نمایش محصول
  • (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • تلفن تماس : 09373234130
  • آگهی دهنده : امیر نعمتی
  • شناسه این آگهی : 11294215
  • آدرس : http://www.mry14mn.com
  • تاریخ ثبت : 98/07/28
  • قیمت : توافقي
  • تعداد بازدید : 1796 بار
  • whatsappچت با واتس آپ

نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی. ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 . قیمت:۷۰۰۰۰ریال.
نویسنده ، صدوچهل (140) کتاب در دست نگارش دارد که به ترتیب تقدیم به چهارده معصوم «ائمه اطهار (ع)» می نماید . باشد که مانند چهارده نور ولایت که همگی نوری واحد می باشند ، این کتاب ها هم نوری شوند هم راستا با نور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار (ع) را روشن نمایند. این کتاب ، دوازدهمین کتاب از این سری کتاب ها می باشد.
وب سایت نویسنده: www.mry14mn.com

مراکز فروش حضوری کتاب « نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)»:
۱. تهران-03973234130 با تعیین وقت قبلی.

* شما در آستانه ورود به جهانی شگفت انگیز و ناشناخته هستید ، یعنی سفر به درون.
* بیایید همراه نویسنده ، بی نظیرترین رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء علم و حکمت را تجربه کنیم.
* در این کتاب ، شما با قدرتهای درونی خود که منجر به ارتباط بین علم و حکمت با شما می گردد و باعث دانشمند شدنتان می شود ، آشنا می شوید:
1. وظایف شاگرد نسبت به استاد. 2. وظایف استاد نسبت به شاگرد. 3. مطلب مهم در مورد استاد و شاگرد. 4. اخلاق علمی دانشمندان. 5. سه نظریه فراگیری علوم. 6. طبقه بندی علوم. 7. فلسفه و اهمیت آن. 8. دعای دانشمندان. 9. حق عالم. 10. مرگ علما. 11. همنشینی با علما و گفتگوی با آنها. 12. پرسش از عالم و مذاکره با او. 13. بذل علم. 14. نهی از ندانسته گفتن. 15. کسی که ندانسته عمل کند. 16. روش بکار بستن علم. 17. کسی که از علم خود معیشت خورد و بدان بنازد. 18. لزوم حجت و ثبوت مسئولیت برعالم. 19. فضل علم و عالم. 20. روایت کتب و حدیث و فضل نوشتن و اخد به کتب. 21. داستان عبرت آموز دیدار حضرت موسی (ع) با حضرت خضر (ع). 22. سیرۀ لقمان حکیم. 23. کلاس درس حضرت امام جعفر صادق (ع). 24. در جستجوی استاد. 25. حضرت امام جعفر صادق (ع) ، مغز متفکر جهان شیعه. 26. آگاهی و اِشراق. 27. معجزۀ عشق. 28. هدف در زندگی. 29. تعلیم و تربیت در سیرۀ ائمۀ اطهار (ع).
* با فعال کردن نور کشف شهود خود ، می توانید مستقیماً از انوار علم و حکمت الهی ، کسب فیض نمایید.
* با خواندن و عمل کردن به دستورات این کتاب ، شما هم می توانید رخنه در اسرار کنید ، یعنی نفوذ در ماوراءعلوم.

موضوع کتاب ، نفوذ در ماوراء علوم ، نفوذ در قلب سلیمِ (مخزن اسرار) یک استاد و نحوه شاگردی کردن است. اگر می خواهید درون هر علمی نفوذ کنید باید یکسری کارهایی را قبل و بعد از آن انجام دهید که این کتاب به آن می پردازد. در این کتاب ، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است. با خواندن و عمل کردن به دستورات و احادیث این کتاب ، شما هم می توانید ، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور ، که خداوند حَکیم در *** انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده ، بنمایید. و حتی پا را فراتر نهاده ، و از طریق نور کشف شهود ، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت الهی ، کسب فیض نمایید.

خداوند کالبد عاطفی را برای رابطه انسان با خدا و شاگرد با استاد خلق نموده است. انسان برای درک بهتر رابطه عاشقانه با خدا باید روابط والای عشق الهی میان استاد و شاگرد را تجربه کند. جلد اول این کتاب پیش نیاز جلد دوم است. در جلد اول با ضرورت شناخت وظایف متقابل استاد و شاگرد ، تفسیر داستان عبرت آموز حضرت موسی(ع) و حضرت خضر(ع) ، امام جعفرصادق(ع) معلمِ انسانها ، و... آشنا می شوید ؛ پس از کسب این پیش زمینه ، در جلد دوم ، زندگی نامه شیخ بهایی و ملاصدرا ، شمس و مولانا ، امام صادق(ع) و جابر بن حیان ، و حضرت محمّد(ص) و امام علی(ع) ، از زاویه جدیدی نگاشته خواهدشد. انشاءالله.

از جمله اهداف اصلی کتاب عبارت است از: می فهمیم ، انسان باید خود را به بالاترین سطوح و میزان هایی به ترتیب سطح ظرفیتی ، معرفتی(عرفان ، شناخت) و علمی ، برسد. فقط دانش اندوزی کافی نیست. اگر فردی مدرک تحصیلی بلندمرتبه ای بگیرد مغرور می شود ، زیرا استاد نداشته است که ظرفیت و معرفت به او بدهد و یک دفعه به او علم داده است. قبل از اینکه شاگردی کسب علم و دانشی کند و مدرکی بگیرد که در نهایت به غرور بیجا بیانجامد ، باید به او ظرفیت و معرفتی داد و از ابتدا پی و پایه او را درست چید. شاگردان ، دانشجویان ، و طلبه ها قبل از رسیدن به علم و دانش و مغرور شدن باید ظرفیت بالا (دریا دل) و معرفت (خودشناسی ، خداشناسی) داشته باشند تا اگر صاحب علم و دانش شدند به آن عمل صالح و سالم کنند و در راه رضای خدا از آن استفاده کنند. اگر به طور مستقیم دانش اندوزی کنند ، به احتمال زیاد مغرور شده و به بیراهه می روند ، و از دانش خود علیه انسانیت استفاده می کنند. اما اشخاصی که ابتدا ظرفیت و معرفت کسب کرده اند ، از علم و فناوری برای خدمت به بشریت استفاده می کنند. ما نمی خواهیم دانشمندان متخصص خائن به بشریت پرورش دهیم ، بلکه دانشمندانی که به انسانیت کمک می کنند ، می خواهیم.

مخاطبان اصلی این کتاب: تمام دانشجویان ، شاگردان، هنرجویان ، دانش آموزان ، معلمان، اساتید و مربیان است.

ویژگی خاص این اثر ، جامع بودن این اثر است ؛ به این معنی که به موضوعات کتاب از منظر خدا ، پیغمبر(ص) ، امامان(ع) ، اولیاءالله ، حکما ، بزرگان و اساتید پرداخته شده است.
بینش و درک مخاطبان از این اثر ، مخاطبان محترم با درک صحیح کتاب به بینش جامع بودن می رسند. در می یبابند که نباید مغررو شوند و باید خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضای خدا بکنند. اگر فرد شاگرد باشد ، باید به استاد احترام بگذارد و خالصانه به سمت کسب علم برود. اگر فرد استاد باشد ، باید صادقانه و خالصانه و برای رضای خدا به شاگردانش ظرفیت و معرفت و علم و عمل را آموزش دهد. استاد یحیایی (نویسنده) در زمینه تز جامع می گوید:
کمترین مزایای زندگی «جامع» همانا احساس امنیت و آرامش و توانایی در مقابل مشکلات می باشد. همچنین با واردشدن به زندگی «جامع» دیگر وقتی برای کارهای غیر ضروری و مخصوصاً گناه کردن ، نمی ماند . زیرا برنامه ریزی زندگی تان در دستان خودتان می باشد ، نه در دستان دیگران. افراد «جامع» همیشه در یکی از وضعیتهای زیر بسر می برند: «آموزش دیدن ، تدریس کردن ، تحقیق کردن ، بررسی کردن ، تفکر کردن ، تعمق کردن ، تدبّر کردن ، کسب عِلم و دانش و معرفت ، مطالعه کردن ، تجربه کردن ، نُت برداری ، نوشتن تجربیات عِلمی و عَملی خود ، عمل کردن به عِلم خود ، و...». تجربه ثابت کرده است ، افراد «جامع نگر» به امورات زندگی دنیوی و اُخروی بیشتر از دیگران مُسلط بوده و توسط مهارتشان ، بیشترین موفّقیت را کسب نموده اند ؛ زیرا ، از آگاهی و دانش و تجربه بیشتری برخوردار بوده و کمتر دچار اشتباه می شوند. افراد «جامع نگر» هیچگاه از کسی و یا چیزی ایراد نگرفته و مشکلات خودشان را روی دوش دیگران نمی اندازند ؛ زیرا آنها معتقدند که: «برای مشکلات خود ، یا راهی خوب پیدا خواهم کرد ، و یا راهی مناسب خواهم ساخت.»

رویکرد نویسنده اثر ، بالابردن شعور الهی و انسانی شاگردان است. انسانها دارای چنین شعوری هستند ، به همین دلیل این کتاب نوشته شده است و از سالها قبل در کلاسهای استاد یحیایی (نویسنده) تدریس شده است. انسان می تواند به بالاترین سطح توانایی و ظرفیت خودش ارتقاء یابد و انسان ها به توانایی های خودشان پی ببرند. انسان باید بدون پیش داوری و قضاوت ، از منظرهای مختلف و زوایای دیگری بدون برخورد مستقیم با آنها ، و بدون دخل و تصرف در آنها ، به موضوعات نگاه کند.

بازخورد خوانندگان: شگفت زده شده اند. خوانندگان ، درون یک انرژی وارد شده اند که این نیرو آنها را به سمت کسب دانش و معرفت برده است و می خواهند از این پس ، عمل کنند انجام دهند و فعالیت شان را بیشتر کنند ، وقت شان را به بطالت نگذرانند و پیشرفت کنند.

نگاه آسیب شناسی: یحیایی تحقیقاتی که کرده ، به این نتیجه رسیده است که انسان ها از همان پایه (کودکی) با علم جامع آشنا نبودند ، برای همین دنیا رو به سوی آرامش و امنیت نرفته است بلکه همراه با پیشرفت فناوری ، جنگ و خونریزی و ناامنی و فساد و فحشا و ترس از آینده ، گریبان گیر بشر شده است.

پیشنهاد نویسنده:
اگر کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)» توسط وزارت خانه های آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تدریس به تمامی افراد در سنین مختلف داده شود ، مطمئناً کارایی خودش را در سرتاسر جامعه نشان خواهد داد. زیرا دانش آموزان و دانشجویان زمان حال ، مهندسین و معلمین و دکترها و مدیران فردای جامعه می باشند. همچنین ، اگر معلمین و اساتید محترم بتوانند ابتدا خودشان با این نحوة تدریس آشنا شوند ، مطمئناً تغییر و تحولات خوب و سازنده ای در سرتاسر جامعه آشکار خواهد شد ؛ انشاءالله.

http://www.mry14mn.com/index.php?option=com_content&view=article&id=80

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
 آگهی های مرتبط با آگهی
 تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله وتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و سورۀ حمد)»، ۲۸ مهر‌ماه ۹۸ منتشر شد چاپ نخست کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و سورۀ حمد)» ، گردآوری توسط امیر نعمتی است که در ۹ بخش اصلی و ۸۰ مبحث، می‌باشد. http://mry14mn.com تفسیر
 کتاب «آنچه ا‌ز امام موسی صدر کتاب «آنچه ا‌ز امام موسی صدرتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
کتاب « آنچه ا ز امام موسی صدر آموختم » بهمن‌ماه وارد بازار نشر شد https://mry14mn.com چاپ نخست کتاب « آنچه ا ز امام موسی صدر آموختم» ، بیست و یکمین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در هفت بخش اصلی و ۶۴ مبحث، در 16 بهمن‌ماه ۱۳۹۶
 تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برای تصویرسازی ذهنی مثبت و قوی برایتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
چاپ نخست کتاب «خواب درمانی جامع (خواب درمانی بیست دقیقه ای)» ، اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در پنج بخش اصلی و ۱۷ مبحث، در شهریورماه ۱۳۹۳ منتشر شده است. این کتاب در مقایسه با کتاب «خواب درمانی بیست دقیقه ای» چاپ ۱۳۷۶
  کتاب « آیین رزم جامع» خرداد 97، کتاب « آیین رزم جامع» خرداد 97،تلگرام ارسال به تلگرام09373234130
کتاب « آیین رزم جامع» اواخر خردادماه، وارد بازار نشر شد چاپ نخست کتاب « آیین رزم جامع» ، بیست و سومین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در سه بخش اصلی و 8 مبحث، 30 خردادماه 1397 منتشر شد. موضوع این کتاب، هنرهای رزمی،
تلگرام ارسال به تلگرام09373234130
جامع‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب آموزش حجامت چاپ شد. این کتاب به تعداد محدود، در سال ۹۳چاپ شده است. شامل: آموزش مزاج‌ها، خلط‌ها، طبع‌ها. آموزش انواع حجامت (باد‌کش-نافع - نجات بخش - رهانند‌ه – موضعی - نقره) علم طالع و کرات
 %10تخفیف: رزمی‌کاران توجه: کتاب %10تخفیف: رزمی‌کاران توجه: کتابتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
آموزش کاراته به زبان ساده «سبک: شیتو ریو» - کمربند سفید: کیو 10 و 9 این کتاب میتواند مورد استفاده تمامی علاقمندانِ: ذن، چی کنگ، هنرهای رزمی، ورزشکاران، و افرادی که تمایل به داشتن آمادگی جسمانی، و انجام نرمش دارند، قرار
 %10تخفیف: درمان جامع طب سوزنی با %10تخفیف: درمان جامع طب سوزنی باتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
قابل توجه پزشکان ، اطباء ، و فیزیوتراپها: یکی از جدیدترین کتاب استاد یحیایی به نام: «درمان جامع طب سوزنی ، با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن» که اولین کتاب جامع درباره دستگاههای طب سوزنی می باشد به یاری خدا در مردادماه ۱۳۹۰
 %10 تخفیف کتاب: نفوذ در ماوراء %10 تخفیف کتاب: نفوذ در ماوراءتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی. ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 .
 کتاب «درمان جامع بیماریهای کتاب «درمان جامع بیماریهایتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
کتاب «درمان جامع بیماریهای «کلیه، مثانه، پروستات»»، اواخر خردادماه، وارد بازار نشر شد چاپ نخست کتاب «درمان جامع بیماریهای «کلیه، مثانه، پروستات»» ، هفدهمین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در 8 بخش اصلی و 3 مبحث اصلی،
 کتاب « بصیرت های نُه گانه » کتاب « بصیرت های نُه گانه »تلگرام ارسال به تلگرام09373234130
چاپ نخست کتاب « بصیرت های نُه گانه ( اسرار 9 کشف و شهود به زبان ساده) » ، بیست و دومین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در سه بخش اصلی و 9 مبحث، در روزهای آخر آذرماه 1396 منتشر شد. موضوع این کتاب، روانشناسی، آموزش زندگی سالم،
 %10تخفیف کتاب: داستانهای %10تخفیف کتاب: داستانهایتلگرام ارسال به تلگرام09373234130
داستانهای حکمت‌آموز جامع (ذن جامع) (جلداول) ( ذن در طریقت هنرهای رزمی) اولین کتاب تفسیر داستانها و معماهای(کوآن) ذِن: چاپ نخست کتاب «داستانهای حکمت‌آموز جامع (ذن جامع) (جلداول)» ، یازدهمین اثر استاد محمدرضا یحیایی است
 کتاب ماساژدرمانی «یومی‌هو کتاب ماساژدرمانی «یومی‌هوتلگرام ارسال به تلگرام09373234130- 02188692065
ماسایوکی سایونجی،پس از سالها شاگردی و مطالعه و تجربه در زمینه روش های درمانی سنتی، روش درمانی یومی هو را که شامل۱۰۰تکنیک و حرکت از روشهای جاانداختن سنتی دررفتگی (ایرانی و چینی)، ماساژ چینی، شیاتسو، ماساژ تایلندی،و...می
حراجی کتاب ناصریانحراجی کتاب ناصریانتلگرام ارسال به تلگرام09228062120
فروش تعدادی کتاب ( نو ، دست دوم ، در حد نو ) در موضوعات مختلف ( رمان ، شعر ، تاریخی ، مذهبی ، علوم غریبه ، روانشناسی ، موفقیت ، متفرقه و... ) شروع قیمت کتاب ها از 10 هزار تومان به بالا خرید بالای دویست هزار تومان = ارسال
 اجاره کتاب و ارسال رایگان کتاب اجاره کتاب و ارسال رایگان کتابتلگرام ارسال به تلگرام۰۹۱۲۸۹۹۵۴۴۲
اجاره کتاب و ارسال رایگان کتاب به تمام نقاط کشور عبدی بوک اجاره کتاب با پرداخت ۲۰ درصد از قیمت پشت جلد کتاب به مدت یک ماه صاحب کتاب شوید. جهت سفارش هر کتابی کلمه (کتاب) رو به ۱۰۰۰۰۴۹۱ بفرستید. اینستاگرام abdibook114@
 نماينده فروش كتاب شعر تركي ( شير نماينده فروش كتاب شعر تركي ( شيرتلگرام ارسال به تلگرام09353715132
كتاب شير شيران داراي اشعار در مورد پيامبران و شهر ها و اشعار گوناگون ديگر به همراه تصاوير زيباي زيارتگاهها مي باشد و نويسنده اين كتاب خانم: معصومه نوبخت اندريان مي باشد .
خرید کتاب دست دوم درب منزل تهرانخرید کتاب دست دوم درب منزل تهرانتلگرام ارسال به تلگرام09125343644
با قیمت بالا خرید کتاب دست دوم درب منزل تهران اگر تمایل بفروش کتاب های خود را دارید با ما تماس بگیرید مرکز تخصصی خرید کتاب دست دوم درب منزل تهران و کرج خرید در همه زمینه ها بغیر از درسی و دانشگاهی
خریدار کتابخریدار کتابتلگرام ارسال به تلگرام09125343644 - - 02122251758
خریدار کتاب و خریدار کتابخانه شخصی شما خریدار کتاب شما در کمترین زمان ممکن با قیمتی عادلانه کارا کتاب سایت کتاب نایاب: خرید کتابخانه شخصی شما قیمت گذاری کتاب های شما کارشناس و مشاور کتاب خطی خریدار کتاب شما تهیه و
تهيه كتاب نايابتهيه كتاب نايابتلگرام ارسال به تلگرام
مركز خريد و فروش كتاب قديمي و ناياب تهيه كتابهاي ناياب و در خواستي شما وبلاگ ماwww.bookcity098.blogfa.com
خریدار کتاب دست دومخریدار کتاب دست دومتلگرام ارسال به تلگرام09125343644
خریدار کتاب دست دوم با شماره 09125343644 در هر کجای تهران خرید کتاب شما در محل ,خریدار کتاب نو و دست دوم شما ,پس از کارشناسی و قیمت گزاری فقط کافی است با شماره مندرج تماس گرفته و با مشاوره درباره خرید و فروش کتاب دست دوم شما را
 کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کتاب چگونه هر کسی را عاشق خودتلگرام ارسال به تلگرام09353973342
دانلود کتاب چگونه هر کسی را عاشق خود کنیم بر اساس روانشناسی عشق این کتاب بسیار محبوب و موثر، نوشته فاروق رضوان مصری برای اولین بار فارسی ترجمه شده است . این کتاب بر اساس روان شناسی عشق است . توضیحات تکمیلی و لینک مستقیم
 صفحه  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 سفارش آگهی ویژه
تعرفه آگهی های ویژه
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432