مشخصات آگهی دهنده

كارواش / واترجت آب گرم / ساخت آلمان
02188917463
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1280 بار
10091500
بالاتر از میدان ولیعصر - کوی دانش کیان - پلاک 25 - طبقه اول

كارواش / واترجت آب گرم / ساخت آلمان
صنعت ماشين آلات

كارواش / واترجت آب گرم / ساخت آلمان

شركت ابراهيم در سال 1372 با هدف پيشرفت و توسعه صنايع كشور و به جهت ارائه خدمات صنعتي و بازرگاني در زمينة تأمين و پشتيباني تجهيزات صنعتي مورد نياز كشور عزيزمان تأسيس گرديد.
با توجه به ارتباطات نزديك مديران و موسسين شركت با صنايع پيشرفته كشورهاي اروپايي و بخصوص صنايع كشور آلمان، بخش اعظم فعاليت ها و مبادلات شركت توسعه صنعتي بازرگاني ابراهيم، بر روي اين كشورها متمركز گرديد. بدين ترتيب با آشنايي صنايع كشور با اين شركت و گستره فعاليت هاي آن، شركت ابراهيم توانست در مدت نسبتاً كوتاهي، با ارائه خدمات صادقانه خود در تأمين ماشين آلات و تجهيزات خاص، جايگاه ويژه اي در بخش صنعتي كشور بدست آورد.

معرفي محصولات شركت

1 دستگاه هاي واترجت(شستشوي فشار قوي آب)
2 دستگاه هاي كف شور
3 دستگاه هاي سوييپر
4 جارو هاي صنعتي ونيمه صنعتي
5 دستگاه پله برقي شوي
6 دستگاه كف شور كم صدا
7 دستگاه مبل شور
8 دستگاه موكت شور

دستگاه هاي واترجت

دستگاه هاي فشار قوي آب ( واترجت) جهت شستشوي تاسيسات ، ماشين آلات ، نماي ساختمان ها ، جرم گيري و چربي زدايي سطوح و دستگاه هاي واترجت فوق فشار قوي به منظور رنگ بري از سطوح، برش زدن بتن و سطوح بسيار سخت و ... طراحي شده اند كه شركت ابراهيم نمايندگي انحصاري كمپاني هاي معتبر: kranzle , Ehrle , putzmeister را در زمينه واترجت از كشور آلمان دارا مي باشد.

كاربرد ها
شستشوي نماي شيشه اي ، سنگي ، سيماني ، آجري و ... با سرعت و كيفيت بالا
شستشوي ماشين آلات صنعتي و تاسيسات
شستشوي كف پاركينگ ها و يا سطوحي كه دچار جرم گرفتگي شده اند.
شستشوي اتومبيل و تاسيسات ساختماني
جرم گيري سطوح استخر ها
شستشو و ضد عفوني سرويس هاي بهداشتي
چربي زدايي از سطوح و ظروف كه كاربرد گسترده اي در آشپزخانه ها دارد.
شستشوي سطل هاي زباله ي بزرگ و محيط اطراف آن كه دچار رسوب گرفتگي شده اند.
رنگبري از روي سطوح بدون كوچك ترين آسيب و water sandblast

دستگاه مبل شور
اين دستگاه داراي دو تفنگي است كه يكي مخصوص پاشيدن كف بر روي مبل است و ديگري مخصوص جمع كردن كف و خشك كردن مبل. اين دستگاه قدرت مكش بسيار بالايي دارد به طوري كه قادر است كف و رطوبتي كه در اثر شستشو در مبل نفوذ كرده را خارج كند و كمترين رطوبت ممكن را پس از شستشو در مبل باقي بگذارد.
اين دستگاه حجم نسبتا كوچكي داشته و به همين دليل كاربرد زيادي براي شستن مبلمان سالن ها دارد همچنين براي تو شويي ماشين ها قابليت استفاده دارد. اين دستگاه محصول santoemma ايتالياست و داراي گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش است

دستگاه شستشوي فرش و موكت
اين دستگاه كوچك و قابل حمل بوده و كارايي بسيار بالايي در شستشوي فرش و موكت داشته و همزمان با شستشوي فرش آن را خشك مي كند اين دستگاه ساخت كشور ايتاليا بوده و داراي ضمانت و خدمات پس از فروش 10 ساله است است و قيمت بسيار مناسبي دارد.

قابل توجه قاليشويي ها با اين دستگاه مي توانيد فرش را در منزل مشتريان خود و در كمترين زمان ممكن بشوييد


جاروهاي صنعتي و نيمه صنعتي:
جاروهاي صنعتي شركت ابراهيم محصول كمپاني Delfin ايتاليا و Columbus آلمان مي باشد كه مدل هاي گوناگون جارو هاي صنعتي كاربرد هاي مختلفي براي مكش آب و خاك ، بنزين ، روغن و... دارند و قابليت فيلترينگ و تفكيك هر كدام از اين مايعات از جامدات را دارا مي باشد و همچنين جاروهاي heavy duty كه براي مكش اجسام بسيار سنگين طراحي شده است. وجاروهاي نيمه صنعتي كارخانهColumbus كم صدا ، پرتابل و سبك و در انواع مختلف از لحاظ تعداد موتور و نوع موتور مكنده ( آب ، خاك و يا هر دو ) مي باشد.


مهدي يار قضايي :
02188917463 - 02188904961 - 02188906648
09123365745
www.ebrahimco.com

کلمات کلیدی :
كارواش واترجت آب گرم ساخت آلمان

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید