مشخصات آگهی دهنده

پردیس فناوری کیش
09059626900
980000تومان
1402-07-11
1401-01-03
58 بار
11356649
خیابان جمالزاده شمالی ، بعد از بلوار کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵

آموزش آنلاین مربیگری ۴dpro (کیش تک)
آموزش رشته های ورزشی

آموزش آنلاین مربیگری ۴dpro (کیش تک)

پردیس فناوری کیش_طرح مشاوره متخصصین صنعت و مدیریت_دپارتمان ورزشی برگزار می کند ؛
آموزش آنلاین مربیگری ۴dpro (کیش تک)
۴dpro چیست؟
فوردی پرو یک وسیله ورزشی با ۴ بند می باشد که یک نوع از ورزش های تی آر ایکس می باشد. کیفیت بالا و استحکام این بندها و وجود تمرینات رقابتی و جذاب در ورزش ۴dpro باعث جذب طرفداران زیادی به این ورزش شده است.
ورزش ۴dpro چگونه است؟
شما به وسیله ی فوردی پرو در هوا تاب می خورید، چرخ می زنید، جهش می کنید و اشکال مختلف پریدن را امتحان می کنید. در کنار همه این فعالیت های مفرح کالری هم می سوزانید. . شما در این ورزش با استفاده از چند کش ساخته شده با تکنولوژی پیشرفته در امنیت کامل بوده و می توانید آزادانه به اطراف بروید..فوردی پرو معمولا با تی آر ایکس و ریپ ۳۶۰ اشتباه گرفته می شود. این ورزش تفاوت های زیادی در جزئیات این سه ورزش وجود دارد. تنها شباهت هر سه در معلق نگهداشتن ورزشکار است.
ساختار ۴dpro
این ورزش پر طرفدار اختراع کشور آلمان است. مبدع این ورزش پرطرفدار دکتری ایرانی بوده است. دکتر غروی مخترع ورزش فوردی پرو همچنان پرچم دار این ورزش مهیج است. این ورزش به نوعی یک ایده ناب آریایی می باشد. ورزش ۴dpro قلاب های مستحکم ، چهار بند چتر بازی ، حلقه های فولادی و کمر بند ترکیبی تشکیل شده است . ورزش فوردی پرو مناسب برای قسمت های شکم ، پهلو ، پاها و بالا تنه می باشد.
مزایای ورزش ۴dpro
فوردی پرو ورزشی مهیج است و به همین خاطر در زمان ورزش، مقدار زیادی آدرنالین در بدن ترشح می شود که کاهنده استرس خواهد بود. ورزشکار زمانی که این تمرینات را انجام می دهد حس خوبی گرفته و بی وزنی ای که در تمرینات وجود دارد باعث رهایی از تمامی استرس ها خواهد شد.
فوردی پرو از نمونه ورزش هایی است که در ایران آینده ی خوشایندی خواهد داشت زیرا علارغم حمایت خوب اشخاص کاردان از این ورزش گران بها و مفرح ؛ دارای زیر ساخت های خیلی خوبی نیز هست چون مردم ما تا حدود خیلی زیادی با ورزش های معلق ارتباط خوبی برقرار کردند .

ثبت نام در
www.portal.kishtech.ir
نحوه برگزاری : آنلاین همزمان
ارتباط با ما :
تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶ ۰۲۱۶۶۹۱۹۶۶۳ ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۰ ۰۹۰۵۹۶۲۶۹0۰
نشانی : خیابان جمالزاده شمالی ، بعد از بلوار کشاورز پلاک ۴۱۴ طبقه ۳ واحد ۵
شبکه های اجتماعی پردیس فناوری کیش :
سامانه آموزش مجازی رهیاران : www.rahyaranlms.ir
کانال تلگرام kishtech@
اینستاگرام rahyaranlms kishtech.ir

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
اموزش

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید