مشخصات آگهی دهنده

همستر، حيواني بسيار زيبا و جذاب
05115420089
7000
1397-01-20
1397-02-19
1178 بار
10084416
مشهد - قاسم آباد - بلوار شريعتي - بين 1 و 3

همستر، حيواني بسيار زيبا و جذاب
لوازم حيوانات خانگي

همستر، حيواني بسيار زيبا و جذاب

تلفن : 89 200 54 0511
همراه : 21 61 255 0935
شماره حساب سپهر (بانك صادرات) : 0300893614001 بنام مناني
اولين نمايشگاه و فروشگاه تخصصي همستر و تجهيزات آن در مشهد داير شد.
آدرس: مشهد، قاسم آباد، بين شريعتي 1 و 3، پلاك 41 - تلفن: 504 41 66 - 0511
www.donyayehamster.blogfa.com
همستر(Hamster) حيواني كوچك و بسيار زيبا و جذاب در رنگ هاي گوناگون ازجمله سفيد، طلائي، سياه، زرد، كرم،، خاكي و . . . است كه از خانواده جوندگان بوده و همه چيزخوار(omnivorous) ميباشد. به اين جانور انواع ميوه، سبزيجات و دانه ها را بعنوان غذا ميتوان داد. كلمه همستر از يك لغت آلماني به معناي محتكر گرفته شده است. براي نگهداري از همستر از ظروف شيشه اي (شبيه به آكواريم) استفاده مي شود كه مي تواند درب آن نيز بسته شود. زير كف پاي حيوان نرمه چوب نجاري ريخته ميشود. اين حيوان روز خواب است و از غروب شروع به بازيگوشي مي كند. در صورتي كه در قفس آن يك عدد چرخ و فلك يا سطح شيبدار (سرسره) مخصوص و يا تونل مخصوص قرار گيرد بازي كردن آن را مي توانيد بخوبي مشاهده نمائيد. همستر براحتي به شما عادت ميكند و از سر و كول شما بالا ميرود. داراي 4 انگشت دست و 5 انگشت پا است و روي پاهاي خود مي ايستد. در هنگام خوابيدن در بسياري از مواقع مانند انسانها به رو مي خوابد و خواب سنگيني دارد بگونه اي كه اگر به آرامي پا يا دست آنرا بگيريد و آنرا از جا بلند كنيد ممكن است بيدار نشود. همستر حيواني بسيار تميز است و مرتب دستان خود را به دهان خود برده و جاهاي گوناگون بدن خود را تميز مي كند. يكي از مشخصات جالب اين حيوان بوي بسيار كم آن است كه در صورت استفاده از آكواريم درب دار براحتي مي توان آنرا در تمام نقاط خانه نگهداري نمود (حتي اتاق خواب يا پذيرائي و . . . ).
اين حيوان در صورت خود جيب هاي گونه اي (cheek pouch) يا همان لپ دارد. اين لپ ها در دو طرف صورت واقع شده اند و كار حمل مواد غذايي و مخفي كردن نوزادان تازه متولد شده در هنگام خطر را بر عهده دارند. همستر قسمت عمده اي از غذائي كه شما براي آن ميگذاريد را در ابتدا بشكلي حريصانه در اين جيب ها قرار ميدهد و سپس در گوشه اي از قفس آنها را خارج كرده و شروع به خوردن مي نمايد.
همستر بالغ در هر روز 5 تا 10 گرم غذا و مقدار كمي آب احتياج دارد. وزن بالغ حدود 100 تا 130 گرم و طول عمر آن تا 2 سال است. دندانهاي پيشين همستر بطور مداوم در حال رشد است و براي كوتاه كردن آن احتياج به جويدن مواد جامد از قبيل چوب و كارتن و ... دارد. همستر در هر زايمان 5 تا 9 نوزاد بدنيا مي آورد. در بعضي از منابع تا 27 نوزاد نيز گزارش شده است. نوزاد اين حيوان از سن7 تا 10 روزگي شروع به خوردن مواد جامد خواهد كرد.
از همستر بيماري خاصي در انتقال به انسان گزارش نشده است و واكسن خاصي نيز براي آن وجود ندارد اما بهتر است هر شش ماه يكبار داروي انگلي لازم به آن داده شود.
مدتي است كه به دليل سهولت نگهداري و زيبائي بالاي اين حيوان، نگهداري از آن در كشورهاي متعدد اروپائي و آمريكائي رواج چشمگيري داشته است. براي اطلاعات بيشتر مي توانيد كلمه همستر(Hamster) را در اينترنت (فارسي يا انگليسي) جستجو كنيد. در صورتي كه نگهداري از اين حيوان را تجربه كنيد بطور حتم علاقه زيادي به آن خواهيد يافت. علي رغم آنكه از رواج همستر در ايران چندين سال مي گذرد بسياري از مردم آن را با موش اشتباه مي كنند و در خيلي از موارد با نگاهي چندش آور و نامطلوب به آن مي نگرند. lol
همستر موش نيست و حيواني پاك است. جهش هاي ژنتيكي باعث شده است تا گونه هاي بسيار متنوعي از نظر رنگ و شكل پوست (مو كوتاه، پشمالو ، دم جارو و . . . ) از آن بوجود آيند. در زير آدرس وبلاگ و ايميل (با ياهو مسنجر) مي باشد. براي اطلاعات تكميلي مي توانيد به وبلاگ و لينكهاي موجود در آن مراجعه كنيد. اين وبلاگ هر هفته آپديت مي شود و داراي بخش پرسش و پاسخ مي باشد.
www.donyayehamster.blogfa.com
[email protected]
براي من ايميل بزنيد يا آف بگذاريد. و يا با تلفن ۸۹ ۲۰۰ ۵۴ ۰۵۱۱ تماس بگيريد. انواع گونه هاي همستر، در زنگ هاي گوناگون، مادر با فرزندان، جفت بالغ، مادر آماده زايمان، نر و ماده و . . . با قفس (آكواريم مخصوص) با تجهيزات كامل سرسره، چرخ و فلك و . . . آماده ارائه مي باشد.
قيمت ها :
۱- همستر بچه (20 تا 45 روزه) و بالغ (بالاي ۴۵ روزه) در تمام رنگ ها : ۷۰۰۰ تومان.
2-همستر مادر باردار (آماده زايمان) : ۱۲۰۰۰ تومان.
3- آكواريم درب دار با تجهيزات كامل (چرخ و فلك، سرسره و . . ) : 10۰۰۰ تومان.
4-كتاب اصول نگهداري همستر.
مولف : دكتر صادقي : ۱۰۰۰ تومان.
5- ارسال با اتوبوس : 3000 تومان.
- فروش كلي : 30 درصد كمتر از قيمت هاي فوق.
- خريد همستر: 30درصد كمتر از فروش كلي.
- آماده ارسال به تمام نقاط ايران.
- آماده پذيرش رابط در تمام شهرستانها.

کلمات کلیدی :
همستر حيواني بسيار زيبا و جذاب

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید