مشخصات آگهی دهنده

رزومه شركت توسعه گران نرم افزارآذربايجان
04113360772
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
1438 بار
10085304
تبريز- نرسيده به چهارراه آبرسان - نبش گلگشت - پارک علم و فناوري استان آذ

رزومه شركت توسعه گران نرم افزارآذربايجان
کامپیوتر نرم افزار

رزومه شركت توسعه گران نرم افزارآذربايجان

رزومه شركت توسعه گران نرم افزارآذربايجان 1
بسمه تعالي

هدف اصلي كه برخي صاحبان فكر و انديشه در كشورهاي توسعه يافته دنبال ميكنند،توسعه انفجاري و غيرقابل تصور استعدادها و فرصتهاي اقتصادي و اجتماعي خصوصا با تكيه بر سرمايه حياتي و تعيين كننده فكر و دانش بشري است ؛ اين نميشود مگر با بكارگيري و توسعه فناوري اطلاعات .
آنان اعتقاد دارند ، سازمانهاي سنتي ، در بسياري از محصولات و خدمات خود تنها از 5 درصد زمان فرآيندها ارزش افزوده دريافت مي كنند و از 95 درصد زمان باقيمانده غير از ضرر و هزينه چيزي عايدشان نمي شود؛ چرا كه وقتي يك فرآيند براي تكميل منتظرفرآيند ديگري باشد ، فرصتهاي زيادي در كنار اين تاخير پيش مي آيند كه بدون استفاده رها مي شوند.با بكارگيري فناوري اطلاعات ، اين تاخيرها و انتظارها بين فرآيندهاي داخلي يك سازمان و حتي بين چند سازمان را مي توان حذف كرد و با روشهاي جديد بيشترين فرصتهاي سودآوري و ارزش افزوده را براي يك جامعه مهيا نمود.در نتيجه ، آنان مشغول تامين شرايطي هستند كه هيچ فعاليتي و حتي هيچ زماني در حلقه هاي ارتباطي اقتصاد و اجتماع بدون ارزش باقي نماند.

شركت توسعه گران نرم افزار آذربايجان(عضو شوراي عالي انفورماتيك كشور) , يكي از شركتهاي عضو كنسرسيوم شركتهاي ICT استان و به نوبه خود موفق در عرصه نرم افزار و فناوري اطلاعات به شمار مي آيد كه در سال 1381 با موضوع فناوري اطلاعات و ارتباطات و اينترنت , نرم افزار , تجارت الكترونيك و شبكه شروع به فعاليت نموده است اعضا اين شركت از اساتيد مجرب دانشگاه و متخصصين در امر اينترنت و مشاوران در زمينه IT كشور مي باشند كه در قالب چند تيم تخصصي IT گرد هم آمده اند تا بتوانند به حول و قوه الهي با ايده ها و طرحهاي نو , گامي موفق را در زمينه فناوري اطلاعات بر دارند .در طي دوره فعاليت شركت در بيش از 18 استان كشور توانسته ايم خدمات خود را به بيش از 50 سازمان و اداره دولتي عرضه نمائيم . ارائه 2 پروژه به كشورهاي خاورميانه نيز گامي است در جهت فعاليت بين المللي شركت .
فعاليتهاي عمده شركت شامل موارد زير مي باشد:

1. تهيه و توليد نرم افزارهاي سفارش مشتري
2. توليد كيوسكهاي اطلاع رساني و الكترونيكي
3. تهيه و تنظيم طرح جامع ICT ادارات و سازمانهاي دولتي
4. خدمات وب ( طراحي و بهينه سازي و پشتيباني از سيستمهاي نرم افزاري تحت وب )
5. پشتيباني (سخت افزار – نرم افزار )
6. تجارت الكترونيك

1-تهيه و توليد نرم افزار
شعار ما در توليد و پياده سازي نرم افزار سرعت مطلوب ،حداكثر كارائي ، حداقل هزينه ، كيفيت بالا مي باشد.
واحد توليد نرم افزار يكي از مهمترين بخشهاي شركت و عمده فعاليت شركت را تشكيل ميدهد يكي از مهمترين اهدافي كه شركت از بدو تاسيس دنبال نموده است طراحي و توليد نرم افزارهاي سفارش مشتري و توليد سيستم هاي نرم افزاري بوده است كه بصورت پكيج هاي نرم افزاري تخصصي قابل عرضه به بازار هدف توليد شده است .
اين واحد با بهره گيري از چندين تيم تخصصي و با بكاربردن آخرين استانداردهاي توليد و پشتيباني از نرم افزارهاي سفارش مشتري تا كنون سعي كرده است رضايت مشتريان خود را جلب نموده و به عنوان يكي از موفق ترين شركتهاي نرم افزاري منطقه محسوب شود .اكثر مشتريان اين واحد از ادارات و سازمانهاي دولتي بوده و تا بحال نرم افزارهاي متعددي را در 13 استان كشور نصب و راه اندازي نموده است . اهم فعاليتهاي اين واحد عبارتند از :
1. برنامه ريزي استراتژيك و مهندسي مجدد
2. مشاوره و ارائه راهكار
3. عرضه و بومي سازي محصولات نرم افزاري
4. توليد و يكپارچه سازي نرم افزارهاي كاربردي
5. مديريت و راهبري پروژه
6. نظارت و كنترل پروژه
7. گسترش و راه اندازي محصولات نرم افزاري
8. پشتيباني و نگهداري محصولات نرم افزاري
9. تحقيق و توسعه نرم افزار

شركت توسعه گران نرم افزار آذربايجان از متدولوژي RUP به عنوان اساسي ترين چارچوب توليد و توسعه نرم‌افزار در پروژه هاي محوله استفاده مي نمايد.
2-كيوسكهاي الكترونيكي
اين واحد كه با حمايت پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي از سال 83 فعاليت خود را با انجام تحقيقات گسترده در نحوه توليد سخت افزار و ارائه سرويسهاي مختلف اطلاع رساني و خدمات الكترونيكي آغاز نموده است در مدت اندك فعاليت خود توانست با 2 قراداد پژوهشي با شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي در بهمن ماه سال 84 به عنوان مجري كشوري توليد كيوسكهاي الكترونيكي با امكان قابليت پرداخت الكترونيكي بصورت پايلوت در سطح كشور طي ابلاغيه سازمان مديريت و برنامه ريزي برگزيده شود .
توليد و راه اندازي انواع كيوسكهاي الكترونيكي و اطلاع رساني و سفارشي كردن اين كيوسكها براي سازمانها و ادارات مختلف با توجه به توان فني ، تكنولوژيكي و كارگاهي شركت اين مجموعه را به عنوان تخصصي ترين مجموعه داخلي مطرح نموده است .
از خصوصيات مهم و كليدي اين كيوسكها مي توان به موارد زير اشاره نمود :
• طراحي ساخت يافته، مجتمع و مقاوم قابل نصب در مكانهاي عمومي
• امكان قرارگيري برنامه هاي كاربردي (applications) مختلف حرفه اي دريك واحد
• بهترين راه حل براي گسترش سيستم با عرضه رايانه هاي مبتني برPC (PC Compatible) پر قدرت و ساختار باز سيستمي (open architecture)
• قابل نصب در هر مكان ( مكانهاي عمومي و دولتي ) ؛ بدليل داشتن يك كابينت تنومند ساخته شده از استيل بسيار محكم
• راحتي نگهداري و قابليت گسترش برنامه هاي خاص به دليل طراحي Modular
www.kiosk.ir
3-طراحي و پياده سازي طرح جامع
اين مجموعه در حال حاضر به عنوان متخصص ترين مجموعه شمالغرب كشور در حوزه تدوين طرح جامع ICT و برنامه ريزي جامع براي توسعه يكپارچه فناوري اطلاعات ميباشد كه با تكيه بر توان تخصصي و تجارب كارشناسان خود توانسته است پروژه هاي متعددي را به اجرا در آورد متخصصين اين شركت در محيطي علمي – پژوهشي مبتني بر جديد ترين روش ها و استانداردها ، ابزارهاي معماري سازماني و برنامه ريزي فناوري اطلاعات ، در حال تحقيق و اجراي پروژه هاي خاص در راستاي ارتقا سطح فناوري اطلاعات سازمانها و ادارات هستند .
تهيه و اجراي طرح جامع انفورماتيك وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شركت‌ها كه با الهام از استراتژي‌هاي آنان، تعريف استراتژي‌ها انفورماتيكي صورت مي‌پذيرد يكي از خدماتي است كه توسط واحد نرم‌افزارهاي كاربردي شركت توسعه گران نرم افزار آذربايجان ارائه مي‌گردد.
اين طرح كه مشتمل بر برنامه اصلاح و ايجاد سيستم‌هاي اطلاعاتي/ كاربردي، تعريف محيط‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري، شبكه‌هاي ارتباطي و نيز برنامه آموزشي پرسنل مي‌باشد، سازمان را در راستاي تحقق استراتژي‌هاي انفورماتيكي ياري مي‌دهد و با جلوگيري از اجراي درخواست‌هاي بدون برنامه جهت مكانيزه نمودن و خريد سخت‌افزارها و نرم‌افزارهاي غير ضروري حداكثر صرفه‌جويي را ميسر مي‌سازد.
اولويت‌بندي ايجاد سيستم‌ها و برنامه خريد و تجهيزات انفورماتيكي مورد لزوم با توجه به استراتژي‌ها، اهداف بلند‌مدت و ميان‌مدت سازمان شكل مي‌گيرد و سبب توسعه كاربرد تكنولوژي انفورماتيك در سازمان‌ها مي‌گردد.
انجام طرح‌هاي جامع نياز به مديريتي قوي و توان فني كارشناسان خبره در زمينه‌هاي مختلف تكنولوژي اطلاعات دارد و شركت توسعه گران نرم افزار آذربايجان با دارا بودن تخصص‌هاي لازم در توليد و توسعه نرم‌افزارهاي كاربردي، ارائه و پشتيباني نرم‌افزارهاي بنيادي، ايجاد شبكه‌هاي ارتباطي و ارائه سخت‌افزار در رده‌هاي مختلف، مجموعه يكپارچه توانمندي در تهيه و اجراي طرح‌هاي جامع مي‌باشد.

4- خدمات وب و اينترنت
اين واحد با بكارگيري آخرين تكنولوژيهاي موجود در زمينه وب و اينترنت تا كنون توانسته است در زمينه ارائه خدمات و سرويسهاي مبتني بر وب هم در زمينه توليد و ارائه سرويسهاي وب به مشتريان و هم در توليد سيستمهاي خاص جهت ارائه خدمات الكترونيكي گامهاي مهمي را بردارد . توليد و راه اندازي بزرگترين دايركتوري وب سايتهاي ايراني بنام www.Parsindex.com ، توليد پك ارسال و مديريت سيستمهاي SMS و ارائه نرم افزارهائي مانند سيستم جامع آموزش كاركنان دولت نصب شده در ادارات و سازمانهاي 13 استان كشور نمونه هائي از فعاليتهاي اين واحد هستند .
اين واحد همچنين عهده دار طراحي و پياده سازي وب سايت سازمانها و مراكز مهمي همچون پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي ، دانشگاه محقق اردبيلي ، خانه صنعت و دانشگاه و دهها اداره و سازمان دولتي و خصوصي بوده است .
5-پشتيباني و نگهداري محصولات توليد شده
واحد پشتيباني و نگهداري محصول از واحدمهندسي نرم افزار در تحقق جلب رضايت مشتريان، محصولات نرم افزاري توليدي داخل كشور و خارجي را با توجه به توان فني تخصصي و همچنين ساختار پوياي واحد، پشتيباني مي نمايد.
اين واحد متعهد شده است تا خدمات زير را در ارتباط با مشتريان ارائه نمايد:
• رفع خطا ها و مشكلات كه در حين اجراي سيستم هاي كاربردي بوقوع مي پيوندد.
• اعلام و ارتقا سيستم هاي نرم افزاري از قبيل نصب نسخ جديد ، اصلاحات، سرويس پــك ها و …
• انجام درخواست هاي جديد نظير گزارشات و .... در صورت لزوم
• اعمال تغييرات جزئي و زير بنايي در سيستم هاي كاربردي
• نگهداري و تبديل اطلاعات سيستم هاي كاربردي در وضعيت بهينه
• تهيه مستندات بروز شده حين انجام تغييرات برروي سيستم هاي كاربردي
اين واحد براي اولين بار و در جهت خدمت رساني بيشتر متعهد ميشود كه براي كليه محصولات ارائه شده توسط اين شركت ضمن پشتيباني رايگان براي مدت معين ، در فواصل زماني معين محصولات خود را مورد بازبيني قرارداده و از كاركرد صحيح آنها اطمينان حاصل نموده و در صورت نياز نسبت به رفع ايرادات آنها اقدام لازم را بعمل آورد .

6-بخش تجارت الكترونيكي
اجراي بازارچه الكترونيكي ايران با حمايت پارك علم و فناوري آذربايجان شرقي با مدت فعاليت بيش از 3 سال در روي اين بازارچه ، عهده دار بودن بازاريابي خارجي كارخانجات و توليد كنندگان داخلي عمده فعاليتهاي شركت را در بخش تجارت الكترونيكي شامل ميشوند .

7-تحقيق و توسعه Research & Development
با توجه به اهميت و نقش تحقيق و توسعه در روند گسترش فن آوري اطلاعات و ارتباطات , واحد تحقيق و توسعه در راستاي پيشبرد اهداف علمي و با هدف گسترش و انجام فعاليتهاي مبتني بر تحقيق و توسعه در ارتباط با فن آوري هاي مورد استفاده , ابزارها , متدولوژيها و محصولات از نقطه نظر اجرا و كاربرد شروع به فعاليت نمود كه از جمله اين فعاليتها , برنامه ريزي , سازماندهي و اجراي پروژه هاي تحقيقاتي, آزمايشي و نمونه سازي در راستاي طرحهاي تجاري و استراتژيهاي شركت توسعه گران نرم افزار آذربايجان مي باشد.
واحد تحقيق و توسعه يكي از واحدهاي اصلي شركت ميباشد كه بطور مستقيم زير نظر مدير عامل فعاليت مي نمايد.
اهم وظايف واحد تحقيق و توسعه
• خلاقيت بر پايه ايده ها و مفاهيم بدست آمده از مباحثات و فرصتها در زمِينه فن آوري اطلاعات و نرم افزار
• كمك به تبيين استراتژيهاي سازمان در زمِينه فن آوري اطلاعات و نرم افزار
• سازماندهي و اجراي پروژه هاي تحقيق و توسعه مبتني بر استراتژيهاي سازمان
• بررسي زمينه هاي كاري رقبا و مشتريان در زمينه فن آوري اطلاعات و نرم افزار
• بررسي منابع و گرايشات بازارهاي نرم افزاري داخلي و خارجي
• عمليات تحقيق و توسعه
• اجرا و مستندسازي كارهاي مبتني بر تحقيق و توسعه شامل جستجو و جمع آوري اطلاعات مورد نياز در زمينه صنعت نرم افزار
• بررسي و ارائه آخرين راه حلهاي نرم افزاري در حوزه داخلي و خارجي , با كمك و بهره گيري از توان نيروهاي متخصص و خبره در هر زمينه
• مشاوره و همكاري با ساير واحدهاي مربوط و مراكز تحقيقات نرم افزار
بررسي و ارزيابي پيشنهادات و نيازهاي اعلام شده توسط پروژه ها و همكاري در تعيين راه حل مطلوب و اجراي آنها

بخش توليد و پياده سازي سيستم هاي نرم افزاري سفارش مشتري

v يكي از مجريان آر-اف -پي شهر الكترونيكي اسكو
v سيستم اتوماسيون تحت وب فعاليتهاي عمران روستائي بنياد مسكن انقلاب اسلامي 31 استان (درحال اجرا) با كاربري 300 شعبه در كشور
v اجراي طرح بازارچه الكترونيكي با حمايت پارك علم و فناوري استان
v اجراي سيستم اتوماسيون تحت وب دانشگاه جامع علمي كاربردي شعبه كارگر تبريز(عقد قرارداد)
v پياده سازي بانك اطلاعاتي ارائه خدمات به مردم بنياد مسكن انقلاب اسلامي
v سامانه آموزشي استانداري استان آذربايجان شرقي
V سامانه آموزشي استانداري خراسان شمالي
v سيستم اتوماسيون فعاليتهاي نظام مهندسي ساختمان
v سيستم نرم افزاري كارگاه بتن شركت آزاكو باكو
v سيستم جامع نرم افزاري مراكز 118 كشور
v سيستم نرم افزاري برگزاري آزمون آئين نامه راهنمائي و رانندگي
v سيستم مديريت آموزش كاركنان آموزشي نصب شده درادارات و سازمانهاي استانهاي آذربايجان غربي - آذربايجان شرقي - مازندران-كرمانشاه- اصفهان وقم وگلستان و كهگيلويه و بوير احمد و ...
v سيستم نرم افزاري كارگاههاي طلاسازي
v نرم افزار بخش حقوقي اداره كل راه و ترابري استان آذربايجان شرقي
v سيستم جامع ارتباطات پيام كوتاه
v نرم افزار جي 5

تدوين و تنظيم طرح جامع آي- سي -تي

v اداره كل تعاون استان آذربايجان شرقي
v اداره كل تربيت بدني استان آذربايجان شرقي
v اداره كل راه و ترابري استان آذربايجان شرقي( عقد قرارداد )
v بنياد مسكن انقلاب اسلامي آذربايجان شرقي
v اداره كل امور عشاير استان آذربايجان شرقي

كيوسكهاي اطلاع رساني و وب كيوسك

v شركت پژوهشي و فناوري پتروشيمي ايران
v سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور
v پارك علم و فناوري استان آذربايجان شرقي
v اداره كل تعاون استان آذربايجان شرقي (عقد قرارداد)
v اداره كل ميراث فرهنگي استان آذربايجان شرقي
1. فرودگاه بين المللي تبريز
2. مركز دائمي اطلاع رساني گردشگري استان آذربايجان شرقي
3. موزه آذربايجان
4. موزه قاجاريه
5. مسجد كبود تبريز
6. موزه سراب
7. موزه خامنه
8. و ....
v اداره كل راه و ترابري استان آذربايجان شرقي
v شركت علم و صنعت ماهان
v اداره كل محيط زيست استان آذربايجان شرقي( عقد قرارداد )
v سازمان تبليغات اسلامي


نصب و راه اندازي شبكه

v نصب و راه اندازي شبكه حوزه راهسازي استان آذربايجان شرقي
v طراحي و پياده سازي شبكه داخلي واحد اشتغال اداره كار و امور اجتماعي
v بهسازي شبكه نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان شرقي


پشتيباني سيستم

v پشتيباني سيستم هاي سخت افزاري و نرم افزاري هتل تبريز
v پشتيباني سيستم هاي نرم افزاري مجتمع فرهنگي آذرساتراب
v پشتيباني سخت افزار و نرم افزاري مجتمع فرهنگي تفريحي طلائيه تبريز
طراحي و پياده سازي وب سايت

v طراحي وپياده سازي وب سايت اداره كل راه و ترابري استان آذربايجان شرقي www.ea-rah.ir

v طراحي و برنامه نويسي وب سايت پارك علم و فناوري www.eastp.ir
v برنامه نويسي وطراحي وب سايت دانشگاه محقق اردبيلي www.uma.ac.ir
v طراحي و پياده سازي وب سايت خانه صنعت و دانشگاه
v طراحي و پياده سازي طرح پورتال دانشگاه تربيت معلم آذربايجان ( عقد قرارداد )
v طراحي و پياده سازي وب سايت حوزه راهسازي استان آذربايجان شرقي www.ea-rahsaz.ir
v تحليل و اجراي بزرگترين دايركتوري وب سايتهاي ايران با بيش از ده هزار سايت و وبلاگ در
www.ParsIndex.com
v ارائه طرح براي اولين شبكه فروش آن لاين در ايران بر روي وب سايت
www.kahnoosh.com
v طراحي وب سايت ها براي شركتها ي خصوصي از جمله وب سايت هاي
www.aryanpajhang.com
www.sm-medilab.com
www.donarkhazar.com

v طراحي وب سايت شركت استار اند مون دبي به آدرس
www.sm-medilab.com
v طراحي و پياده سازي مجدد شركت دونار خزر و شركت قاينار خزر

ارائه طرحهاي پژوهشي

v ارائه طرح براي سيستمهاي گذرگاهي هوشمند
v ارائه طرح بازارچه الكترونيكي با حمايت پارك علم و فناوري استان آ-شرقي
v ارائه طرح توليد كيوسكهاي الكترونيكي با حمايت پارك علم و فناوري
v ارائه سيستم تلفن گويا بدون استفاده از سخت افزار خاص
v خدمات الكترونيكي از طريق پيام كوتاه
v فرمهاي الكترونيكي
v پورتال صنعت

عضويت شركت در ساير موسسات و شركتها

• عضو شوراي عالي انفورماتيك كشور
• عضو كنسرسيوم شركتهاي ICT استان ( شركت رهنمود پردازش جامع)
• عضو اتحاديه خدمات كامپيوتر و انفورماتيك استان
• تحت حمايت پارك علم و فناوري استان
• عضو نظام صنفي رايانه اي استان آ-شرقي
• داراي ثبت اختراع كيوسكهاي الكترونيكي
• داراي 2 طرح پژوهشي كاربردي ملي


محل فعاليت شركت

تبريز- نرسيده به چهارراه آبرسان - نبش گلگشت - پارك علم و فناوري استان آذربايجان شرقي - ساختمان شهريار – واحدهاي 249 و 250 .

تلفن : 3360772-0411

تلفاكس: 3371865-0411

پست الكترونيكي: info @asd.ir

وب سايت اينترنتي : www.asd.ir

کلمات کلیدی :
رزومه شركت توسعه گران نرم افزارآذربايجان

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید