درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان تکرو

header
تبلیغات ویژه
 نمایش محصول
    (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • 02122383912
  • pishroniroo
  • شناسه این آگهی : 11318690
  • تاروس ، سعادت آباد
  • 98/03/22
  • توافقي
  • تعداد بازدید : 1037 بار

مرجع روشنایی و نورپردازی نت لایت netlight
www.netlight.ir
با گسترش کاربرد اینترنت در سراسر جهان و نفوذ ابزارهای ارتباط با اینترنت به تمام بخش‌های زندگی بشری، امکانات و فناوری‌های استفاده از اینترنت و ابزارهای آن نیز به شکل چشم‌گیری در حال تغییر و تحول است و روزانه ابزارهای جدیدی برای استفاده کارآمدتر و سریع‌تر از اینترنت به عنوان بستری برای استفاده از آخرین فناوری‌های روز به کاربران ارایه می‌شود. شاید بتوان یکی از دلایل این مسئله را تاثیر استفاده از اینترنت به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه کشورها دانست.

به همین خاطر است که میزان استفاده از اینترنت توسط افراد یک جامعه به عنوان شاخصی برای میزان رشد و پیشرفت کشورها در نظر گرفته می‌شود و هر چه میزان استفاده از اینترنت توسط افراد و سازمان‌های یک کشور بیشتر باشد، آن کشور توسعه‌یافته‌تر خواهد بود. چه آن که، دسترسی سریع به اطلاعات به عنوان کلیدی‌ترین عامل در عصر حاضر همیشه مورد توجه افراد و سازمان‌ها و موسسات بوده است.

در دنیای امروز با گسترش اینترنت، فعالیت های تجاری و بازرگانی نیز رواج بیشتری پیدا کرده است و شرکت ها و موسسات خدمات و کالاهای خود را از طریق اینترنت ارائه می دهند به طوری که امروزه از هر شخصی با داشتن یک رایانه و یک خط تلفن از منزل و یا محل کار خود بدون صرف زمان و هزینه اضافی کالا و یا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و خریداری نماید و بعد از مدت زمانی کوتاه آن را در درب منزل تحویل بگیرد و با وجود فناوری جدید خدمات دهندگان تصویر و یا فیلم کالا های خود را از طریق اینترنت به مشتری نمایش می دهند تا بتواند در کمال آرامش و اطمینان کالاهای خود را انتخاب کند.

طراحی و راه اندازی نت لایت جهت دستیابی به سایت مرجع روشنایی و نورپردازی در ایران میباشد. این سایت از طریق تبادل اطلاعات وظیفه خدمات رسانی به کاربران اینترنتی در زمینه روشنایی و نورپردازی را دارا میباشد.

نت لایت قابلیت‌های جدیدی را هم برای مشتری و هم برای شرکت‌های فعال در بازارروشنایی و نورپردازی خلق کرده است. در ابتدا به مزایا برای خریداران اشاره می‌شود:

افزایش چشمگیر قدرت خریدار:
تنها با یک کلیک، خریداران می‌توانند رقبا و محصولاتشان را با هم مقایسه کرده و پاسخ‌های خود را در کسری از ثانیه دریافت کنند. دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه و پارک، انتظار در صف اتوبوس و جر و بحث با فروشندگان نیست.
حتی در مواردی می‌توانند قیمت‌های درخواستی خود را تعیین کنند تا عرضه‌کنندگانی که می‌توانند شرایط خریدار را فراهم کنند با او تماس بگیرند، به عبارتی به یک مناقصه دست بزنند. خریداران می‌توانند با دست به دست دادن به دیگران و افزودن حجم خریدشان، از تخفیف بیش‌تری بهره‌مند شود.
دسترسی به انواع بیش‌تری از کالاها و خدمات روشنایی و نورپردازی:
خریداران می‌توانند تقریبا هر آنچه را که می‌خواهند از طریق نت لایت سفارش دهند. به عنوان مثال آمازون دات کام (Amazon.com) خود را بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب با بیش از سه میلیون جلد کتاب معرفی می‌کند; شرایطی که هیچ فروشگاه کتاب فیزیکی نمی‌تواند از پس آن برآید. به علاوه، خریداران قادرند این کالاها را از سرتاسر جهان سفارش دهند که این امر برای مردم کشورهایی که با قیمت‌های بالا سروکار دارند، موقعیتی ویژه به حساب می‌آید. به این معنا که خریداران در کشورهای با هزینه و قیمت بالا می‌توانند با سفارش کالاها و خدمات مورد نیاز به کشورهای ارزا‌ن‌تر از میزان هزینه‌های خود بکاهند.
کسب اطلاعات فراوان در مورد همه چیز:
خریداران می‌توانند به بی‌نهایت منابع اطلاعات آنلاین در زمینه روشنایی ونورپردازی دسترسی داشته باشند.
سهولت بیش‌تر در سفارش دادن، روابط متقابل و تحویل گرفتن سفارش:
مشتریان می‌توانند از خانه، دفتر کار و حتی از طریق تلفن همراه، به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی هفت روز هفته سفارشات خود را ارایه بدهند و در ضمن این محصولات در کم‌ترین زمان به دست آن‌ها می‌رسد.
قابلیت تبادل نظر در مورد محصولات و خدمات:
مشتریان می‌توانند با ورود به اتاق‌های گفت‌وگو (Chatrooms) در برخی حوزه‌ها به مبادلهء اطلاعات بپردازند.
قابلیت‌هایی نت لایت برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

شرکت‌ها می‌توانند کانال‌های اطلاعات و فروش جدیدی (از طریق نت لایت) با دسترسی جغرافیایی گسترده‌تر ایجاد کنند تا از طریق آن به اطلاع‌رسانی و ترفیع محصولات و کسب و کارشان در سراسر گیتی بپردازند. شرکت‌ها می‌توانند محصولات، تاریخ و فلسفهء کسب و کار، فرصت‌های شغلی و دیگر اطلاعات مورد علاقهء بازدیدکنندگان را ارایه کنند. برخلاف آگهی‌ها و بروشورهای سابق، نت لابت به شرکت ها این امکان را می‌دهد که حجم زیادی از اطلاعات را به مشتریها انتقال دهند.
شرکت‌ها می‌توانند درباره بازار، مشتریان فعلی، مشتریان بالقوه و رقبا اطلاعات کامل‌تر و غنی‌تری را به دست آورند. آن‌ها همچنین می‌توانند تحقیقات بازاریابی را از طریق نت لایت با ارسال پرسشنامه و جمع‌آوری داده‌های اولیه از چندین طریق مختلف به انجام برسانند.
شرکت‌ها قادرند ارتباطات دو‌طرفه با مشتریان بالفعل و بالقوه داشته باشند و در ضمن مبادلات کارآتری داشته باشند. نت لایت ارسال و دریافت نامه را تسهیل کرده است (از راه ایمیل) و شرکت‌های بیش‌تری با استفاده از نت لایت تبادل اطلاعات، سفارش‌دهی و سفارش‌گیری و سیستم پرداخت کارآمدتری با توزیع‌کنندگان و تامین‌کنندگان خواهند داشت.
شرکت‌ها می‌توانند با ارسال آگهی‌ها، کوپن‌های تخفیف، نمونه‌ها و اطلاعات به مشتریانی باشند که این اقلام را تقاضا کرده‌اند و یا اجازه‌ی ارسال آن‌ها را به شرکت‌مزبور داده‌اند.
شرکت‌ها می‌توانند محصولات و خدمات خود را با استفاده از اطلاعات پایگاه داده‌ها درباره‌ی تعداد بازدیدکنندگان از سایت و همچنین تناوب بازدید، برای مشتریان را درخواست کنند.
شرکت‌ها قادر به بهبود خرید، استخدام، آموزش و ارتباطات داخلی و خارجی (حتی بین‌المللی) هستند.
شرکت‌ها می‌توانند به وسیله‌ی مقایسه‌ی قیمت‌های رقبا در اینترنت، صرفه‌جویی معتنابهی داشته باشند و نیز با خرید از مزایده‌ها، همچنین بسیاری از آن‌ها در حال فراهم آوردن محصولات آموزشی اینترنتی هستند که می‌توانند به وسیله‌ی آن کارکنان، ‌واسطه‌ها و نمایندگی‌ها را با هزینه‌ی کم‌تری آموزش دهند.
شرکت‌ها با صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌در هزینه و در حالی که دقت و کیفیت خدمات خود را بهبود می‌دهند در لجستیک و عملیات خود ترقی می‌کنند.
واحد نورپردازی و روشنایی با بهرهگیری از مجرب ترین کارشناسان و اساتید معماری، شهرسازی، لند اسکیپ و برق ، در
زمینه های مشاوره و طراحی ، تامین و تولید تجهیزات، نظارت و اجرای پروژه های
مختلف روشنایی و نورپردازی فعالیت می کند . در این واحد ، به نور و روشنایی با
نگاه علمی و تخصصی پرداخته و یکی از اهداف آن ارتقای دانش روشنایی و نورپردازی در
ایران است . در همین راستا با برگزاری دوره های آموزشی و سمینارها و کارگاههای
تخصصی مختلف در زمینه نورپردازی و روشنایی ، به آشنایی هرچه بیشتر با
مقوله نور و درک تجربی و عملی آن کمک می کنیم . در حال حاضر حدود
خدمات این شرکت در حوزه های نورپردازی معمارانه ، روشنایی و نورپردازی فضاهای شهری
وفضاهای سبز، روشنایی اماکن و فضاهای ورزشی ، روشنایی معابر می باشد .

خدمات
۱- مشاوره طراحی روشنایی و نورپردازی
۲- تامین کالا و اجرا
۳- دوره های آموزشی
۴- سیستمهای کنترلی
۵- مشاوره ارزیابی روشنایی

پروژههای سیستمهای روشنایی بهینه در معابر، واحدهای صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی

پروژههای نورپردازی در مکانها و فضاهای عمومی(پارکها، پلها، معابر، آبنماها و میادین) و ساختمانهای تجاری، هتلها، تالارها و برجهای مسکونی(نماهای خارجی، لابی و استخر)

تاسیسات الکتریکی روشنایی بر اساس مقررات و استانداردها

هوشمندسازی سیستمهای روشنایی(BMS)

بهینه سازی سیستمهای روشنایی

تأمین منابع روشنایی با تکنولوژیLED

تأمین تجهیزات سیستم های روشنایی

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 سفارش آگهی ویژه
تعرفه آگهی های ویژه
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

twittergoogleplusfacebook

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432