مشخصات آگهی دهنده

مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret
09357798851
6000 تومان
1397-01-24
1397-02-23
849 بار
10097551

مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret
کامپیوتر گرافيك كامپيوتري

مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret


چگونه در فتوشاپ كمربند مشكي بگيريم؟!

مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret همانگونه كه از نامش مي توان حدس زد مجموعه اي كم نظير، حرفه اي و محرمانه است كه دريچه اي از اسرار و ترفند هاي ناشناخته فتوشاپ را پيش روي كاربران قرار مي دهد. اكثر كاربران نرم افزار فتوشاپ هميشه دنبال آموزش ها و در واقع يادگيري نكات جديد و ترفندهايي از اين نرم افزار در جهت ارتقاء سطح كار و توانائي هاي خود بوده اند كه اين امر باعث بوجود آمدن هزاران سايت آموزشي در اين زمينه، كتب مختلف آموزش ترفند ها، نكته ها و نيز دوره هاي آموزشي با هزينه هاي بالا تحت عناويني مانند جلوه هاي ويژه فتوشاپ و ... شده است. اين مجموعه گرانبها كه شامل بيش از 18 گيگابايت فيلم آموزش است در بردارنده ي آموزش هاي فوق العاده كاربردي و حرفه اي در زمينه هاي مختلفي، مانند آموزش تركيب تصاوير، ساخت پوستر هاي سينمايي و تبليغاتي، آموزش هاي حرفه اي روتوش تصاوير، ايجاد جلوهاي ويژه، ساخت افكت هاي هيجان انگيز و رويايي، كار با متون، گرافيك وب و Digital Painting و موارد ديگري است. كه در ادامه تصاوير آنها، به همراه توضيحات اجمالي از هر آموزش قرار داده شده است.

« نكته‌ي خيلي مهم : اكثر نسخه هاي موجود اين نرم‌افزار در بازار به صورت ناقص ارائه شده است ( 3 فصل كامل را ندارند !!؟) مجموعه ارائه شده توسط ما به طور مستقيم از اينترنت دانلود شده و كليه درس‌ها در بسته ارائه شده ، موجود است .»
توضيح : اين نسخه از رازهاي فتوشاپ به زبان انگليسي است . اما براي يادگيري مطالب آموزش داده شده احتياجي به دانستن زبان فارسي نيست چرا كه توضيحات به همراه تصوير است و كاملا نكات آموزش داده شده مفهوم است . شما حتي مي‌توانيد صداي كامپيوتر را قطع و فقط با دنبال كردن تصاوير ، همه نكات را ياد بگيريد .
Photoshop Top Secrets نام پكيج آموزشيي است كه ما در اختيار شما عزيزان قرار ميدهيم تا توسط آن يك گرافيست حرفه اي شويد.اين پكيج شامل 5 عدد دي وي دي مي باشد كه از سطح مقدماتي شروع شده و به سرعت شما را به يك حرفه اي تبديل مي كند
محتويات پكيج عظيم آموزشي Photoshop Top Secrets :

آموزش هاي موجود دي وي دي شماره يك
- Movie Poster Design I : آشنايي كامل با حرفه مونتاژ سينمايي و چگونگي ساخت پوستر هاي جنجالي فيلم هاي سينمايي !
- Movie Poster Design II : اين آموزش به شما مي آموزد كه چگونه تصاوير ساده اي همچون يك تصوير ساده “خانه” را به تصاوير فوق كيفيت گرافيكي و در سطح يك جهاني پوستر هاي سينمايي تبديل كنيد !
- Movie Poster Credits : چگونگي ساخت Credit فيلم هاي سينمايي از محاصل اين آموزش بي نظير است .

- Dark Faces : اين آموزش به شما مي آموزد كه چگونه ساده ترين تصاوير و چهره ها را به اثري فوق ترسناك و هولناك براي استفاده مبدل سازيد !
- Breaking Apart : در اين آموزش فرا خواهيد گرفت كه چگونه يك صورت را در حال خرد شدن به ذرات و مولكول ها همانند بسياري از فيلم هاي هالييودي نمايش دهيد .
- Dream Scene Montage : آموزش كامل ساخت تصاوير فانتزي و ماورا طبيعه همچون بال دادن به يك فيلم و پرواز آن در سرزمين خيالي .
- Stone Portrait : چگونگي ساخت چهره هاي سنگي و خلق جلوه هاي ويژه بي نظير در ساخت چنين صجنه ها و آثاري از محاصل اين آموزش است .
- Surreal Images : طراحي و ساخت طبيعتي مه آلود و كاملا مات و زيبا براي هرچه واقعي تر ساختن طبيعتي بي نظير .

- Dream Skin : ساخت زني زيبارو و پري گونه با ظاهري خيالي و در فضايي اسماني از نتايج آموزش هاي اين پكيج آموزشيست .
Special Effects : طراحي زيباي شهاب سنگ ها و اجرام آتشين هاي اسماني، كهكشات و تركيب اين تصاوير زيبا با بهره گيري از تكنيك جلوه هاي ويژه .

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره دو

- Painting a Portrait : آشنايي كامل با نحوه ساخت و نقاشي حرفه اي تصاوير پورتريت Portrait و يا چهره به صورت مرحله به مرحله.

- Swapping Faces : آموزش كامل چگونگي جابجايي و تعويض چهره هاي دو عكس مختلف بعه گونه اي كه كوچكترين شكي به وجود نخواهد آمد !
- Pop Art : تبديل يك عكس ديجيتالي امروزي به يك اثر هنري كه گويي در اواسط دهه 50 نقاشي شده است !
- Applying Tattoos : اعمال تاتو يا خالكوبي با نقش هاي مختلف بر روي پوست و بدن گويي كاملا طبيعي و هنرمندانه در بدن نقش بسته است .
- Masking Fur : تعويض پس زمينه تصاوير و حذف آنها از تصوير اصلي به گونه اي بسيار تميز و استادانه ! اوج اين هنرنمايي در آموش زماني نمايان است كه شما حتي از ميان پشم ها و موهاي حيوانا و اشيا غير صاف نيز مي توانيد تصاوير را به طور كامل برش داده و روتوش كنيد !

- Vanishing Point : آموزش كامل كار با Vanishing Point، نكته اي كه بسياري از گرافيست ها با آن غريبه اند، كه آن چه هست و و چگونه تصاوير را با استفاده از پرسپكتيو ويرايش كنند !
- Web Graphics : آموزش ساخت طراحي هاي گرافيكي وب همچون بنر، لوگو، Header و Footer و ساير آيتم هاي مورد نياز وب ….
- Shattered Type : چگونگي اعمال افكت هاي زيبا و بي همتاي Shatter بر روي متون تصاوير با استفاده از آموزش اين بخش به آساني ميسر مي گردد .
- Flower Greeting Card : آموزش مرحله به مرحله كار با ابزارهاي Vector و خلق كارت هاي تبريك منحصر به فرد و زيبا به گونه اي حرفه اي در اندك زمان ممكن .

- Creating DVD Covers : طراحي و ساخت كاور و جعبه هاي DVD و محصولات نرم افزاري و كالاهاي ديگر به كيفيت بسيار بالا بدون نياز به نرم ازفار جانبي و بهترين نحو از داخل محيط فتوشاپ !

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره سه

- Flying out of Bounds :آشنايي كامل با نحوه عملكرد ماسك ها در خلق افكت هاي بسيار مطرح و قديمي و پرطرفدار Out of Bounds !

- Reaching out of Bounds : آموزش چگونگي تركيب تصاوير با يكديگر به گونه كاملا حرفه كه هيچ كس شك بر جدا بودن اصل تصاوير نكند !
- Chocolate Milk Frog : آموزش بسيار زيبا و حرفه اي كه شما در آن مشاهده خواهيد نموده قدرت جادوي فتوشاپ تمام بدن يك قورباغه را آغشته از شكلات يا شير شكلات مي كند !
- Chocolate Milk Frog : آموزش بسيار زيبا و حرفه اي كه شما در آن مشاهده خواهيد نموده قدرت جادوي فتوشاپ چگونه يك آيتم را به صورت پوشيده از موم مي كند .
- Grunge Look : در اين آموزش بسيار مفيد شما چگونگي ساخت تصاوير پس زمينه بسيار با كيفيت و زيبا را از عكس هاي بي ارزش و نه چندان با كيفيت فرا خواهيد گرفت !

- Square Fruit : آموزشي زيبا كه در آن شما با بديهيات طبيعت بازي مي كنيد و مي توانيد ميوه هاي گرد را به صورت مربع شكل و بسيار شيك، خاص و فانتزي در بياوريد !

- Invisible Man : آموزشي كامل و بسيار مفيد براي نامرئي ساختن يك شخص در لباسش كه بسيار مفيد خواهد بود !
- Metal Collage : آموزش مرحله به مرحله چگونگي ساخت يك ربات با استفاده از آيتم هاي ناچيز و قرار دادن اين تصوير زيباي خلق شده در دنياي خيالي زيباتر !
- Morphing Creatures : آموزشي منحصر به فرد براي اعمال عمل Morphing و چگونگي تبديل حيوانات و مخلوقات به يكديگر چه از لحاظ چهره و چه فيزيك بدني تا موجودات عجيب جديدي خلق شوند .

- Using Layer Comps : آموزش كامل استفاده از پنل جديد Layer Comps براي خلق چندين لايه در يك فايل تصويري .

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره چهار

- Vector Art Portrait : آموزش كامل چگونگي تبديل تصاوير ساده گرافيكي به Vector هاي هنري بسيار زيبا !

- Dreamy Background : آموزش ساخت Background هاي خيالي زيبا با ظاهري علمي تخيلي و منحصر به فرد به سادگي هر چه تمام تر .

- Liquid Metal : آموزش چگونگي اعمال لايه از فلز مذاب بر روي تصاوير و متون شما كه ظاهري خاص و منحصر را به آن مي دهد .
- Smoke : آموزش چگونگي اعمال دود بسيار زيبا ، هنري و فوق طبيعي در تصاوير ديجيتالي خود .

- Soap Bubbles : ساخت حباب هاي صابوني و بسيار زيبا و قرار دادن آنها در محيط هاي گوناگون به ويژه آب به گونه اي بسيار زيبا .
- Water Bubbles : ساخت حباب هاي بسيار زيباي آب و هر چه طبيعي و هنري تر كردن آن از مزاياي اين آموزش است .
- Underwater Scene : آموزش ساخت دنياي خيالي زير آب با استفاده از ابزارهاي فتوشاپ به صورت هرچه هنرمندانه تر .
- Swap Animal Skin : آموزش جالب چگونگي تعويض پوست حيوانات و برداشت پوست حيواني و گذاردن آن بر روي حيواني ديگر !

- Stylized Character : چگونگي تبديل يك Sketch به يك اثر هنري از نتايج ارزشمند اين آموزش جامع است .

- Masking Mastery : آموزش ويديويي بي نظير مجموعه كه بسياري از تكنيك هاي ماسك گذاري را به صورت حرفه اي آموزش مي دهد .

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره پنج

در اين درس به شما مي آموزيم كه چگونه يك اثر هنري را در برنامه فتوشاپ خلق كنيد.

تهيه نقاشي سياه قلم بر اساس پرتره
رنگ آميزي اوليه
اعمال جزئيات بر روي رنگ
تنظيم رنگ و اعمال جزئيات رنگي چشم
اعمال رنگ و رتوش پلك
نقاشي مژگان
نقاشي كردن ابرو بر روي صورت
انجام مراحل مذكور بر روي چشم دوم
پرداخت گونه ها و بيني
ايجاد حفره هاي بيني
طراحي لب ها
رنگ آميزي موي پرتره
ايجاد سايه روشن روي مو بخش اول
ايجاد سايه روشن روي مو بخش دوم
ايجاد برخي جواهرات
اعمال جلوه طلايي بر روي جواهرات
ايجاد مرواريد بر روي جواهرات
تكميل جزئيات گوش
افزودن جواهرات بيشتر

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید