درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان تکرو

header
تبلیغات ویژه
 نمایش محصول
    (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • 09345647656
  • رضا رضایی
  • شناسه این آگهی : 11333778
  • تهران
  • 97/02/17(اعتبار آگهي پايان يافته است)
  • توافقي
  • تعداد بازدید : 136 بار

کسب درآمد عالی و بدون دردسر با استفاده از
پول دیجیتال بیت کوین .
کسب درآمد ساده و بی دردسر حتی در خواب و زمانی که پشت کامپیوتر و یا موبایل خود نیستید .
لطفا کلیه مراحل را تا پایان انجام دهیدتا بتوانید کسب درآمد کنید .

روش اول :

در این روش کسب درآمد شما به صورت رایگان بیت کوین ( پول دیجیتال ) که بدست خواهید آورد که قیمت هر یک بیت کوین 10000 دلار می باشد . زمانی
که شما ارزهای دیجیتال خود را به رایگان و به روشی که در پایین توضیح می دهم بدست آوردید می توانید حسابی در سایت بلاکچین باز نموده و پول دیجیتال خود را به حساب خود منتقل نمایید و سپس به فروش برسانید .

خوب شروع می کنیم :
ابتدا بایستی از طریق لینک شماره 1 که در پایین آورده شده است وارد شده و ایمیل و پسورد و اطلاعات دیگر را وارد کنید پس از آن احتمالا" به ایمیلتان ایمیلی ارسال می شود که باید آنرا باز نمایید و بر روی لینک تایید برای تایید کلیک کنید . در این صورت ثبت نام شما کامل خواهد شد . حال اگر وارد لینک مزبور شوید و
Sign in
را بزنید و با ایمیل و پسورد وارد شوید صفحه مربوط به خود را خواهید دید که شش ارز دیجیتال در آن دیده می شوند که عبارتند از
BITCOIN CORE
BITCOIN CASH
DOGECOIN
LITECOIN

DASH


پس از ثبت نام می توانید با بیت کوین از طریق کوین پات. جهت کسب درآمد بدون دردسر و آسان حتی در خواب یا زمانی که در خانه هستید بدون دسترسی به کامپیوتر ، لپ تاپ ، تبلت و یا موبایل خود اقدام به کسب درآمد نمایید . با بدست آوردن بیت کوین از طریق لینکهای زیر اقدام کنید .
لینک 1:
این لینک مربوط به کیف پول شما می باشد .
http://bit.ly/2KC005W
لینک 2:
http://bit.ly/2riID0Y
لینک 3:
http://bit.ly/2JOE1Ya
لینک 4:
http://bit.ly/2HLDJ3B
لینک 5:
http://bit.ly/2rhY2zv
لینک 6:
http://bit.ly/2jq0DTu
لینک 7:
http://bit.ly/2Idmufi
لینک 8:
http://bit.ly/2JKsGIH

مراحل انجام کار :

1 – ابتدا وارد سایت کوین پات که لینک آن لینک شماره 1 می باشد و حکم کیف پول شما را دارد شوید و در آن رجیستر و یا عضو شوید که در بالا توضیح داده شد .

2 – لینک های 2 تا 6 را در 5 صفحه جداگانه از اینترنت باز کنید و
و در کادر خالی مشخص شده همان آدرس ایمیلی که در سایت لینک شماره 1 ثبت نام کرده بودید را وارد کرده و دکمه مقابل آنرا بزنید . پس از آن پنجره ای باز می شود که می خواهد بداند شما ربات هستید یا نه باز می شود که آنرا تیک بزنید و تایید کنید تا صفحه اصلی شما باز شود . این همان صفحه ای است که در آن با گذشت زمان پول دیجیتال شما جمع آوری می شود که مقدارش نشان داده می شود . شما بایستی روزانه حداقا سه یا چهار مرتبه وارد آن شوید و واحد پولی که جمع شده است را به کیف پول لینک اول شما انتقال دهید برای اینکار بایستی بر روی دکمه زیر از لینک دوم که باز کرده اید کلیک کنید .
Claim
که پس از زده دکمه بالا کل پول دیجیتال شما صفر شده و کل مبلغ به کیف پول شما که لینک اول باز کرده بودید منتقل می شود که اگر وارد شده و رفرش کرده و چک نمایید مشاهده می کنید که درست می باشد و پول در کیف پول شما می باشد .
این کار را برای تمام لینک های 2 تا 6 که هر یک مربوط به یکی از ارزهای دیجیتال شما می باشد انجام دهید . تمام صفحات را باز کنید و مراحل بالا را قدم به قدم انجام دهید و کسب درآمد خود را شروع نمایید . سپس پس از ورود به هر یک از 5 سایت (2 تا 6 ) بالا و طی مراحل یاد شده مشاهده می کنید که با گذشت زمان برای شما پول دیجیتال ذخیره می شود این 5 سایت مربوط به 5 ارز دیجیتال می باشد که حتی زمانی که کامپیوتر خاموش باشد و یا حتی در خواب باشید پول دیجیتال برای شما ثبت می شود .

3 – در طول شبانه روز هر چند دفعه که دوست داشتید می توانید وارد سایت هایتان شوید و دکمه کلیم
Claim
را بزنید و پس از زدن آن دکمه پول دیجیتال شما به کیف پول کوین پات شما که در بند اول ساختید و عضو شدید واریز می شود . ( می توانید ملاحظه کنید )

4 – در مورد سایت ها ی با لینک های 7 و 8 نیز دقیقا" مانند لینک های بالا می تونید با همان ایمیلی که در بند 1 وارد شدید و عضو شدید می توانید عضو شوید و کسب درآمد بیت کوین نمایید .

توجه : لینک 1 لینک کیف پول شما می باشد و از لینک 2 به بعد می تونید حتی زمانی که خواب هستید به درآمد زایی بپردازید . و پس از هر بار کلیم کردن در سایت نتیجه و واریز پول را در کیف پول خودتون یعنی لینک شماره 1 مشاهده کنید .
ضمنا" باطلاع دوستان می رسانم که هر یک ازلینک های 2 تا 6 مربوط به یک واحد پولی دیجیتال مشخص می باشد وبایستی برای درآمد زایی در هر پنج سایت 2 تا 6 که لینک آنها آمده عضو شوید و با هم به درآمد زایی مشغول شوید . نیازی به هیچ کاری نیست تنها بایستی از طریق این لینکها عضو بشید و روزی سه تا چهار مرتبه وارد سایت شده و کلیم را فشار دهید تا پول ذخیره شده به کیف پولتان منتقل شود . البته هر چه بیشتر کلیم کنید بهتر است . و درآمد بیشتری خواهید داشت .

لینک هایی را که می تونید از طریق اونها به صورت رایگان و در هر زمان از شبانه روز کسب در آمد کنید مجدد در زیر آورده شده است .
لینک 1:
این لینک مربوط به کیف پول شما می باشد .
http://bit.ly/2KC005W
لینک 2:
http://bit.ly/2riID0Y
لینک 3:
http://bit.ly/2JOE1Ya
لینک 4:
http://bit.ly/2HLDJ3B
لینک 5:
http://bit.ly/2rhY2zv
لینک 6:
http://bit.ly/2jq0DTu
لینک 7:
http://bit.ly/2Idmufi
لینک 8:
http://bit.ly/2JKsGIH


روش دوم :

یکی دیگراز روش های کسب درآمد از طریق بیت کوین از طریق دو لینک زیر می باشد .
در آن ابتدا لینک ها را از طریق مرورگر خود باز کنید و در هردو
Sign up
را بزنید و عضو شوید و پس از تایید ایمیلتان وارد شوید . پس از آن در بخش و صفحه
FREE BTC
هر یک ساعت یکبار بایستی در پایین صفحه بر روی دکمه
ROLL
کلیک کنید تا مقداری بیت کوین در حساب شما ذخیره شود که مقدار آنرا می توانید در بالا سمت راست ملاحظه کنید . پس از این که مقدار بیت کوین شما به 30000 ساتوشی ( واحد پول ریز تر بیت کوین می باشد ) رسید می توانید
WITHDRAW
را بزنید و مبلغ را به شماره حساب بلاکچین خود که در بالا توضیح داده شد وارد نمایید .
لینک شماره 1 :
http://bit.ly/2HPLRjG
لینک شماره 2 :
http://bit.ly/2rgpJsqروش سوم :

شما می تونید بدون انجام هیچ کاری تنها زمانی که با کامپیوتر خود کار می کنید و در صورتی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می کنید به درآمد زایی بیت کوین مشغول شوید . البته درآمد زایی در صورتی انجام خواهد شد که صفحه مرورگر کروم شما باز باشد . باز هم تاکید می کنم نیاز به انجام هیچ کاری نیست برای انجام این درآمد زایی بی دردسر ابتدا وارد لینک زیر شوید .

لینک شماره 1 :
http://bit.ly/2jpW4bR

و پس از ورود به سایت بر روی گزینه
ADD TO CHROME AND GET BITCOIN
که در پایین صفحه می باشد کلیک کنید . پنجراه ای باز می شود شما بر روی
Add extension
کلیک کنید که آیکون نارنجی رنگی در سمت راست بر روی گوگل کروم شما ایجاد می شود که با کلیک بر روی آن میزان درآمد خود را می توانید مشاهده کنید . از آن به بعد نیازی به انجام هیچ کاری نیست تنها زمانی که گوگل کروم شما باز باشد و در حالی که کار خود را انجام می دهید درآمد زایی انجام می شود .

روش چهارم :

شما می تونید تنها با انجام دو تا سه ساعت کار در منزل درآمد تضمینی ماهی 10 میلیون تومان بدست بیارید . برای اینکار تنها بایستی از طریق لینک زیر وارد سایت بشید و به کسب درآمد بپردازید .
لینک شماره 1 :
http://bit.ly/2joeXMs

وارد لینک شوید سپس رجیستر را در گوشه سمت چپ بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید و با فشار دادن دکمه
Start watching payed add
و پر کردن کادر وسط دلار بدست بیارید .
این ایمیل را برای دوستان خود نیز فوروارد کنید .
سپاس .

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

twittergoogleplusfacebook

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432