مشخصات آگهی دهنده

فروش فيلم پزشك دهكده
03117785331
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
1031 بار
10086407
فلكه ارتش ساختمان زاينده رود

فروش فيلم پزشك دهكده
کامپیوتر گرافيك كامپيوتري

فروش فيلم پزشك دهكده

نسخه اصلي سريال زيبا و آموزنده پزشك دهكده
7 DVD قيمت 600/11 تومان
كيفيت عالي با فرمت AVI
زبان انگليسي
در اين سريال «جويس پنه لوپه ويلهلمينا فرانكنبرگ» كه نامش از هفده سالگي به «جين سيمور» تغيير داده است در نقش «دكتر مايك» بازي مي‌كند. او از بازيگران معروف تلويزيون است كه سال 1999 لقب OBE را از ملكه‌ي انگلستان دريافت كرده. او سال ۱۹۵۱ در ويمبلدون انگلستان متولد شده، پدرش پزشك بود(عجيب اينكه در فيلم نيز همين وضعيت را دارد) و مادرش يك دوشس. «جين سيمور» از سيزده سالگي كار هنري را آغاز كرد و بعدها در فيلم‌ها، سريال‌ها و تئاترهاي بسياري بازي كرده است كه معروف‌ترين آن‌ها فيلم «جايي در زمان» محصول 1980 و آخرين فيلم‌اش «لمس كردن اسب‌هاي وحشي» محصول سال 2002، كه از شبكه‌ي دو سيما هم پخش شده است. Jane Seymour در سال‌هاي فعاليت‌اش جوايز بسياري را نيز دريافت كرده است.

او چهار فرزند و دو فرزندخوانده دارد. با اين حساب مي‌توان فهميد، خانواده از نظر او در درجه‌ي اول اهميت قرار دارد. او هميشه، هنگام كار در دسترس فرزندان و همسرش هست و به آن‌ها رسيدگي مي‌كند. «جين سيمور» ازجمله زنان فعالي است كه در امور خيريه شركت مي‌كند. يكي ديگر از بازيگران محوري اين سريال «جولاندو» است كه نقش «سالي» را بازي مي‌كند. او نهم دسامبر 1961 در ويرجينيا متولد شده و در رشته‌ي بازيگري تحصيل كرده است. سريال «پرشك دهكده» براي او يك سكوي پرتاب محسوب مي‌شود. بد نيست بدانيد چهره‌ي واقعي «جولاندو» با چهره‌اي كه از او در سريال «پزشك دهكده» مي‌بينيد بسيار متفاوت است .

اين سريال براي دريافت جوايز بسياري نامزد شده است و از ميان آن‌ها، جايزه‌ي امي براي فيلم‌برداري، طراحي گريم و صدابرداري، جايزه‌ي فيلم‌هاي خانواده به سبب ترويج ارزش‌هاي خانوادگي، جايزه‌ي جنيس به خاطر پرداختن به حيوانات و جايزه‌ي رسانه‌هاي زيست محيطي را از آن خود كرده است.
در طول ساخت سريال ، فراز و نشيبهاي فراواني به وجود امد. يكي از جدي ترين مشكلات در اواخر سري پنجم به وجود امد . جود لاو از شخصيت پردازي و سمت و سوي شخصيت سال ناراضي بود و تصميم جدي براي ترك سريال گرفت.بت ساليوان خالق و طراح اصلي سريال اهميتي به اين موضوع نداد ودر قسمت آخر سري پنجم شاهد سقوط سالي از صخره هستيم. قرار شد زنده ماندن يا مردن در اين حادثه با بازگشت يا عدم بازگشت او به سريال آغاز شود. تصميم گرفته شد جان اشنايدر در نقش دوست صميمي سالي ، دانيل سيمون وارد داستان شود و جاي او را پر كند. اما اين خبر موجب شد تا طرفداران سريال ساكت نمانند و با شعار ( سالي ما را نجات دهيد ) خواستار بازگشت سالي شوند كه در آخرين لحظات نيز اين اتفاق افتاد .

در حال حاضر با گذشت چند سال از اتمام سريال هنوز طرفداران آن خواستار ادامه سريال هستند.حتي خود بازيگران سريال براي بازگشت به سريال اظهار تمايل كردند.بسياري از شبكه هاي تلويزيوني از جمله شبكه هالمارك و لايف تايم خواستار در اختيار گرفتن حق توليد اين سريال شدند اما CBS از فروش آن خودداري مي كند.

در سال 2003 شبكه AE موفق شد حق پخش توزيع DVD اين سريال را در اختيار بگيرد.6 سري سريال و 2 فيلم پزشك دهكده روي DVD چاپ و روانه بازار شد و فروش آن غير قابل پيش بيني بود. جين سيمور ، جود لاو ، چاد آلن و ديگر بازيگران سريال بارها علاقه خود را براي حضور مجدد در سريال اعلام كردند حتي بت ساليوان نيز گفت آماده است تا دوباره براي سريال بنويسد و اين موضوع تا حدي بود كه Jane Seymour رسما اعلام كرد كه مسئولان جديد CBS علاقه اي به بازگشت دكتر كويين ندارند.
به عقيده بسياري رابطه عاطفي ميان سالي و مايكلا يكي از مهمترين دلايل محبوبيت سريال پزشك دهكده است.قسمتي كه به ازدواج سالي و مايكلا اختصاص دارد به حدي پر بيننده بود كه عكسهاي اين قسمت به روزنامه ها و مجلات معتبر سينمائي راه يافت. در سري چهارم نيز به دنيا امدن كتي فرزند مايكلا و سالي ديگر قسمت پر بيننده سريال پزشك دكتر كويين را رقم زد. اين سريال اولين بار در اول ژانويه 1993 پخش شد ولي حتي هم اكنون نيز پس از گذشت بيش از يك دهه پخش آن در كشورهاي مختلف جهان و شبكه هاي بين المللي ادامه دارد.با اين سريال ماجراهاي دكتر مايك و مفاهيم اخلاقي موجود در آن جهاني شدند و بازيگران آن به شهرت جهاني دست يافتند.
لطفا پس از ثبت سفارش جهت تائيد و ارسال آن حتما با يكي از شماره هاي زير تماس بگيريد.
لطفا آدرس پستي و تلفن خود را به صورت كامل وارد نمائيد.
شركت مانا مهر نوين 7785331 0311 - 09132082065
http://euroshop.ir/shop/product_info.php?cPath=9_93_114&products_id=43

کلمات کلیدی :
فروش فيلم پزشك دهكده

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید