مشخصات آگهی دهنده

ثبت دامنه و ميزباني وب :: Web Hosting &
021 44006918
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1801 بار
10086588

ثبت دامنه و ميزباني وب :: Web Hosting &
کامپیوتر تعمیر و نگهداری

ثبت دامنه و ميزباني وب :: Web Hosting &

هدف از ارايه اين سرويس ها ، ارايه خدمات حرفه اي براي راه اندازي وب سايت با كمترين دانش فني است. تكيه اصلي سرويسهاي فارسيكام بر ارايه خدمات و پشتيبانيهاي قبل و بعد از فروش است .
سرويسهاي فارسيكام با نهايت دقت به منظور ايجاد سرويسهاي كامل و كارا با بالاترين كيفيت و پايين ترين هزينه ، طراحي شده اند. استفاده از آنها نياز به دانش فني بالا ندارد ولي در عين حال كاملترين امكانات براي حرفه اي ها را نيز دارد.
ميزباني وب سايت شما در فارسيكام روي سرور ميزبان داراي مشخصات سخت افزاري بسيار قدرتمند انجام مي شود و از نظر حجم ترافيك جهت تبادل اطلاعات و ضرائب امنيتي از امكانات بسيار بالايي بهره مي برد. اين خدمت هم براي سرويس ميزباني ويندوز و هم سرويس ميزباني وب مبتني بر لينوكس قابل ارائه است.

پشتيباني 24 ساعته در تمام 365 روز سال و مشاوره رايگان براي انتخاب سرويس اقتصادي و حرفه اي از جمله ويژگي هاي سرويس ميزباني وب فارسيكام است. بسياري از صاحبان سايت فضايي بيش از نياز خود خريداري مي نمايند و يا براي سرويس هايي كه به آن نيازي ندارند هزينه هايي سنگين را مي پردازند چرا كه فكر مي كنند با تكميل سرويس هاي خود مي توانند سايت بهتري را داشته باشند ولي واقعيت اين است وجود سرويسهايي كه به آن نياز نداريم باز كردن راهي براي نفوذگران و اخلالگران شبكه اي است. تفكيك سرويس هايي كه به آنها نياز داريد ضمن صرفه جويي اقتصادي باعث ايمن تر شدن وب سايت شما خواهد شد.
سرورهاي فارسيكام مي تواند ميزبان ساده ترين صفحه وب سايت با هزينه بسيار معقول باشد و همچنين مي تواند ميزبان سايتهاي با بهترين سرويس تجارت الكترونيكي با حمايت انواع نرم افزارهاي تحت وب مانند SQL server و Perl 5.6 و PHP4 و ASP و Microsoft FrontPage2003 و ... باشد.

Included In All Plans
High-Speed Servers FreeBSD Server
99.9% Uptime Guarantee High-Speed Servers Windows 2000Server
Email Features
Unlimited Email Accounts Unlimited Email Lists
Unlimited Email Aliases Unlimited Email Forwarding
Webmail Access

Access Features
Unlimited FTP Accounts ( Unix Only )
Web Based File Manager ( Unix Only )
Server Side Includes
FrontPage 2000 Extensions
Secure Shell (SSH) FrontPage 2002 "XP" Extensions
Available ODBC Drivers
Microsoft Paradox Driver
Microsoft Jet OLEDB
Microsoft Visual FoxPro Driver
Microsoft Database Driver
Microsoft Excel Driver Microsoft SQL Server
MySQL ODBC 3.51 Driver PostgreSQL
Development Features
PHP 4
ASP
Perl Version: 5.x
Cold Fusion Hosting
CGI, TCL SSI
Microsoft SQL Server OScommerce 2.1
PostgreSQL Hosting Crontab Support
MySQL CDONTS
ODBC support (Win 2000 only) ASPMail 4.0
Full Microsoft.Net Support AspEmail v4.4.0.2
Dundas Pie Chart Dundas Upload
Dundas Mailer

اطلاعات بيشتر در مورد سرورهاي فارسيكام :
سرورهاي فارسيكام

Data Center چند ميليون دلاري فارسيكام درشهر اورلاندو واقع در ايالت فلوريدا واقع شده و در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته مشغول سرويس دهي است . تجهيزات نصب شده در اين Data Center شامل روترهاي Cisco سري 7500 ، Sun , Cobalt , VALinux و سرورهاي سفارشي و سيستم برق اضطراري (200 KVA UPS) و يك ديزل ژنراتور 2000 گالني ميباشد .

نهايت امنيت
ركن اصلي مركز اطلاعات شركت شما سروري است كه اطلاعات شما بر روي آن قرار دارد ، در نتيجه ايمن ساختن آن مهمترين اصل است . هر چند اغلب سيستمهاي با امنيت بالا منفذهاي زيادي براي نفوذ دارند و درنهايت به شركت شما آسيب ميرسانند . سيستم امنيت 100 درصد اتوماتيك فارسيكام شما را از عدم وجود هر گونه عيب و ريسك مطمئن ميسازد .كابينتهاي سخت افزار با قفل منحصر به فرد
قفلهاي سطح بالا و شيشه هاي دودي ، امنيت دربهاي هر كابينت را بصورت مجزا فراهم مي كند. اين يكي ديگر از نفطه هاي امنيت سيستم است.جلوگيري از هرگونه آتش سوزي قبل از شروع
سيستم اطفا حريق ما گازهاي non-toxic FM200 و oxygen را با هم تركيب ميكند و قبل از اينكه حريق از كنترل خارج شود وبه سرورها آسيب برساند مهار مي كند و اين همان امنيتي است كه شما را مطمئن ميكند.

كفپوش متحرك
كفپوشهاي متحرك محيط شبكه امكان كنترل درجه حرارت و جريان هواي محيط را ممكن ميسازد ، همچنين كابلهاي برق و ديتا توسط اين كفپوشها محافظت و نگهداري ميشوند .

سيستم برق اضطراري
انرژي ذخيره از يك باطري پشتيبان با توان بالا و يك ديزل ژنراتور تامين ميشود . سيستم باطري پشتيبان به محض قطع شدن برق به كار مي افتد ، همزمان ديزل ژنراتور هم براي اطمينان فعال ميشود ، يك ژنراتور ديكر به صورت همزمان باطري را شارژ ميكند تا در صورت تمام شدن انرژي باطري به كار بيفتد .

----------------------------------------------------------
تلفن تماس تهران: 9-44006918-021
تلفن تماس مشهد: 60-7673050-0511
پشتيباني و خدمات سيار: 09159152300-09355013532
فكس : 7673060-0511
اطلاعات بيشتر را در آدرس زير مشاهده كنيد:http://www.farsicom.org

کلمات کلیدی :
ثبت دامنه و ميزباني وب Web Hosting

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید