مشخصات آگهی دهنده

ديكشنري جديد تكتاز 2008
توافقی
1397-01-23
1397-02-22
720 بار
10089732

ديكشنري جديد تكتاز 2008
کامپیوتر نرم افزار

ديكشنري جديد تكتاز 2008

اضافه شدن امكان شكار لغات با ايست نشانگر موس برروي متن

انتخاب نمايش معني هر لغت به فارسي يا انگليسي در وضعيت شكار لغات

تلفظ اتوماتيك متن شكار شده

تلفظ واضح و شفاف متون و كلمات با استفاده از جديدترين تكنولوژي روز (2008)

اضافه شدن 160000 لغت و تركيب به دايره لغات

اضافه شدن امكان جستجو بر حسب بخشي از لغت در هر سه لغتنامه

اضافه شدن فرهنگ معنايي (thesaurus) در لغتنامه انگليسي به فارسي

بروز شدن اطلاعات شهرها و كشورها براساس آخرين اطلاعات 2007

تغيير و بروزرساني موتور تصحيح ديكته لغات (ويژگي جديد: تصحيح ديكته لغات تركيبي)

ذخيره لغات مورد جستجو و نمايش آنها در موقع لزوم

سازگاري كامل با ويندوز ويستا

و رفع اشكالات و بهينه سازي هاي اساسي

ساير مشخصات فرهنگ لغت تكتاز:

امكان نمايش معني يك لغت بمحض ايست نشانگر موس بر روي آن

با استفاده از امكان شكار لغات مي توانيد معناي هر لغت را صرفا با ايست نشانگر موس بر روي آن مشاهده بفرمائيد. تنظيمات مختلفي براي اين امكان در نظر گرفته شده است كه يكي از آنها تنظيم زبان معني لغت به فارسي يا انگليسي است.

داراي سه لغتنامه مستقل انگليسي به فارسي، فارسي به انگليسي و انگليسي به انگليسي

به جرات مي توان گفت كه هيچ منبع لغات انگليسي به فارسي در ايران به اندازه نرم افزار فرهنگ لغت تك تاز داراي اين تعداد لغات انگليسي و معاني فارسي آنها نيست. برتري تعداد لغات تك تاز با نزديك ترين رقيب خود حتي تا بيش از بيست هزار لغت پايه است. همچنين، لغتنامه انگليسي به انگليسي نرم افزار تك تاز از منبع معتبر و جامع American Heritage برداشت شده است كه جزو كاملترين ديكشنري هاي زبان انگليسي است. بعلاوه، لغتنامه فارسي به انگليسي تك تاز نيز با دارا بودن بيش از شصت هزار لغت و تركيب كاربردي زبان فارسي، هرگز شما را در ترجمه و برگردان لغات و جملات فارسي به انگليسي، دچار مشكل نخواهد كرد. پوشش لغات تك تاز هم بر روي لغات عمومي و هم بر روي لغات تخصصي، قرار دارد. بطور مثال، در تك تاز حتي شما بسياري از لغات خاص رشته كامپيوتر را نيز خواهيد يافت. ضمنا رشته هاي علوم انساني در حد بسيار كامل پوشش داده شده اند. با تك تاز شما كاملترين منبع لغات را جهت كار با زبان انگليسي چه در حد مبتدي و چه در سطح حرفه اي، در اختيار خواهيد داشت.

دارا بودن كاملترين مجموعه لغات و معادلها (بيش از يك ميليون واژه)

وجود چندين هزار تصوير و فيلم مرتبط با كلمات

براي درك بهتر معاني كلمات، بيش از 5000 عكس و 100 فيلم در نرم افزار فرهنگ لغت تك تاز گنجانده شده است. اين امر كمك شاياني در حفظ و يادگيري معني آن لغات خواهد بود.

امكان تلفظ تمامي لغات و خواندن پيوسته متن با واضحترين صداي ممكن

در تك تاز براي بيش از 90 درصد لغات و اصطلاحات زبان انگليسي تلفظ از قبل ضبط شده انساني وجود دارد. تلفظ كاملا واضح لغات و اصطلاحات بصورت طبيعي، ويژگي برتر تك تاز نسبت به ساير نرم افزارهاي مشابه است. بعلاوه، جهت خواندن متون و جملات، از آخرين تكنولوژي روز در اين زمينه استفاده شده است و در عين حال كه كيفيت خواندن در حد عالي است، امكان انتخاب صداي گوينده و سرعت خوانده شدن متن نيز وجود دارد.

ترجمه سريع و هوشمند متن بصورت اختصاري و لغت به لغت

يكي از معضلات بزرگ ترجمه متون انگليسي، دانستن معاني لغات مختلف متن است. در تك تاز اين امكان قرار داه شده است كه شما با تايپ يك متن كامل انگليسي يا لود كردن يك فايل محتوي يك متن، ظرف چند ثانيه، معاني كليه لغات آن را به يك باره و پشت سر هم، مشاهده بفرمائيد. حتي براي شما اين امكان نيز وجود دارد كه فقط بخش مورد نظر خود را انتخاب و ترجمه لغوي كنيد. بنابراين، با وجود اين ويژگي، كار ترجمه متون بسيار ساده و لذت بخش خواهد شد.

امكان تشخيص و ارائه ديكته صحيح يك لغت اشتباه (سيستم غلط گيري هوشمند)

وقتي يك لغت انگليسي را در تك تاز اشتباه تايپ كنيد، اين امكان به صورت هوشمند عمل كرده و در صورت امكان، لغات مشابه به لغت مورد نظرتان را در اختيارتان قرار مي دهد.

ارائه معني هر لغت در هر برنامه ديگر با استفاده از سيستم Active By Copy

اگر اين امكان را فعال كنيد، كافي است در هر برنامه ديگري كه هستيد، لغت مورد نظر خود را به حافظه موقت كپي كنيد تا معني آن بلافاصله توسط تك تاز به شما نمايش داده شود.

امكان تغيير سرعت خوانده شدن متن و انتخاب گوينده

در تك تاز شما مي توانيد حتي سرعت خوانده شدن متن را تند يا كند كنيد (بر حسب تعداد لغات در دقيقه)، اين كار به شما كمك مي كند تا سرعت تلفظ لغات و جملات را بر حسب سطح زبان خود تنظيم نمائيد. جالب است بدانيد كه شما امكان انتخاب بيش از 20 شخصيت كارتوني و گوينده نيز براي تلفظ لغات و جملات داريد. لازم به ذكر است كه اين يك امكان اضافي علاوه بر تلفظ واقعي و انساني لغات است.

قابليت تشخيص ريشه يك كلمه مركب و پسوندهاي متصل به آن

وقتي در تك تاز لغتي را تايپ كنيد كه داراي پسوند خاصي بوده و معني آن همراه با اين پسوند در ديكشنري موجود نباشد آنگاه تك تاز به صورت هوشمند عمل كرده و معني ريشه كلمه را به شما نمايش مي دهد. ضمنا ريشه و پسوند كلمه را هم به صورت جدا براي شما مشخص كرده و نشان مي دهد.

ارائه دهنده مثالها، اصطلاحات، مترادفها، متضادها، تصريفات و مشتقات يك كلمه انگليسي

بسياري از لغات انگليسي داراي معاني مختلف، اصطلاحات، مترادفها، متضادها و مشتقات متفاوتي هستند. وقتي يك كلمه را در تك تاز وارد مي كنيد برنامه بصورت اتوماتيك اين موارد را به شما ارائه مي كند. ضمنا بر حسب معاني مختلف هر كلمه، مثالهاي دسته بندي شده مرتبط، به شما نمايش داده مي شوند. در تك تاز حتي انواع صرفهاي يك كلمه نيز به شما ارائه مي گردند.

داشتن يك راهنماي جغرافيايي حاوي اطلاعات و نقشه هاي شهرها و كشورها

در اين قسمت شما مي توانيد با وارد كردن نام يك شهر/كشور/منطقه جغرافياي اطلاعات، مربوط به آن مثل نقشه محل، نقشه منطقه، جمعيت، مركز، وسعت، زبان و .... را مشاهده بفرمائيد.

قابليت رويت، خواندن و ترجمه صفحات اينترنت بصورت مستقيم در داخل برنامه

به جرات مي توان گفت كه تك تاز تنها نرم افزار ايراني داراي اين قابليت منحصر به فرد است. شما به راحتي مي توانيد با دادن آدرس يك سايت اينترنتي، صفحات مربوط به آن را در داخل تك تاز مشاهده و ترجمه لغت به لغت كنيد. نكته جالب توجه اين است كه حتي مي توانيد به خوانده شدن كل متن يك سايت يا بخش از آن گوش فر دهيد!

امكان نصب و انتقال كامل برنامه و اجزاي آن به دستگاه كاربر و عدم نياز به CD جهت اجراي نرم افزار

قابليت اجراي برنامه در تمامي انواع ويندوز (فارسي، انگيسي و ...) از 95 تا ويستا

امكان تغيير ظاهر برنامه بواسطه وجود سيستم تغيير پوسته (Skin option)

امكان جستجوي لغت يا لغتهاي مشابه به يك لغت تنها با ذكر بخشي از آن و محل حضور آن بخش در لغت

ضميمه بودن يك برنامه لغتنامه رايانه اي انگليسي به فارسي كوچك با برگزيده امكانات فرهنگ لغت اصلي تك تاز، جهت كاربردهاي سريع
آموزش صدها جمله كاربردي و روزمره براي موقعيت هاي مختلف زماني و مكاني به همراه تلفظ اين جملات
با استفاده اين بخش، شما مي توانيد جملات روزمره و معاني آنها را در موقعيت هاي مختلف زماني و مكاني مشاهده و فرا بگيريد.
و بسياري امكانات ديگر، كه آنها را در حين استفاده، در خواهيد يافت.

لينك زير اطلاعات بيشتري را در مورد اين نرم افزار در اختيار شما مي گذارد:

قيمت 20000تومان
شماره خساب س÷هر بانك صادرات 0206015011002 مسعود نوراني

کلمات کلیدی :
ديكشنري جديد تكتاز 2008

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید