مشخصات آگهی دهنده

نسخه فارسي GTA - sand Andreas
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
934 بار
10089185
www.mahsulat.com

نسخه فارسي GTA - sand Andreas
کامپیوتر گرافيك كامپيوتري

نسخه فارسي GTA - sand Andreas

آخرين نسخه از بازي معروف و بسيار پرطرفدار GTA -Sand Andreas بصورت كاملا فارسي و با آخرين تغييرات. در يك DVD
داستان بازي :

داستان به اوايل دهه 90 و به گروه هاي گانگستر ها در منطقه اي به نام San Andreas باز ميگردد ( يك ايالت مجازي ، برگرفته از كاليفرنيا ، كه تمام داستان تا انتها در آن اتفاق مي افتد ) . براي اين ايالت سه شهر اصلي بر پايه شهرهاي معروف آمريكا طراحي شده است .
Los Santos ، برگرفته از Los Angeles ، San Fiero بر پايه San Francisco و Las Ventures كه از روي مدل شهر Las Vegas ساخته شده .
در اين بازي نيز همچون نسخه Vice City تلاش شده تا با كمي اغراق در داستان و فضاي فرهنگي آمريكا ، محيطي گيراتر و گسترده تر براي انجام فعاليتهاي غير قانوني فراهم شود .
در San Andreasشما نقش مرد جواني به نام Carl “C.J.” Johnson را به عهده داريد كه تصميم گرفته با دور شدن از محل سكونت خود در Los Santos خود را از شر گروههاي جنايتكار در اين شهر خلاص كند . ما پس از قتل مادرش او مجبور ميشود دوباره به شهر بازگردد تا با خطر گانگسترها و نيروهاي فاسد پليس كه قصد متهم كردن او را دارند و از هر سو دوستان و خانواده اش را تهديد ميكنند ، مبارزه كند .
براي رهايي از شر اتهامات و نجات خانواده اش C.J. سفري طولاني را در سرار ايالت آغاز ميكند . بر خلاف نسخه هاي گذشته بازي GTA ، در San Andreas امكانات بسياري براي نقش آفريني و گسترش شخصيت اصلي وجود دارد كه هر نسخه از بازي را براي بازيكن آن منحصر به فرد خواهد كرد . برخلاف شخصيت داستان در GTA 3 و يا Tommy Vercetti در نسخه Vice City ، در اينجا Carl براي هيچكس كار نميكند و تحت فرمان هيچ سازمان و گروهي نيست . اهداف او كاملا شخصي است . او اينجا است فقط براي آنكه خانواده اش را نجات دهد ، نه براي پول يا بالا رفتن مقام ، پس بايد براي رسيدن به اهدافش تمام جوانب كار را بسنجد .
در راستاي كنترل بيشتر بر شخصيت Carl ، شما بايد هر روز مراقب نيازهاي او باشيد . وقتي او گرسنه است در يكي از رستورانهاي Cluckin™ Bell يا Burger Shot به او غذا برسانيد تا نيروي از دست رفته اش را جبران كند . چنانچه به موقع نيازهاي C.J. را برطرف نكنيد او به سرعت قواي خود را از دست ميدهد ، اما به ياد داشته باشيد غذاي زياد بدون فعاليتهاي بدني باعث چاقي و كند شدن او ميشود . شما همچنين در مورد نوع لباس و انجام خالكوبي براي Carl نيز كاملا آزاد هستيد .
از آنجا كه C.J. براي هيچ كس كار نميكند ، بايد از هر موقعيتي براي بدست آوردن پول استفاده كند تا بتواند نيازهايش را برآورده كند . ساده ترين و سريعترين راه براي او دزديهاي شبانه است ، زماني كه نقاب به چهره ميزند و مخفيانه در كوچه و خيابان حركت ميكند . او توانايي آن را دارد كه پنهاني وارد هر خانه اي شود و اشياء گرانقيمت را بربايد و بدون بيدار كردن صاحبخانه از آنجا بگريزد .

کلمات کلیدی :
نسخه فارسي GTA sand Andreas

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید