مشخصات آگهی دهنده

ديگه آخرشه نداي وظيف 4
www.khodpardaz.
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1038 بار
10086828
www.khodpardaz.

ديگه آخرشه نداي وظيف 4
کامپیوتر گرافيك كامپيوتري

ديگه آخرشه نداي وظيف 4

Call of Duty 4: Modern Warfare

به جرات سري بازي هاي Call of Duty يا نداي وظيفه كمپاني Activision و Infinity Wardرا مي توان به عنوان يكي از زيباترين بازي هاي اكشن تاريخ بازي هاي رايانه اي نام برد . پس از دو سال انتظار علاقمندان بازي هاي رايانه اي به خصوص نام پر اعتبار Call of Duty كه جوايز فراواني را در سالهاي اخير از آن خود كرده است، سرانجام تاريخ انتشار رسمي بازي Call of Duty 4 : Modern Warfare اين بار براي كنسول PC فرا رسيد ! Call of Duty 4 پيشتر در جشنواره هاي مختلف اين بازي توانسته با پيش نمايش خود منتقدان بازي هاي رايانه اي را متحير سازد و عناوين بزرگي همچون "گرافيكي ترين بازي سال 2007"، "زيباترين بازي اكشن اول شخص سال 2007" و "برترين بازي سال عرضه شده براي كنسول ها" را از آن خود كند ! محيط بسيار زيبا، تاثير گذار و فوق گرافيكي و سينمايي بازي با جلوه هاي ويژه فراوان بازي از ويژگي هاييست كه در نگاه اول به اين بازي رايانه اي به چشم مي خورد . در اين نسخه بازي داستان جنگ هاي مدرن را به جاي جگ جهاني دوم دنبال مي كند كه نكته قابل تدامل آن است . گرافيك فوق العاده بازي، صداي بسيار زيبا كه تمامي اصوات طبيعي و صداي اشيا را در خود دارد، فيلم نامه بسيار قوي و عميق بازي و ساخت Next-Generation عالي آن همگي نسخه چهارم بازي Call of Duty Modern Warfare را به يك بازي منحصر به فرد اكشن رايانه تبديل كرده كه تمامي علاقمندان براي بازي آن لحظه شماري مي كنند ! Call of Duty 4: Modern Warfare اين بار توانست زيباتر از هميشه ظاهر شود و حتي نمره فوق عالي و مدال طلاي منتقدان وبسايت مطرح GameSpot را نيز از آن خود كند !
داستان بازي در رابطه با يك روسي وطن پرست به نام Imran Zakhaev است كه قصد بازگرداندن روزهاي پرشكوه شوروي را به آن كشور دارد و از طرفي مي داند كه امريكا هرگز اين اجازه را نخواهد داد ....
از ديگر نكات جالب توجه و منحصر به فرد بازي وجود Flashback به 15 سال قبل و انجام ماموريت هايي در آن زمان است كه زيبايي بازي را دو چندان مي كند !
لازم به ذكر است كه حتي "ولاديمير پوتين" چهره مطرح سياسي دنيا و رئيس جمهور روسيه نيز در مورد اين بازي منحصر به فرد مصاحباتي انجام داده و بر زيبايي و منحصر به فردي آن صحه گذاشته است ! براي مشاهده فيلم گزارش كامل اين مصاحبه به اين صفحه مراجعه كنيد يا از اين آدرس آنرا دانلود نماييد !
بازي بسيار زيباي چند نفره نيز ديگر نكته قابل اشاره در مورد اين بازي استثناييست . بي شك تمامي علاقمندان به نام Cal of Duty و بازي هاي اكشن از بازي عالي لذت خواهند برد .
www.khodpardaz.

کلمات کلیدی :
ديگه آخرشه نداي وظيف 4

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید