مشخصات آگهی دهنده

كاملترين دوره يادگيري زبان Tell Me More
توافقی
1397-01-20
1397-02-19
900 بار
10085609

كاملترين دوره يادگيري زبان Tell Me More
آموزش زبان

كاملترين دوره يادگيري زبان Tell Me More

تعداد : 1 DVD
نوع محصول : نرم افزار

نسخه جديد قدرتمندترين نرم افزار آموزش زبان انگليسي در دنيا !
قيمت اصلي اين بسته بيش از 349 دلار مي باشد.

Tell Me More Premium Performance v9.0 نرم افزاري فوق حرفه اي و قدرتمند در زمينه آموزش زبان انگليسي و نسخه جديد نرم افزار بسيار محبوب Tell Me More Premium 8.0 براي آموزش سطوح مختلف زبان است كه از سوي شركت Auralog براي آموزش الكترونيك و آسان زبان انگليسي براي تمامي كاربران عرضه شده است و از سوي اكثر منتقدان نرم افزار دنيا لقب "برترين نرم افزار آموزش زبان انگليسي دنيا " را از آن خود كرده است كه نمونه بارز آن جايگيري در رتبه اول و كسب مدال طلاي برترين نرم افزار آموزش زبان دنيا براي چندمين سال پياپي در وبسايت نقد نرم افزاري دنيا TopTenReviews است . منتقدان سايت TopTenReviews اين نرم افزار را "بهترين گزينه نرم افزاري در دسترس براي آموزش زبان انگليسي معرفي كرده اند و آن را به وضوح در صدر نرم افزارهاي همرده در زمينه آموزش زبان قرار داده اند". به علاوه استفاده اين نرم افزار در بسياري از مراكز مطرح و علمي دنيا موجب اطمينان اكثر خريداران از منحصر به فرد بودن و خريد آن شده است .
اين نرم افزار حرفه شامل 2000 ساعت آموزش زبان انگليسي در 10 سطح مختلف از مقدماتي تا پيشرفته است كه با خود 10000 تمرين مختلف براي يادگيري مهارت هاي مختلف زبان انگليسي را داراست ! (هم انگليسي امريكايي American English و هم انگليسي بريتانيايي British English)
اين نرم افزار فوق العاده ، با هوش مصنوعي بالايش، درست همانند يك معلم خانگي فوق هوشمند و خستگي ناپذير، تمامي اركان مورد نياز براي آموزش زبان انگليسي و تمامي مهارت هاي لازم يادگيري هر زبان را همچون خواندن، نگارش، قدرت شنيدار، گفتار، دايره لغات و گرامر و حتي فرهنگ مورد نياز يادگيري كشورهاي سخن گوينده آن زبان را به تمرين و تكرار وا مي دارد و داراي سطوح مختلفي از مبتدي تا پيشرفته مي باشد كه براي تمامي افراد در پكيج هاي مختلفي از سوي كمپاني سازنده عرضه شده است .

چرا Tell Me More Performance English 9.0 را برترين نرم افزار آموزش زبان دنيا مي ناميم ؟
- Tell Me More Performance جامع ترين نرم افزار آموزش زبان انگليسي در بازارهاي جهانيست !
- بيش از 2000 ساعت آموزش زبان انگليسي در 10 سطح و Level مختلف از مقدماتي مقدماتي تا پيشرفته و حرفه اي براي اولين بار در دنياي آموزش الكترونيك انگليسي !
- بيش از ده هزارتمرين براي يادگيري زبان انگليسي !
كه تمامي مهارت هاي يادگيري زبان از قبيل Listening يا مهارت گوش دادن، Speaking يا مهارت صحبت كردن، Reading يا مهارت خواندن و Writing يا مهارت نوشتن را در كنار تمرينات متنوع گرامري Grammer ، لغات Vocabulary و حتي تمرينات مرتبط با آشنايي با فرهنگ انگليسي Culture داراست ! تمامي تمرين ها در محيطي كاملا Interactive و پويا و به صورت چندرسانه اي همراه با نرم افزارهاي مختلف دروني ديالوگ و تشخيص صدا همراه است !
- بهره گيري از قدرتمندترين نرم افزار تشخيص صدا در دنياي نرم افزارهاي آموزشي
Tell Me More Performance 9.0 از آخرين فن آوري نرم افزاري تشخيص صدا بهره مي برد كه تاثير گذار ترين راه براي بهبود تلفظ يك شخص زبان آموز است !
شما به زيبايي هنگام تلفظ به اشتباهات خود پي ميبريد و نرم افزار به صورت كاملا هوشمند با هوش مصنوعي بالاي خود ايراد هاي شما را به شما در محيطي انيميشن و با گراف هاي نموداري مختلف مي گويد تا شما آنها را رفع نماييد!
- بيش از 10 ساعت ويديو آموزشي
بهره گيري از ويديو هاي آموزشي چند رسانه اي كه علاوه بر آشنايي با فرهنگ زبان، شما خود را در نقش شخصيت هاي ويديو نيز قرار مي دهيد !

براي ديدن آگهي و خريد به آدرس زير مراجعه نمائيد
http://www.arzan-city.ir/index.php?produ ctID=26

از ديگر محصولات ما كه در بهترين مجوعه و ارزانتراز موارد مشابه ارائه مي شود در سايت www.arzan-city.ir ديدن نمائييد


کلمات کلیدی :
كاملترين دوره يادگيري زبان Tell Me More

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید