مشخصات آگهی دهنده

بتن هاي سبك ، بتن هاي گازي- HESS
021-88796640
توافقی
1397-01-24
1397-02-23
1092 بار
10092101
تهران-خیابان آفریقا – تابان غربی ساختمان اداری تابان پلاک ۱۴، واحد ۲۵

بتن هاي سبك ، بتن هاي گازي- HESS
صنعت ماشين آلات

بتن هاي سبك ، بتن هاي گازي- HESS

خط توليد ماشين آلات بتن هاي سبك ، بتن هاي گازي- HESS، سازنده و طراح ماشين آلات اتوماتيكAAC System
امروزه HESS براي هنر برترش ، دانش فني مهندسي و كيفيت عالي توليدات و خدمات آن در دنيا معروف است. ماشين آلات بصورت اتوماتيك (رباط) مي باشند و از اجزاء درجه يك با قيمت رقابتي مجهز مي باشند.
AAC) Autoclaved Aerated Concrete) كه در عين حال به معني بتن اسفنجي اتوكلاوي شناخته شده است از مواد ساختماني پيش فرم يافته سبك وزن مي باشد كه بدنه، عايق كاري و مقاومت در مقابل آتش را بشكلي ساده تامين مي نمايد.
محصول ماشين آلات AAC شامل بلوك ، پنل هاي ديواري، پنل هاي سقف و كف و لينتل ها مي باشند كه از مخلوط كانكريتي (سيماني) براي ايزولاسيون خارق العاده، براي مصارف داخلي و خارجي ساخته شده است . علاوه بر قابليت ايزولاسيون ديگر امتياز اين محصول در ساختمان، مصرف راحت و سريع آن است. چرا كه كد مواد مي تواند با افزايش شن تثبيت شده و سپس بوسيله اره هاي كربني استاندارد لبه دار و يا اره دستي و دريل در سايت بريده و سايز شوند. در عين حال ملات سيماني مناسب مي تواند بكارگرفته شود. 98% ساختمانهاي ساخته شده از اين محصول از بستري نازك از اين ملات كه مي تواند تا حدود 8/1 اينچ شكل پيدا كند استفاده مي نمايند كه اين، كد ساختمان ملي را تغيير داده و عوامل محكم و يكنواختي را بوجود مي آورد. همچنين مي تواند با پوشش پلاستر در مقابل عوامل فعال حفاظت شود.عناصر جانبي يا فرعي ،آجر و كناره هاي ونيلي نيزمي تواند همراه محصول استفاده شوند . با بيشتر ازهفتاد سال سابقه توليد، مزاياي قابل توجهي رادر قياس با ديگر عوامل ساختماني ارائه مي نمايد كه از مهمترين آن حداقل تأثير محيطي مي باشد . درجه بالاي كارآيي ذاتي AAC تاثير كم محيطي آنرا درتمامي دوره هاي سيكل زندگي آن از پروسس مواد خام تا انهدام ضايعات آن تامين مي نمايد.
وزن كم هم در حمل و نقل باعث كاهش مصرف انرژي مي گردد. به دليل اينكه AAC بيشتر از پنج برابر از بتن معمولي سبك تر است. اين در عين حال باعث كاهش سهمي مهم از انتشار گاز co2 به هنگام حمل و نقل مي شود. براي كاهش نياز به حمل و نقل، طراحين AAC اصولي را براي احياي توليد هر چه نزديك تر به بازار مصرف كنندگان تدارك ديده اند.
مقاومت حرارتي عالي AAC نقشي بزرگ را براي حفاظت محيط توسط كاهش ظرفيت نياز به هواي گرم و يا خنك در ساختمانها بعهده دارد. به اضافه اينكه قابليت استفاده راحت از اين محصول ،برش درست آنرا باعث مي شود كه اين توليد ضايعات سخت در حين مصرف را به حداقل مي رساند.
بر خلاف ديگر مواد ساختماني AAC مي تواند نياز به استفاده از عوامل ايزولاسيون در ساختمان را كه باعث افزايش تاثير بر محيط و قيمت محصول مي شود را منتفي نمايد. شن كوارتز ، آهك و يا سيمان به مثابه عامل پيوند كننده ، پودر آلومينيوم به نسبت 5 درصد (با توجه به دانــسيته از قبل طراحي شده ) و آب زماني كه مخلوط شده ودر قالبها ريخته مي شوند باعث پيدايش واكنش هاي متعدد شيميايي مي شوند كه وزن سبك و خواص حرارتي AAC را تامين مي كنند . پودر آلومينيوم با هيدروكسيد كلسيم و آب وارد واكنش شده و هيدروژن توليد مي كند. گاز هيدروژن مخلوط خام را تا دو برابر حجم فوم مينمايد ( توسط حبابهاي گازي باقطر حدود 8/1 اينچ) در پايان پروسس فرمينگ هيدروژن به اتمسفر گريخته و توسط هوا جايگزين مي شود. زماني كه فرمها از مواد جدا مي شوند محصول جامد ولي هنوز نرم است كه بشكل پنل و بلوك بريده شده و براي مدت 12ساعت در اتاقك اتوكلاو قرار داده مي شود.
در شرايط فشار بخار، پروسه سخت شدن تا زماني كه درجه حرارت به 180° c و فشار به 12 bar مي رسد ادامه مي يابد. شن هاي كوارتز با كلسيم هيدوكسيد واكنش داده و كلسيم سيليكوهيدرات توليد مي نمايد كه اين عاملي است كه مقاومت بالا و خواص مشهود AAC را بوجود مي آورد.
از سال 1980 توسعه اي جهاني در مصرف AAC و احداث كارخانجات جديد در آمريكا ، اروپاي شرقي ، چين ، بحرين ،روسيه ،هند و استراليا بوجود آمد. اين محصول بطور روز افزوني توســط توليد كنندگان ، معماران و سازندگان خانه استفاده مي شود. براي اطلاعات بيشتر ماييليم كه به بروشور ضميمه و سايت HESS مراجعه كنيد. www.hess-aac.com
لازم است اشاره شود كه استفاده ازاين بلوك ها در ساخت و ساز در اروپا روبه رشد است و بطور جدي قابل توجه، در حالي كه امتياز ايزولاسيون در زمان رشد قيمت انرژي اهميت بيشتري مي يابد. ميزان ساخت و ساز در كشور آلمان و هلند با استفاده از AAC بيشتر از 75% مي باشد كه درتركيب آن از سيمان، آهك ، سنگ گچ و آنهيدرايت و مقدار كمي پودر آلومينيوم استفاده مي شود . توليدي برابر 1550m3 در روز هشت نفر پرسنل و بين 12-18 kwh انرژي برق نيازدارد كه سرمايه لازم از پنج ميليون يورو شروع مي شود . با توجه به full automatic بودن دستگاه نياز به تخصص خاصي نيست ولي حضور مهندس مكانيك باعث افزايش اعتماد به نفس تداوم كار خواهد بود. فضاي مسقف براي يك توليد كوچك حدود 4500m2 و توليد بزرگ 10000m2 مي باشد. فضاي باز براي انبار محصولات 1500m2 الي 10000m2 مورد نياز است. چنانچه اشاره شد كارخانه اي به ظرفيت 1350m3 در تركيه در حال راه اندازي است كه براي ديدار و مطالعه بهترين مورد مي باشد.
سازنده ماشين آلات ،HESS بوده ليكن بخشي از تجهيزات نيز مي تواند در داخل ساخته شود.
اين سيستم بر اساس تكنولوژي tilt-back-tilt كه پيشرفته ترين تكنولوژي توليدي مي باشد قرار دارد كه مزاياي flat-cake وtilt-cake را باهم در آميخته است.
دفتر تهران:
خيابان آفريقا – تابان غربي ساختمان اداري تابان پلاك ۱۴، واحد ۲۵ ،طبقه دوم
تلفن : ۶۶۴۰ ۸۸۷۹ - ۰۲۱
فاكس : ۹۳۷۴ ۸۸۲۰ - ۰۲۱
ايميل: [email protected]
www.hess-aac.com

کلمات کلیدی :
بتن هاي سبك بتن هاي گازي HESS

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید