مشخصات آگهی دهنده

درج اگهي با ضمانت 1000 كليك
توافقی
1397-01-19
1397-02-18
907 بار
10085206

درج اگهي با ضمانت 1000 كليك
خدمات چاپ و تبليغات

درج اگهي با ضمانت 1000 كليك

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
اگر مي خواهيد محصولات خود را در هر زمينه اي كامپيوتر و اينترنت و املاك و صنعت و.... تبليغ كنيد يا امار بازديد كننده گان از سايت خود را به طور باور نكردني افزايش دهيد اين مطالب را به دقت بخوانيد.
معرفي سايت
: يكي از بزرگترين سايت هاي تبليغاتي است كه داراي مزيت هاي زير است:سايت ariahelp
اين سايت روزانه ده ها هزار بازديدكننده دارد كه شما مي توانيد با تبليغ محصول يا سايت خود در صفحه اول اين سايت امار بازديد كننده گان يا مشتريان خود را به نحو باور نكردني افزايش دهيد.
در صورتي كه هنگام ثبت نام كد بازارياب را واردكنيد مي توانيد در هنگام درج اگهي علاوه بر مشخص كردن دوره فعال بودن اگهي تعداد بازديدي كه به صورت تضميني بايد از سايت يا تبليغ شما صورت بگيرد را مشخص كنيد

مثال: 1000 كليك درج اگهي با دوره يك ماهه و ضمانت
 
اين ويژگي اين آسودگي خاطر را به شما مي دهد كه اگر در مدت زمان مشخص شده از آگهي شما به صورت مطلوب بازديد نشد اين آگهي از سايت حذف نشود تا تعداد بازديد مشخص شده از آگهي شما صورت گيرد .
 
البته اين ضمانت فقط براي بازديد نيست ، در صورتي كه تعداد بازديدي كه مد نظر شماست در كمتر از زمان مشخص شده صورت گرفت بازهم آگهي شما در سايت باقي خواهد ماند تا دوره انقضاي آگهي سپري شود .
3- امكان درج عكس براي هر آگهي .
4-امكان ارتباط مستقيم بازديد كنندگان با ايميل تبليغ كنندگان .
5-منوي شخصي جهت درج آگهي و يا تغييرات براي كاربران سايت .
6-امكان لينك دهي رايگان براي صاحبان سايتها و يا وبلاگها .
و ...
در سايت نحوه تبليغ
وارد سايت شويد و روي لينك ثبت نام كليك كنيد و فرم را پر كنيد و كد بازارياب را براي استفاده از مزاياي اصلي سايت وارد كنيد بعد از ثبت نام وارد منوي شخصي خود شويد انجا همه چيز درباره نحوه تبليغ و غيره توضيح كامل داده شده است
ادرس سايت:www.ariahelp.com
كد بازارياب- arzhanpool براي استفاده از مزايا ي اصلي سايت.
يا علي
خداحافظ
کلمات کلیدی :
درج اگهي با ضمانت 1000 كليك

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید