مشخصات آگهی دهنده

ويندوز XP ايندگو ۲۰۰۷
4500
1397-01-20
1397-02-19
1187 بار
10085017

ويندوز XP ايندگو ۲۰۰۷
کامپیوتر خدمات اينترنت

ويندوز XP ايندگو ۲۰۰۷

Windows XP 2007 Indego جديدترين نسخه از ويندوز XP است كه ظاهر آن بسيار شبيه به ويندوز ويستا بوده و تمامي آپديت ها و سرويس هاي امنيتي ويندوز XP تا سپتامبر ۲۰۰۷ در آن گنجانده شده است. علاوه بر ويندوز، صدها نرم افزار كاربردي به صورت نسخه كامل در دل اين مجموعه قرار دارد كه مي توانيد آنها را در حين نصب ويندوز انتخاب كنيد تا همراه با ويندوز نصب شوند. اين مجموعه كه براي اولين بار در ايران توسط فروشگاه ۱۰۰ سي دي عرضه مي گردد بسته كاملي از ويندوز و نرم افزارهاي حرفه اي را براي كاربران عزيز ايراني فراهم كرده است. بيش از ۵۰۰ بك گراند بسيار زيبا نيز در دل اين ويندوز قرار گرفته است تا كاربران خوش سليقه را راضي كند.

.

برتري هاي اين ويندوز به صورت فهرست وار عبارتند از :

جديد ترين نسخه سال ۲۰۰۷ از ويندوز XP
نصب اتوماتيك ويندوز XP با حذف بسياري از تنظيمات زمان نصب
همراه بودن تمام آپديت هاي امنيتي ويندوز تا سپتامبر ۲۰۰۷
انجام صدها تغيير در جهت بهينه سازي گرافيكي و امنيتي ويندوز
بيش از ۵۰۰ بك گراند زيبا در ابعاد مختلف
ارائه صدها نرم افزار جديد ۲۰۰۷ با نصب بسيار بسيار آسان با امكان نصب همراه با ويندوز
نسخه كامل درايور بيشتر سخت افزارهاي جديد سازگار با ويندوز
نصب اتوماتيك درايورها با برنامه Drivers Pack Finisher
ظاهر زيبا شبيه به ويندوز ويستا با امكانات گرافيكي حيرت آور
گلچيني از چندين نسخه King 2007 شامل بيش از ۲ گيگابايت نرم افزار روز دنيا به صورت رجيستر شده
امكانات اين ويندوز و قالب گرافيكي آن بسيار شبيه به ويندوز ويستا است. شما با نصب اين ويندوز و مشاهده قابليت هاي خيره كننده و اعجاب انگيز گرافيكي آن، چشم هر بيننده اي كه صفحه ويندوز شما را ببيند خيره خواهيد كرد. براي نصب برنامه هاي كاربردي، روش كار به اين شكل است كه در حين نصب ويندوز، در صفحه اي كه ظاهر مي شود ليست برنامه هاي كاربردي مجموعه را مشاهده كرده و هر كدام را كه خواستيد انتخاب مي كنيد تا همراه ويندوز نصب شوند. بعد از پايان نصب ويندوز نيز مي توانيد هر برنامه اي را كه خواستيد نصب و يا حذف كنيد. نكته مهم در اين نرم افزارهاي كاربردي اين است كه اكثر آنها تنها با يك كليك نصب شده و نيازي به تنظيمات و سريال و ... ندارند. مجددا يادآوري مي كنيم كه نرم افزارهاي كاربردي اين مجموعه از ميان چندين نسخه از King 2007 گلچين شده و با نصب اتوماتيك در اين مجموعه قرار گرفته است. اين نرم افزارها به صورت استاندارد دسته بندي شده و شامل بيش از ۲ گيگابايت است. به اين ترتيب زحمت شما را براي گردآوري برنامه هاي جديد كاربردي ۲۰۰۷ نيز كم مي كند !


نحوه خريد : براي خريد پستي اين محصول، به سايت www.100cd.ir مراجعه كنيد. محصول توسط پست به نشاني شما ارسال مي گردد و شما پول را به مامور پست مي پردازيد.

کلمات کلیدی :
ويندوز XP ايندگو ۲۰۰۷

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید