درج آگهی رایگان و تبلیغات رایگان تکرو

header
تبلیغات ویژه
 نمایش محصول
    (( لطفا هنگام تماس بفرمایید که آگهی فوق را در سایت تکرو مشاهده نموده اید))
  • 0
  • شناسه این آگهی : 10089159
  • تهران
  • 92/12/07(اعتبار آگهي پايان يافته است)
  • توافقي
  • تعداد بازدید : 705 بار

آموزش حرفه‌اي و مدرن بيش از 25 زبان زنده دنيا، محصول كمپاني 2007 Rosetta Stone
آموزش حرفه‌اي و مدرن بيش از 25 زبان زنده دنيا توسط محصول عظيم كمپاني Rosetta Stone
در دو عدد DVD

www.kanjrayekan.persiangig.com

با گسترش روز افزون ارتباطات و نزديك تر شدن هر چه سريعتر كشورها و مردم از طريق دنياي مجازي به يكديگر و همچنين افزايش سطح علمي افراد، نياز به دانستن زبانهاي متعدد و مرتبط با حرفه هر شخص از اولويت بالايي برخوردار گشته است. ديگر امروزه ندانستن زبانهاي مرجعي چون انگليسي مانع بهره‌‌گيري افراد از درياي عظيم اطلاعات در دنياي نامحدود الكترونيك و اينترنت است. از گذشته در كشور ما آموزشهاي سنتي زبان رايج بوده كه امروزه ديگر اين آموزشها در اكثر نقاط دنيا منسوخ گشته‌اند ولي متاسفانه در سيستم آموزشي و پرورشي مدارس كشور هنوز چنين شيوه‌هايي پا برجاست. اين شيوه‌هاي سنتي اغلب متشكل از ليستهاي لغات و عبارات اصطلاحات زبان خارجه همراه با ترجمه آنها و همچنين قواعد مختلف گرامري بوده كه دانش آموز زبان مي‌بايست آنها را در مرور زمان يادبگيرد و به خاطر بسپارد.
امروزه اين چنين شيوه‌هايي از سوي زبان شناسان و اساتيد در تمام دنيا، سنتي و غير استاندارد ناميده مي‌شود كه كمترين بازده را در طول زمان و بيشتر اتلاف وقت و انرژي را شامل مي‌شود.
Rosetta Stone Language Learning Software نام مجموعه آموزشي فوق‌العاده‌اي از كمپاني Rosetta Stone امريكاست كه قادر به آموزش اكثر زبانهاي دنيا با متد خاص و مدرن خود است. اين نرم افزار با به وجود آوردن محيطي اشنا و زيبا به صورت چند رسانه‌اي و بهره‌گيري از شيوههاي مدرن Audio-Lingual، Communicative و Task-Based Study براي آموزش زبان، نرم افزاري بسيار قدرتمند و مفيدي عرضه كرده كه هم اكنون مورد تاييد بسياري از مراكزهاي علمي معتبر دنيا و همچنين مورد استفاده بسياري از مدارس در ايالت متحده است.
اين كمپاني پكيجهاي زبان مختلف و متعددي را همراه با نرم افزار منحصر به فرد خود در اختيار علاقمندان به زبانهاي مختلف دنيا قرار داده است تا با انتخاب هر يك بتوانند زبان مورد نظر را به خوبي فراگيرند.
ما براي دوستان و علاقمندان به يادگيري آسان زبانهاي رايج دنيا، پكيج آموزشي كامل و قدرتمندي از 25 زبان رايج دنيا فراهم آورديم كه در ادامه با محتويات و قابليت هاي آن بيشتر آشنا مي‌شويم.
اين واقعا امكان پذير است كه شما يك زبان جديد را بياموزيد، به شرط آنكه حوصله و استعداد آن را داشته باشيد. Rosetta stone در اين زمينه به شما كمك خواهد كرد. Rosetta stone به عنوان نرم افزار شماره 1 آموزشي در دنيا، توسط مردم 150 كشور دنيا با موفقيت استفاده شده است. اين نرم افزار توسط كمپانيهاي معتبر و شركتهاي نامي مانند IBM و Telekom و هزاران مدرسه و دانشگاه در سراسر دنيا مورد استفاده قرار ميگيرد. با Rosetta Stone يادگيري زبان حتي از آنچه كه شما تصور ميكنيد هم ساده‌تر است. Rosetta Stone برنده جايزه Dynamic Immersion™ method در زمينه آموزش و ارتقا سطح دانش زبان است. امكانات اين برنامه بصورت زير است:
- آموزش كلمه به كلمه و سطح بندي شده: شما در 210 جلسه آموزشي ميتوانيد به معناي واقعي يك زبان را ياد بگيريد. در سطح 1 شما 92 جلسه و در سطح 2 نيز 118 جلسه آموزش خواهيد داشت كه پس از طي آن ميتوانيد به راحتي زبان مورد نظر را صحبت كنيد.
- تمرين پس از آموزش: پس از هر درس آموزشي، تمريني براي شما در نظر گرفته شده است كه شامل خواندن، نوشتن و گوش كردن است. مزيت انحصار بفرد اين نرم افزار تمرين دادن لهجه شما است. با سيستم آناليز صدا، شما ميتوانيد كلمه‌هايي را كه آموزش ديده‌ايد بخوانيد و از درصد صحيح قرائتتان آگاه شويد.
- محيط كاربر پسند: محيط اين نرم افزار بسيار زيبا و جذاب بوده و شما براحتي ميتوانيد از آن استفاده كنيد. منوهاي پيچيده و تو در تو در اين برنامه وجود ندارد.
- زبان استفاده: در زبانهاي خاص مانند ژاپني و چيني كه شما نمي‌توانيد حروف را بخوانيد، اين امكان وجود دارد كه شما نوشته‌ها را بصورت لاتين مشاهده نموده و سپس آنها را با متن اصلي تطبيق دهيد. Rosetta Stone با عرضه آموزش بيش از 30 زبان دنيا كه ليست كامل آنها را مي‌توانيد در سايت رسمي شركت ببينيد، پيشتاز آموزش الكترونيكي زبان در جهان است. لازم به ذكر است كه قيمت اين بسته‌هاي آموزشي فوق العاده بالا است و امكان خريد آن از سايت اصلي براي ايرانيان نيز ميسر نيست. اما ما همه بسته‌ها را با قيمتهاي باور نكردني در اختيار شما قرار داده‌ايم.
پكيج ارزشمند آموزشي زبان Rosetta Stone Language Learning Software 2007 شامل چه زبانهاييست؟
- نرم افزار آموزش زبان فارسي
- نرم افزار آموزش زبان انگليسي آمريكايي
- نرم افزار آموزش زبان انگليسي بريتانيايي
- نرم افزار آموزش زبان عربي
- نرم افزار آموزش زبان فرانسه
- نرم افزار آموزش زبان آلماني
- نرم افزار آموزش زبان ايتاليايي
- نرم افزار آموزش زبان روسي
- نرم افزار آموزش زبان اسپانيولي
- نرم افزار آموزش زبان پرتغالي
- نرم افزار آموزش زبان يوناني
- نرم افزار آموزش زبان تركي
- نرم افزار آموزش زبان ژاپني
- نرم افزار آموزش زبان چيني
- نرم افزار آموزش زبان دانماركي
- نرم افزار آموزش زبان هلندي
- نرم افزار آموزش زبان هندي
- نرم افزار آموزش زبان اندونزيايي
- نرم افزار آموزش زبان لهستاني
- نرم افزار آموزش زبان سواحيلي
- نرم افزار آموزش زبان تايواني
- نرم افزار آموزش زبان ولزي
- نرم افزار آموزش زبان ويتنامي
- نرم افزار آموزشي زبان كره‌اي

هريك از اين نرم افزارهاي آموزش زبان شامل چه اطلاعاتيست كه قابليت آموزش يك زبان را در خود داراست؟
- داراي 3500 -8000 تصوير واقعي از محيط زندگي در قالب 92 - 210 درس براي آموزش زبان
- در حدود 200 - 450 ساعت اموزش زبان (بسته به نوع يادگيري و تمرين شما)
- ايجاد توازن در ميان تمامي بخشهاي مورد نياز آموزشي همچون توانايي شنيدن، گفتار، خواندن و نوشتار!
- قابليت درك هوشمندانه صدا براي تشخيص لهجه‌هاي مختلف.
- آموزش لغات و گرامر به صورت طبيعي و بي‌نياز از حفظ كردن ليستهاي متعدد لغت و گرامر!
- تمرينات، تست‌ها، دروس و نمايشهاي مختلف براي هر مبحث.
اين نرم افزارهاي آموزش زبان داراي چه نوع مباحثي هستند؟
تمامي مباحث آموزشي بسته‌هاي مختلف ارائه شده از سوي اين كمپاني از مباحث اصلي، پايه اي و مورد نياز زبان آموزان براي هر زبان تشكيل شده است كه با يادگيري آنها تا حد نسبي و حتي حرفه‌اي (بسته به نوع تمرين) زبان مورد نظر را فرا خواهند گرفت. برخي از مباحث موجود به اين شرح است:
- مردم و گفتگوهاي ميان آنها.
- مسيرها و اصول دقيق پرسيدن نشاني.
- چگونگي استفاده از افعال مثبت و منفي.
- مباحث مرتبط با غذا، خوردن و آشاميدن.
- مباحث مرتبط با ارتباطات خانوادگي.
- مباحث مرتبط با افعال معلوم و مجهول.
- بيان ساعت و زمان.
- آموزش اعداد از 1 تا 100.
- آموزش مباحث لازم گرامري و جمله سازي.
- مباحث مرتبط با پوشاك و لباس پوشيدن.
- اتومبيل، وسايل نقليه و اساسه خانه.
- رنگها، شكل ها و موقعيت‌هاي مكاني.
و ...
لازم به ذكر است كه هر يك از اين نرم افزارهاي آموزش زبان به تنهايي بسته به تعداد دروسشان از 195 دلار تا 329 دلار به موسسات و افراد به فروش مي‌رسند!. نسخه جديد اين محصول ارايه شده است.


براي اطلاع بيشتر در مورد خريد لطفاً به سايت زير مراجعه فرماييد:

www.kanjrayekan.persiangig.com

:: ‌نظرات در رابطه به این آگهی ..
هنوز نظری راجه به این آگهی ثبت نشده است!
ورود به حساب کاربری
رمز عبور را فراموش کرده اید؟   ثبت نام
 نماد اعتماد الکترونیکی

 

نماد اعتماد الکترونیکی

twittergoogleplusfacebook

تهران / مشهد / اصفهان / کرج / شيراز /تبريز / اهواز /قم /کرمانشاه / اروميه /رشت / شهريار / كرمان / بندرعباس / همدان / زاهدان / يزد / اردبيل / قزوين / اراک / اسلامشهر / بهارستان / بابل /زنجان خرم آباد / سارئ / سنندج / گرگان / نيشابور / دزفول / آمل / ملارد / کاشان / پاكدشت/ رئ/ گنبدكاووس/ خوئ / بروجرد / سيرجان / بجنورد/ مرودشت / خميني شهر/ نجف / باد / قدس / شهركرد / رفسنجان / قائم شهر / جيرفت / سبزوار / بويراحمد

طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است

© 2019 , Takro Inc. All rights reserved

آدرس شرکت : ایران - تهران - صادقیه - ابتدای کاشانی - پ 45 ایمیل تلفن شرکت : 09399289432