مشخصات آگهی دهنده

فروش فيلم سالهاي دور از خانه
03117785331
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
1314 بار
10086405
فلكه ارتش ساختمان زاينده رود

فروش فيلم سالهاي دور از خانه
کامپیوتر گرافيك كامپيوتري

فروش فيلم سالهاي دور از خانه

نسخه اصلي سالهاي دور از خانه
4 DVD قيمت 9000 تومان
كيفيت عالي با فرمت Rmvb
قابل اجرا فقط در كامپيوتر
زبان اصلي
اوشين يادآور دوران كودكي

داستاني " اوشين " مجموعه اي درام كه داستان زندگي دختر بچه فقيري كه روزي صاحب و مالك بزرگترين فروشگاه هاي زنجيره اي در ژاپن مي شود است و مشكلات و سختي هاي ژاپن را در زمان جنگ جهاني دوم به تصوير مي كشد.
اين مجموعه به نويسندگي " هاشيدا سوگاكو " و ۸ كارگردان در ۲۹۷ قسمت ۱۵ دقيقه اي از چهارم آوريل ۱۹۸۳ تا ۳۱ مارس ۱۹۸۴ ساخته و پرداخته شد .
اين مجموعه در سال ۱۹۸۳ ساخته و در تمام دنيا پخش شده است تا جايي كه اگر كسي بخواهد مشهورترين بازيگر و فيلم در ژاپن را نام ببرد از " اوشين " ياد مي كند . " اوشين " توسط همكاري بنياد اينترنشنال NHK در ژاپن ساخته شد كه از سال ۱۹۸۳ توسط اين شركت بر روي بيش از ۵۹ كشور هاي دنيا حتي در سرزمين هاي دور نمايش داده شد به طوري كه در ايران زنان توريست ژاپني بانام " اوشين " خطاب مي شده اند در كشور اندونزي تلويزيون اين كشور خبر اعتراض سيل جمعت بخاطر پخش اين فيلم همزمان با ساخت بوده است را پخش كرد اما از آن زمان تا حال مجموعه " اوشين " مشهورترين داستان در دنيا بشمار مي رود.
پخش اين سريال بر روي كانالهاي دنيا و كشورهاي دور موجب ناراحتي مردم ژاپن شده بود آنها نمي خواستند كه مردم دنيا جنبه بد زندگي ژاپني ها را ببنينند اين مجموعه زندگي سخت مردم در زمان جنگ جهاني دوم را به تصوير كشيد بر خلاف تصور مردم دنيا كه ژاپن را با تكنولوژي برتر و ماشين هاي پيشرفته تصور مي كردند با زندگي مردم گذشتگان آنها نيز آشنا شدند.

لطفا پس از ثبت سفارش جهت تائيد و ارسال آن حتما با يكي از شماره هاي زير تماس بگيريد.
لطفا آدرس پستي و تلفن خود را به صورت كامل وارد نمائيد.
شركت مانا مهر نوين 7785331 0311 - 09132082065
http://euroshop.ir/shop/product_info.php?cPath=9_93_114&products_id=44

کلمات کلیدی :
فروش فيلم سالهاي دور از خانه

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید