درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان تکرو

header
تبلیغات ویژه
 نمایش محصول
    (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • 05118460703
  • 0
  • شناسه این آگهی : 10120395
  • تهران ، مشهد-سناباد
  • 92/12/09(اعتبار آگهي پايان يافته است)
  • توافقي
  • تعداد بازدید : 786 بار

بزرگترين وب سايت آموزش Exchange Server
شركت فرين در ادامه فعاليت خود در زمينه آموزش هاي تخصصي علوم رايانه اقدام به ايجاد آرشيوي بي نظير از آموزشهاي مختلف بزرگترين سرور ميل جهان يعني Microsoft Exchange Server شامل مباحثي همچون نصب و راه اندازي ، پيكره بندي ، رفع مشكل ، تهيه نسخه پشتيبان و . . . و نيز ورژن هاي مختلف اين نرم افزار مانند Exchange 2007 ، Exchange 2010 و . . . نمود كه در زير مي توانيد با تعدادي از عناوين اين آموزش ها آشنا شويد .
***** لازم به ذكر است اين تنها گوشه اي از آموزشها و نرم افزار هاي ارائه شده در وب سايت تخصصي شركت فرين مي باشد و جهت مشاهده ساير آموزشهاي اكسچنج سرور مي توانيد از لينك زير استفاده نماييد :
http://www.farinsoft.com/exchange

موسسه آموزشي CBT Nuggets
CBT Nuggets چندين سال است ( از سال 1999 تا كنون ) كه به طور تخصصي به آموزش براي اخذ مدارك بين المللي IT مي پردازد و به جرات مي توان آن را قديمي ترين موسسه آموزش مدارك IT جهان ناميد ، هر چه بر قدمت اين موسسه افزوده مي شود آموزش هاي آن جالبتر و كاربردي تر مي گردند و سادگي فهم آن ها بيشتر مي شود .
تمام مدرسان مجموعه هاي آموزشي CBT Nuggets داراي مدارك بين المللي شبكه ، برنامه نويسي ، امنيت و غيره هستند و اكثر آن ها همان مدرك مورد تدريس را اخذ كرده اند ، بنابراين با نيازهاي مخاطبان خود كه در پي اخذ اين مدارك هستند كاملا آشنا مي باشند .
اما اين مساله به هيچ وجه باعث نشده كه مدرسان اين شركت از آموختن مطالب كاربردي و كليدي در موقعيت هاي شغلي غافل باشند بلكه مدرسان اين شركت كه مشهورترين شركت توليد CBT ) Computer Based Training ) جهان است محصولات متعدد و براي كسب دانش لازم به منظور اخذ مدارك شركت هاي زير فراهم آورده است :
مايكروسافت ، سيسكو ، لينوكس ، CompTIA ، ITIL همچنين كمپاني CBT Nuggets آموزش هاي جذابي نيز در زمينه شبكه هاي بيسيم ( و مدارك مرتبط با آن ) و امنيت شبكه ( و مدارك مرتبط ) دارد .
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exam 70-236 Exchange Server 2007
آموزش جامع آزمون Exam : 70-236: Exchange Server 2007, Configuring در آموزش مالتي مديا به مدت زمان 9 ساعت محصول موسسه آموزشي CBT Nuggets در قالب 1 حلقه CD
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش آزمون 70-237 شركت مايكروسافت
آموزش مطالب مورد نياز جهت كسب آمادگي براي آزمون Exam 70-237 Designing Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 (Microsoft Certified IT Professional (MCITP) Exam 70-237 ) در آموزش مالتي مديا به مدت زمان 7 ساعت محصول موسسه آموزشي CBT Nuggets ارائه شده بر روي 1 حلقه CD
نرم افزار Exchange Server 2007 يك برنامه افسانه اي است ، حقيقتا كاربران آن از ويژگي ها و Enhancement هاي صورت گرفته در اين نرم افزار نسبت به ويرايش هاي قديمي لذت مي برند .
اما توجه به اين نكته ضروري است كه به علت اهميت Design در Exchange Server 2007 شما نمي توانيد از نسخه هاي قبلي Exchange Server به آن Upgrade نماييد بلكه مي بايست از نسخه هاي قديمي به آن مهاجرت و يا در اصطلاح فني Migrate نماييد
اين سري آموزش اكسچينج سرور 2007 محصول كمپاني آموزشي CBT Nuggets مسير يادگيري Exchange Server 2007 را بسيار كوتاه مي كند ، مدرس اين سري آقاي Peter Bruzzese به شما كليه ويژگيهاي طراحي يا همان Design نمودن Exchange Server 2007 را به همراه نحوه مهاجرت به Exchange Server 2007 را مي آموزد
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش آزمون 70-238 شركت مايكروسافت
آموزش مطالب مورد نياز به منظور كسب آمادگي جهت Exam 70-238: Deploying Messaging Solutions with Microsoft Exchange Server 2007 در آموزش مالتي مديا به مدت زمان 6 ساعت محصول موسسه آموزشي CBT Nuggets ارائه شده بر روي 1 حلقه CD
--------------------------------------------------------------------------------
موسسه آموزشي K.Alliance
موسسه آموزشي K.Alliance با رويكردي جديد به مبحث توليد آموزش مبتني بر كامپيوتر ( CBT ) وارد شده است و سعي دارد تا هم آموزش هايي براي اخذ مدارك بين المللي IT توليد كند و هم مجموعه آموزش هايي براي يادگيري نرم افزارها و استفاده كاربردي از آن ها .
مجموعه آموزش هاي K.Alliance گام به گام و از ساده به مشكل مي باشند ، در تمام محصولات اين كمپاني مثال هاي عملي و كاربردي زيادي مطرح مي شود و اساسا آموزش ها به گونه اي تهيه مي شوند كه براي رفع مشكلات در محيط هاي كاري واقعي بسيار مفيدند .
عمده فعاليت موسسه آموزشي K.Alliance بر روي آموزش شبكه و تكنولوژي هاي مرتبط متمركز است
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش Designing a Messaging Infrastructure using Microsoft Exchange Server 2007
آموزش طراحي زير ساخت پست الكترونيك بوسيله نرم افزار Microsoft Exchange Server 2007 در آموزش مالتي مديا به مدت زمان 9 ساعت و 13 دقيقه محصول موسسه آموزشي K.Alliance در قالب 1 حلقه DVD
اين مجموعه آموزش به خصوص براي آن دسته از مديران شبكه مفيد است كه وقت زيادي براي مطالعه زياد و پراكنده ندارند و مي خواهند نتايج مطالعاتشان به سرعت پاسخ داده و تبديل به سرويسي در شبكه شود چرا كه :
اين مجموعه آموزش نيز مانند ديگر مجموعه آموزش هاي موسسه آموزشي K.Alliance بسيار كاربردي تهيه شده به طوري كه مي توانيد به مجرد اتمام آموزش شروع به طراحي زير ساخت پست الكترونيك بر اساس Microsoft Exchange Server 2007 نماييد .
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exchange Server 2007 Monitoring And Troubleshooting
آموزش كنترل مداوم عملكرد Exchange Server ورفع ايرادات به وجود آمده در مراحل مختلف كار كاربران با اكسچنج در آموزش مالتي مديا به مدت زمان 3 ساعت و 40 دقيقه محصول موسسه آموزشي K.Alliance ارائه شده بر روي 1 حلقه CD
اگر شما بر نصب اكسچنج ، پيكربندي صحيح آن ، مديريت كاربران ، Exchange Server Administration ، Backup و Recovery نمودن اكسچنج مسلط باشيد با آن كه راه زيادي آمده ايد اما هنوز به يك فرد متخصص يا در اصطلاح فني Expert تبديل نشده ايد .
بلكه هنوز دو مطلب اساسي در Exchange Server 2007 وجود دارند كه بايد آن ها را بياموزيد :
موضوع اول آموختن نحوه كنترل مداوم وضعيت كاربران ، سلامتي سرور ، بازبيني حملات و مواردي اين چنيني كه در كل به Monitoring مشهورند و دومين موضوع آموختن Troubleshooting است .
بنابراين به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم با تهيه و آموختن اين كورس آموزشي دانش خود را در سطح تاپ ترين متخصصان Exchange جهان قرار دهيد .
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش MCTS Microsoft Exchange Server 2007
آموزش Exchange Server 2007 به منظور آماده سازي افراد براي آزمون 70-236 Exchange و همچنين ارتقاي مهارت هاي فني استفاده كنندگان از اين نرم افزار سروري قدرتمند در آموزش مالتي مديا محصول موسسه آموزشي K.Alliance به مدت زمان 15 ساعت و 20 دقيقه ، ارائه شده بر روي 1 حلقه DVD
-------------------------------------------------------------------------------
موسسه آموزشي TestOut
فعاليت موسسه آموزشي TestOut بر روي ساخت مجموعه آموزش هاي بسيار كاربردي و كامل براي مدارك بين المللي IT متمركز است ، مجموعه آموزش هاي TestOut از سبكي خاص پيروي مي كنند كه آن را LabSim مي نامند . LabSim مبتني بر نرم افزار آموزشي محصولات اين موسسه است كه توانسته سبك هاي مختلف آموزش را با يكديگر تركيب نمايد .
اجزاي محيط آموزشي نرم افزار LabSim شركت TestOut به شرح زيرند :
آموزش هاي ويديويي : كه در آن مدرس با توضيحات خود و يا استفاده از تخته وايت برد و در مواردي آموزش در محيط نرم افزار ، سيستم عامل و يا بخش پيكربندي Device بسته به موضوع مجموعه مبحث مورد نظر را تشريح مي نمايد ( در سرفصل هاي درسي مجموعه ها از اين مورد به عنوان درس ياد شده است )

آموزش هاي نمايشي : كه در آن ها آموزش با انجام موضوع در محيط نرم افزار ، سيستم عامل و يا بخش پيكربندي Device به همراه توضيحات كامل ارائه مي گردد ( در سرفصل هاي درسي مجموعه ها از اين مورد به عنوان درس ياد شده است )

استفاده از انيميشن : كه در اين بخش از آموزش مفاهيم و موضوعات از طريق فايل هاي انيميشن بسيار زيبا و قابل درك تدريس مي گردند ( فايل هاي انيميشن توسط TestOut به فرمت ويديويي تبديل شده و در محيط نرم افزار آموزشي TestOut بارگذاري مي شوند و هيچ مشكلي از لحاظ اجراي آن ها وجود ندارد ) ( در سرفصل هاي درسي مجموعه ها از اين مورد به عنوان درس ياد شده است )

شبيه سازي و يا Simulate محيط : اين سبك از جذاب ترين ويژگي هاي مجموعه آموزش هاي TestOut مي باشد . طريقه كار بدين گونه است كه در مراحلي كه دانش پژوه نياز به تجربه عملي مطالب آموخته شده براي تعميق آموخته ها نياز دارد محيطي Virtual و شبيه سازي شده بارگذاري مي شود كه در آن انجام عمليات مورد انتظار از شما در خواست مي گردد و پس از انجام عمليات از محيط Simulate خارج مي شويد و اطلاعات مربوط به موفقيت و يا عدم موفقيت شما در بخش گزارشات ذخيره مي شود ، نكته جالب اين است كه در محيط شبيه سازي شده تنها مجبور به انجام مطالب خواسته شده نيستيد بلكه مجاز به اجراي فرامين ديگر و يا حركت و كليك بر روي ديگر مكان هاي برنامه و يا سيستم عامل شبيه سازي شده نيز هستيد
آزمون : در پايان هر يك از فصل ها از شما آزموني منطبق بر سرفصل هاي درسي گرفته خواهد شد كه نتايج آن ذخيره مي گردند و در قالب گزارشات معمولي و يا تصويري براي شما در دسترس خواهند بود ( در سرفصل هاي درسي مجموعه ها از اين مورد به عنوان آزمون ياد شده است )

نمونه سوالات آزمون هاي بين المللي : در پايان آموزش تستي از سوالات واقعي آزمون بين المللي اي كه مجموعه آموزش آن را در اختيار داريد و آموخته ايد از شما اخذ خواهد شد و نتايج ذخيره خواهند شد و در قالب گزارشات معمولي و يا تصويري به آن ها دسترسي داريد ( در سرفصل هاي درسي مجموعه ها از اين مورد به عنوان آزمون ياد شده است )
--------------------------------------------------------------------------------
Implementing Exchange Server 2003 Exam 70-284
Implementing Exchange Server 2003
آموزش كامل Exchange Server 2003 با ارزشترين و كاراترين نرم افزار Mail Server
به منظور قبولي در امتحان MCSE Exam 70-284 در قالب آموزش ويديوي و نيزInteractive از كمپاني Test out، در قالب يك حلقه CD
-------------------------------------------------------------------------------
موسسه آموزشي TrainSignal
حوزه فعاليت اين موسسه آموزش شبكه مي باشد ، مجموعه آموزش هاي اين موسسه به گونه اي بسيار جذاب و كاربردي مطالب علمي را با استفاده از مثال هاي واقعي آموزش مي دهد . در مواردي شما به طور خيالي به عنوان مدير شبكه يك شركت تجاري استخدام مي شويد و مدرس مجموعه بر اساس سناريوهاي واقعي شما را با چالش هايي كه در آن سازمان رخ مي دهند و مسئوليت رفع آن ها با شماست روبرو مي كند و پس از آن ابزارها و تكنيك هاي حل اين مشكلات را به شما مي آموزد .
Train Signal شعار خود را بدين صورت مطرح مي كند :
Real World Scenarios For Real World Challenges
نكته ديگري كه در رابطه با مدرسان مجموعه هاي Train Signal جلب توجه مي كند ، حرفه اي و متخصص بودن اين افراد است به گونه اي كه اكثرا چندين مدرك بين المللي شبكه را اخذ كرده اند و همگي داراي چندين سال تجربه كار در زمينه تدريس خود هستند .
و در پايان ذكر اين نكته ضروري مي نمايد كه كليه محصولات اين موسسه توسط مجموعه Train Signal توليد مي گردد و اين شركت مانند برخي ديگر از موسسات آموزشي به هيچ وجه فروشنده آموزش هاي توليد شده توسط افراد و شركت هاي ديگر نيست بلكه تمام پروسه توليد مجموعه آموزش هاي Train Signal از ابتدا تا فروش در خود اين موسسه و مطابق با استانداردها و روش هاي آموزشي آن صورت مي گيرد .
------------------------------------------------------------------------------
آموزش شروع به كار با Exchange Server 2010
عنوان اصلي : Intro to Exchange Server 2010
در اين مجموعه آموزش با تاريخچه Exchange Server آشنا شده ، نصب آن را خواهيد آموخت و سپس چگونگي استفاده از ويژگي ها و امكانات جديد افزوده شده به اكسچنج 2010 را خواهيد آموخت ، همچنين High Availability و Unified Messaging و . . . را خواهيد آموخت .
اين مجموعه آموزش Exchange Server 2010 محصول موسسه آموزشي TrainSignal است كه بر روي 1 حلقه CD و به مدت زمان 10 ساعت در اختيار علاقه مندان قرار مي گيرد .
-------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exchange Server 2003 Training
Exchange Server 2003 را با تماشاي نصب و راه اندازي و نصب آن در يك شبكه واقعي از ابتدا تا انتها فرابگيريد.فيلم آموزشي Exchange Server 2003 محصول كمپاني مطرح توليد فيلم هاي آموزشي TrainSignal
آموزش چگونگي نصب Exchange Server 2003 و همچنين نصب Exchange Server Mailbox
-- به صورت 2 حلقه CD
-------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exchange Server 2007 Training Videos
آموزش كامل نصب ، پيكربندي و مديريت گران قيمت ترين و قوي ترين نرم افزار مديريت Mail Server يا همان Exchange Server 2007 در آموزش مالتي مديا به مدت 20 ساعت از كمپاني Train Signal بر اساس سرفصل هاي آزمون MCTS 70-236
به صورت 2 حلقه CD
-------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exchange Server 2007 PowerShell
آموزش جامع Windows PowerShell جهت حذف اعمال تكراري و همچنين استفاده بهينه تر از Microsoft Exchange Server 2007 ، در طي اين آموزش مدرس آقاي Scott Lowe طريقه استفاده از كليه پتانسيلهاي PowerShell را در مايكروسافت اكسچنج آموزش مي دهد تا بتوانيد Task هاي پيچيده را به سادگي انجام و كارايي را افزايش دهيد
اين آموزش بصورت مالتي مديا بوده و به مدت زمان بيش از 5 ساعت در قالب 2 حلقه DVD توسط كمپاني TrainSignal ارائه گرديده است.
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش Exchange Server 2007 Backup and Recovery
آموزش Backup گيري و حفاظت از Exchange از طريق Data Protection Manager ( DPM ) و همچنين بازيابي Mailbox ها ، سرور اكسچنج و ديتابيس هاي Microsoft Exchange Server 2007 ازجمله مباحثي است كه در اين كورس آموزشي ارائه مي گردد
اين مجموعه آموزش Exchange Server 2007 بصورت مالتي مديا بوده و به مدت زمان 7 ساعت و 30 دقيقه در قالب 2 حلقه DVD توسط كمپاني TrainSignal ارائه گرديده است.
اين مجموعه آموزشي براي كاربراني ارائه گرديده است كه مايل به فراگيري انواع ساختارهاي Backup در Microsoft Exchange Server 2007 هستند . همچنين چنانچه تمايل به نصب و استفاده از Microsoft Data Protection Manager 2007 را داريد اين مجموعه آموزشي بصورت كامل نيازهاي اطلاعاتي شما را بر آورده ساخته و مراحل پشتيبان گيري و بازيابي را در محيط نرم افزار و بر اساس طرح سناريوهاي عملي آموزش مي دهد.
-------------------------------------------------------------------------------
موسسه آموزشي VTC
اين كمپاني در سال 1996 در Silicon Valley واقع در ايالت كاليفرنيا بنا نهاده شد ، VTC مخفف عبارت Virtual Training Company مي باشد ، موسسه آموزشي VTC در ابتدا طي قراردادي كه با شركت Apple منعقد كرده بود آموزش هاي چند رسانه اي براي محصولات شركت اپل توليد مي كرد ولي در همان سال ها با مطرح شدن سيستم عامل ويندوز و فزوني گرفتن توليد نرم افزارها براي آن ، موسسه VTC نيز توليد آموزش براي سيستم عامل و نرم افزارهاي ويندوزي را در روند كاري خود قرار داد .
نكته جالب ديگر در مورد اين موسسه تعداد بسيار زياد مجموعه آموزش هاي آن مي باشد كه اين تعداد بالغ بر 600 عنوان است . و اين در شرايطي است كه اين موسسه برخي از آموزش هاي خود را به چند زبان ازجمله انگليسي ، فرانسوي ، ژاپني و اسپانيايي توليد كرده است .
كمپاني VTC با داشتن دفاتري در كشورهاي انگلستان ، استراليا ، نيوزيلند ، فرانسه ، آفريقاي جنوبي ، چين و كانادا يك شركت بين المللي تمام عيار محسوب مي شود .
--------------------------------------------------------------------------------
آموزش Microsoft Exchange 2007
آموزش كار با قويترين نرم افزار برپايي و مديريت Mail Server يا همان Microsoft Exchange Server 2007 در آموزش مالتي مديا محصول موسسه آموزشي VTC به مدت زمان 6 ساعت 30 دقيقه ارائه شده در قالب 1 حلقه CD
--------------------------------------------------------------------------------
نرم افزار هاي مرتبط با اين موضوع
به منظور راحتي كاربران عزيز در تست و استفاده از آموزش هاي ارائه شده در سايت ، سعي شده است نرم افزار ها و يا سيستم هاي عامل مرتبط گرد آوري شوند . شركت فرين در ارائه نرم افزارها در وب سايت خود بسيار دقت مي نمايد و تمامي نرم افزارها نصب قبل از ارائه در وب سايت نصب شده و تست گرديده اند همچنين براي اكثر آن ها راهنماي نصب تصويري و يا ويديويي موجود مي باشد .
--------------------------------------------------------------------------------
نرم افزار Exchange Server 2010 Enterprise Edition
همان طور كه مي دانيد محبوب ترين و البته مناسب ترين نرم افزار سروري براي ايجاد Mail Server هاي ويندوزي نرم افزار Exchange Server 2010 مي باشد ، شركت مايكروسافت نسخه 2010 اين نرم افزار را ارائه كرده است .
شما مي توانيد اين نسخه Enterprise اين نرم افزار را در اين وب سايت با قيمتي مناسب و به صورت كاملا Active خريداري نماييد .
--------------------------------------------------------------------------------
نرم افزار Microsoft Exchange Server 2007 به همراه Service Pack 1
نرم افزار مايكروسافت اكسچنج سرور كامل ترين و گران قيمت ترين نرم افزار در زمينه پياده سازي بستر سرويس Mail مي باشد . نسخه 2007 اين نرم افزار قابليتهاي بسيار جديدي را در اختيار كاربران قرار ميدهد . همچنين با ارائه سرويس پك 1 بسياري از ابزارهاي VOIP نيز در آن بهينه سازي گرديده است .
***** لازم به ذكر است اين تنها گوشه اي از آموزشها و نرم افزار هاي ارائه شده در وب سايت تخصصي شركت فرين مي باشد و جهت مشاهده ساير آموزشهاي اكسچنج سرور مي توانيد از لينك زير استفاده نماييد :
http://www.farinsoft.com/exchange
تماس با ما :
دفتر : 05118460703
فكس : 05118460704
موبايل پشتيباني : 09153229053 آقاي ساغريچي
ايميل : info@farinsoft.com
وب سايت : www.farinsoft.com

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

twittergoogleplusfacebook

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432