مشخصات آگهی دهنده

(دوره هاي فشرده IELTS, TOEFL, GRE, GMAT)
44814023
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1111 بار
10094475

(دوره هاي فشرده IELTS, TOEFL, GRE, GMAT)
آموزش زبان

(دوره هاي فشرده IELTS, TOEFL, GRE, GMAT)

پايگاه اطلاع رساني زبان آموزان ايران(شركت هرمس) به عنوان بزرگترين مرجع ارتباطي زبان آموزان ايران و ارايه دهنده گستره وسيعي از خدمات آموزشي و كمك آموزشي در حوزه آموزش زبان انگليسي، برمبناي نيازهاي ويژه علاقه مندان ادامه تحصيل در خارج از كشور و اقدام كنندگان در جهت مهاجرت به كشورهاي انگليسي زبان (استراليا، كانادا و آمريكا) يكي از جامع ترين سيستم هاي آموزش در كلاسهاي خصوصي و نيمه خصوصي را براي تضمين موفقيت زبان آموزان در آزمونIELTS, TOEFL, GRE, GMAT و زبان عمومي طراحي و با بهره گيري از توان علمي موفق ترين استادان آموزش زبان در تهران پياده سازي نموده است.
هرمس با وقوف به نگراني و محدوديت هاي زماني مخاطبان خود، جهت كسب نمرات مورد نياز در آزمون هاي بين المللي و فايق آمدن بر يكي از بزرگترين مشكلات پيش روي ايشان در مسير اقدام براي ادامه تحصيل يا مهاجرت، ارايه دهنده متنوع ترين خدمات آموزشي در بالاترين سطح كيفي و با استفاده از متدهاي آموزشي مبتني بر استانداردهاي بين المللي، در جهت پاسخگويي به نياز فوق مي باشد.
از آنجا كه هرمس حرفه اي ترين ها را در كنار بهترين روش ها به كار گرفته است، مدعي ارايه با كيفيت ترين خدمات به مشتريان خود مي باشد. به همين دليل هرمس با شناخت كامل از نيازهاي مخاطبان خود و اعتقاد به اصول بهبود مستمر در ارايه خدمات، مدعي منحصر به فرد بودن در زمينه تخصصي فعاليت خود مي باشد.

چرا هرمس متفاوت است؟
خدمات هرمس متفاوت است، زيرا:
•اساتيد هرمس بر اساس روش هاي استاندارد علمي و از ميان صدها رزومه ارسال شده به شركت هرمس، انتخاب شده اند.
•اساتيد هرمس علاوه بر توانمندي علمي داراي سال ها سابقه تدريس دورهاي تخصصي مي باشند.
•اساتيد هرمس علاوه بر دانش تخصصي و تجربه طولاني تدريس داراي سابقه زندگي در كشورهاي انگليسي زبان و آشنايي با فرهنگ و رسوم اين ملل هستند.
•در اولين جلسه آموزشي هرمس علاوه بر آشنايي دانشجو با استاد و متد آموزشي وي، كليه مهارت هاي دانشجو توسط استاد ارزيابي و بر آن اساس روش آموزشي مناسب وي انتخاب مي شود.
•دوره هاي آموزشي هرمس، كاملاً Client Oriented و متناسب با نيازهاي خاص هر دانشجو مي باشد. به همين دليل در كمترين زمان و با كمترين هزينه، دانشجو به اهداف آموزشي خود دست مي يابد.
•در هر مقطعي از دوره آموزشي، در صورت عدم رضايت دانشجو از استاد، بر مبناي ارزيابي تيم پژوهشي هرمس، استاد درس سريعاً تعويض مي گردد.
•استفاده كنندگان از دوره هاي آموزشي هرمس، به صورت رايگان مي توانند از كليه خدمات و محتواهاي آموزشي منحصر به فرد فراهم آمده در سايت پايگاه اطلاع رساني زبان آموزان ايران استفاده نمايند.
•تيم پشتيباني هرمس به صورت پيوسته، فرآيند آموزشي دانشجو را ارزيابي نموده و او را در دست يابي سريعتر به اهداف آموزشي ترسيم شده ياري مي دهد.
•كليه محتواهاي آموزشي مورد نياز دانشجو در كل دوره آموزشي، توسط هرمس تهيه و براي دانشجو ارسال مي گردد.
•بسياري از محتواهاي آموزشي ارايه شده به دانشجويان دورهاي خصوصي هرمس، توسط تيم علمي پژوهشي و متناسب با نيازهاي دانشجويان هرمس تهيه شده و منحصراً در اختيار مخاطبان اين دوره ها قرار مي گيرد.
•بدون هيچ گونه افزايش هزينه اي، دوره ها در محل زندگي يا كار دانشجويان برگزار مي گردد.

براي اطمينان به تفاوت، فقط كافي است با ما تماس بگيريد:
تلفن: 44814023 -021 (10 خط)
ايميل: [email protected]
نشاني اينترنتي: www.HermesCenter.net

همچنين دوستان گرامي علاقه مند به گذراندن دوره هاي خصوصي نامه نگاري و نوشتن متون اداري، تكنيك هاي Listening ،تكنيك هاي يادگيري زبان از طريق فيلم، گرامر و دوره هاي مكالمات و مكاتبات تجاري و بازرگاني براي مديران و بازرگانان شركت ها و يا هر دوره ويژه مرتبط با آموزش زبان، خواهشمنديم مراتب را از طريق شماره تماس هاي شركت، به اطلاع همكاران ما برسانند.

تجربه بودن با هرمس يكي از بهترين تجربيات زندگي شما خواهد بود.کلمات کلیدی :
(دوره هاي فشرده IELTS TOEFL GRE GMAT)

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید