مشخصات آگهی دهنده

نرم افزار تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
1046 بار
10085832

نرم افزار تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و
خدمات خدمات پزشکی

نرم افزار تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و

نرم افزار تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و مجاري اداري تناسلي
Urology And Renal Medicine
يكي از مباحث مهم و اساسي علوم پزشكي تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و مجاري اداري است كه همواره جامعه دانشگاهي و اطباي محترم متخصص اين سيستم بايستي با آگاهي كامل از مكانسيم هاي اين دستگاه و بيماريهاي مربوطه و شناخت كامل ساختمان و ارگانسيم عوارض بيماري و علائم ونشانه هاي آن درنهايت به تشخيصي صحيح بيماريهاي اين دستگاه دست يابند ، تا از اين رو بتوانند با تشخيص كاملا صحيح نسبت به معالجه آن بيماري اقدام مقتضي بعمل آورند . از اين رو براي اولين بار در ايران تيم مهندسي و پژوهشي اين شركت نسبت به توليد نرم افزار تشخيص بيماريهاي كليه و مجاري ادراري اقدام نموده است . اين شركت ، نرم افزار فوق را بصورت كاملا علمي و كاربردي با استفاده از منابع معتبر دانشگاههاي دنيا و ترجمه دقيق و علمي متون اصلي و مهم اين مباحث و با استفاده از تكنولوژي علوم كامپيوتري در لوحي فشرده عرضه نموده است ، كه كليه دانش پژوهان جامعه علمي پزشكي كشور ميتوانند براحتي و سادگي در 17 فصل به بررسي و مطالعه دقيق اين دستگاه و بيمايريهاي مربوط به آن بپردازند ،‌ همچنين كاربران محترم ميتوانند با استفاده از سيستم جستجوي كاملا پيشرفته اين نرم افزار از اطلاعات جديد موجود در اين برنامه بهره شوند . مع الوصف جهت كسب اطلاعات متون اصلي ( لاتين ) منابع مورد استفاده اين نرم افزار، كاربران محترم ميتوانند با مراجعه به شاخه E- Book نرم افزار به مطالعه پنج جلد كتاب الكترونيكي كه حاوي اطلاعات تشريحي بيشتري ميباشد بپردازند .
اين لوح شامل بخشهاي مختلف بشرح ذيل ميباشد :
1- كادر عناوين سرفصل مطالب :
دراين كادر ساختمان كليه و مجاري اداري و بيماريهاي مربوط به آن در قالب 17 فصل بصورت الفبائي تنظيم گرديده و كاربران محترم ميتوانند با كليك كردن روي هر يك از فصول مربوطه ، در كادر مقابل كليه عناوين مربوطه به سرفصل مورد نظر را ملاحظه نموده و با كليك كردن روي عنوان مورد مطالعه در كادر تشريح به مطالعه دقيق مطالب و عكسهاي مربوط به آن موضوع بپردازند .
2- كادر جستجوي پيشرفته :
جهت دستيابي سريع و آسان كاربران محترم ، به اجزاء اين دستگاه و علائم و نشانه يك بيماري ، ميتوانند از قسمت جستجوي اين برنامه و تايپ كلمه مورد نظر ، اجزاء و يا بيماري مورد نظر را بلافاصله به انضمام اطلاعات تشريحي و كلي آن موضوع ملاحظه نموده و به مطالعه آن بپردازند .
3- كادر ليست بيماريها :
كاربران محترم ميتوانند از كادر ليست عناوين با توجه به اينكه اين كادر با بيش از 800 عنوان موضوع بصورت الفبائي تنظيم شده است با استفاده از شماره ليست و يا نام موضوع مورد نظر با كليك كردن روي آن به مطالعه و شرح كامل و دقيق موضوع مربوطه پرداخته و با مشاهده كادر هاي سرفصل و عناوين به سرفصل و عناوين مربوطه پي ببرند .
قيمت مصرف كننده بيست هزارتومان
داروي گياهي مخصوص درمان قطعي بيماريهاي كليه و مجاري ادراي
يك ست سه ماه 60 هزارتومان
دفتر مركزي پخش شركت پردازش هوشمند آسيا
www.pha1.com – [email protected]
تهران
77956840
77956841
فاكس 77932501
09125347069


کلمات کلیدی :
نرم افزار تشخيص بيماريهاي دستگاه كليه و

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید