد
2. استقرار محصولات و خدمات جديد
3. رويارويي با مشتريان فعلي و مشتريان جديد و درك نياز هاي آن
4. افزايش آگاهي شركت و نيازسنجي مشتريان
5. برقراري ارتباط با شخصيت هاي برجسته در اين صنعت خاص
6. ايجاد موقعيت جهت شركت در جلسات آموزشي.


اولين نمايشگاه بين المللي HSE تنها نمايشگاهي است كه بطور خاص به همه ي المان هاي Health ، Safety(Safety& Firefighting, disaster prevention, rescue and emergency services) و Environment پرداخته است و اين اولين دليل منحصر به فرد بودن اين نمايشگاه است.
نكته دومي كه اين نمايشگاه را منحصر به فرد تر كرده است ، برگزاري آن در جزيره كيش مي باشد.
به نمايش گذاشتن بزرگترين گردهمايي شركت هاي و موسسات فعال در زمينه Health services, Safety services (Safety& Firefighting, disaster prevention, rescue and emergency services) and Environment Services در اولين نمايشگاه بين المللي HSE ، موقعيت مناسبي را براي به نمايش گذاشتن صلاحيت و اعتبار كمپاني يا سازمان شما فراهم مي نمايد.
منحصر به فرد:
به دليل تركيب بازديدكنندگان تجاري و غير تجاري(متخصصين) در اين نمايشگاه شما به عنوان تامين كننده مي توانيد از واكنش مستقيم مشتريان خود براي راه حل هاي امنيتي سود ببريد.حضور در اين نمايشگاه باعث شكل گيري موقعيتي عالي براي محصولات شما جهت براورد نيازهاي رو به تغيير بازار مي باشد.
امتياز منحصر به فرد اين نمايشگاه برگزاري آن در جزيره كيش مي باشد. توجيه اقتصادي حضور كمپاني شما در اين نمايشگاه را مي توان در وهله اول منحصر به فرد بودن كيش اعلام كرد. كيش در منطقه اي قرار گرفته است كه دسترسي به آن از تمام كشورهاي حوزه خليج فارس به راحتي امكان پذير است. كيش به دليل اينكه به عنوان منطقه آزاد در ايران فعاليت مي كند ، مشكلات خاص امور گمركي كالاها را براي غرفه داران و امور ويزايي را جهت بازديدكنندگان را نداشته و به راحتي سهل الوصول است.
كيش در منطقه اي قرار گرفته است كه Visitor ها از همه قطب هاي نفتي در حوزه خليج فارس مي توانند به راحتي براي بازديد از نمايشگاه به آنجا سفر نمايند.
بدليل همكاري مستقيم ومستمر شركت يوروپارس اي . بي با مناطق نفتي ( شركتهاي بزرگ زير مجموعه وزارت نفت ايران و حتي ديگر كشور هاي حوزه خليج فارس) سيل عظيمي از Visitor ها در زمان برگزاري نمايشگاه از غرفه شما ديدن خواهند كرد.
دليل ديگر تمايل Visitor ها براي سفر به كيش ، خوش آب و هوا بودن اين جزيره در تمام فصول سال است، آب و هوايي كه در بين كشورهاي منطقه زبانزد است.
وعده ما ديدار در اولين نمايشگاه بين المللي ايمني، بهداشت و محيط زيست خاورميانه در جزيره كيش.www.hseinternationalexpo.com

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
اولين نمايشگاه بين المللي ايمني بهداشت و محيط زيست

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید