مشخصات آگهی دهنده

مجموعه حرفه اي آموزش فتوشاپ topsecret
6000 تومان
1397-01-24
1397-02-23
1075 بار
10093264

مجموعه حرفه اي آموزش فتوشاپ topsecret
کامپیوتر آموزش کامپیوتر

مجموعه حرفه اي آموزش فتوشاپ topsecret

مجموعه حرفه اي آموزش فتوشاپ topsecret

تمامي دانستنيها و ريزه كاري هاي فتوشاپ را يكجا هديه بگيريد و عنوان بهترين گرافيست را از آن خود كنيد!

Photoshop Top Secrets نام پكيج كامل و عظيم آموزشي محبوب ترين و برترين نرم افزار گرافيكي دنيا، Adobe Photoshop است كه توسط دو تن از نام هاي برتر گرافيك و فتوشاپ كارهاي مشهور دنيا Mark Monciardini و Melanie Stimmell در قالب 5 دي وي دي كامل با بيش از 20 گيگابايت و بالغ بر 30 ساعت فيلم آموزشي تهيه و تدوين و آماده استفاده علاقمندان گرديده است .
اين پكيج عظيم و بي نظير آموزشي فتوشاپ به صورت مرحله به مرحله به تمامي كاربران چه كاربران در سطح مقدماتي و تازه كار و چه كاربران فتوشاپ كار و آشنا به كارهاي گرافيكي و حتي گرافيست هاي حرفه اي را به عمق نرم افزار بي نظير و هزار توي Adobe Photoshop برده و ايشان را با تمامي رازهاي آشكار و نهان آن اشنا مي كند !
"كمربند مشكي" در نرم افزار Adobe Photoshop را از آن خود كنيد !


سازندگان اين به پكيج به دليل عظمت بي نظير اين بسته آموزشي، آموزش جز به جز و مرحله به مرحله و همچنين تحت پوشش قرار دادن تمامي جزئيات و نكات مخفي و آشكار فتوشاپ، آن را به طنز تنها راه براي دريافت "كمربند مشكي" يا همان حد نهايي و Extreme در فتوشاپ ناميده اند !


ساخت پوسترهاي گرافيكي با كيفيت سطح يك جهاني، طراحي پك و بسته بندي هاي تجاري فيلم هاي سينماهاي و ساير محصولات، طراحي بي نظير صفحات اول مجلات و طراحي زيبا براي وبسايت ، طراحي عالي صورت و اعمال ويرايش هاي متعدد تنها از جمله نتايج كار با اين پكيج عظيم آموزشيست .
فروشگاه آنلاين parhamplaza اين پكيج عظيم و نقيس آموزشي را در قالب پنج دي وي دي مي باشد را همراه پكيج شكيل و با قيمت استثنايي تنها 10,000 تومان با تخفيف استثنايي : 6000 تومان!!!!! آماده فروش براي تمامي علاقمندان و گرافيست ها كرده است .

محتويات پكيج عظيم آموزشي برترين راز هاي فتوشاپ Photoshop Top Secrets

آموزش هاي موجود دي وي دي شماره يك پكيج

- Movie Poster Design I : آشنايي كامل با حرفه مونتاژ سينمايي و چگونگي ساخت پوستر هاي جنجالي فيلم هاي سينمايي هاليوود !
- Movie Poster Design II : اين آموزش به شما مي آموزد كه چگونه تصاوير ساده اي همچون يك تصوير ساده "خانه" را به تصاوير فوق كيفيت گرافيكي و در سطح يك جهاني پوستر هاي سينمايي تبديل كنيد !
- Movie Poster Credits : چگونگي ساخت Credit فيلم هاي سينمايي از محاصل اين آموزش بي نظير است .

- Dark Faces : اين آموزش به شما مي آموزد كه چگونه ساده ترين تصاوير و چهره ها را به اثري فوق ترسناك و هولناك براي استفاده مبدل سازيد !
- Breaking Apart : در اين آموزش فرا خواهيد گرفت كه چگونه يك صورت را در حال خرد شدن به ذرات و مولكول ها همانند بسياري از فيلم هاي هالييودي نمايش دهيد .
- Dream Scene Montage : آموزش كامل ساخت تصاوير فانتزي و ماورا طبيعه همچون بال دادن به يك فيلم و پرواز آن در سرزمين خيالي .
- Stone Portrait : چگونگي ساخت چهره هاي سنگي و خلق جلوه هاي ويژه بي نظير در ساخت چنين صجنه ها و آثاري از محاصل اين آموزش است .
- Surreal Images : طراحي و ساخت طبيعتي مه آلود و كاملا مات و زيبا براي هرچه واقعي تر ساختن طبيعتي بي نظير .

- Dream Skin : ساخت زني زيبارو و پري گونه با ظاهري خيالي و در فضايي اسماني از نتايج آموزش هاي اين پكيج آموزشيست .
Special Effects : طراحي زيباي شهاب سنگ ها و اجرام آتشين هاي اسماني، كهكشات و تركيب اين تصاوير زيبا با بهره گيري از تكنيك جلوه هاي ويژه

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره دو پكيج

- Painting a Portrait : آشنايي كامل با نحوه ساخت و نقاشي حرفه اي تصاوير پورتريت Portrait و يا چهره به صورت مرحله به مرحله.

- Swapping Faces : آموزش كامل چگونگي جابجايي و تعويض چهره هاي دو عكس مختلف بعه گونه اي كه كوچكترين شكي به وجود نخواهد آمد !
- Pop Art : تبديل يك عكس ديجيتالي امروزي به يك اثر هنري كه گويي در اواسط دهه 50 نقاشي شده است !
- Applying Tattoos : اعمال تاتو يا خالكوبي با نقش هاي مختلف بر روي پوست و بدن گويي كاملا طبيعي و هنرمندانه در بدن نقش بسته است .
- Masking Fur : تعويض پس زمينه تصاوير و حذف آنها از تصوير اصلي به گونه اي بسيار تميز و استادانه ! اوج اين هنرنمايي در آموش زماني نمايان است كه شما حتي از ميان پشم ها و موهاي حيوانا و اشيا غير صاف نيز مي توانيد تصاوير را به طور كامل برش داده و روتوش كنيد !

- Vanishing Point : آموزش كامل كار با Vanishing Point، نكته اي كه بسياري از گرافيست ها با آن غريبه اند، كه آن چه هست و و چگونه تصاوير را با استفاده از پرسپكتيو ويرايش كنند !
- Web Graphics : آموزش ساخت طراحي هاي گرافيكي وب همچون بنر، لوگو، Header و Footer و ساير آيتم هاي مورد نياز وب ....
- Shattered Type : چگونگي اعمال افكت هاي زيبا و بي همتاي Shatter بر روي متون تصاوير با استفاده از آموزش اين بخش به آساني ميسر مي گردد .
- Flower Greeting Card : آموزش مرحله به مرحله كار با ابزارهاي Vector و خلق كارت هاي تبريك منحصر به فرد و زيبا به گونه اي حرفه اي در اندك زمان ممكن .

- Creating DVD Covers : طراحي و ساخت كاور و جعبه هاي DVD و محصولات نرم افزاري و كالاهاي ديگر به كيفيت بسيار بالا بدون نياز به نرم ازفار جانبي و بهترين نحو از داخل محيط فتوشاپ !

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره سه پكيج

- Flying out of Bounds :آشنايي كامل با نحوه عملكرد ماسك ها در خلق افكت هاي بسيار مطرح و قديمي و پرطرفدار Out of Bounds !

- Reaching out of Bounds : آموزش چگونگي تركيب تصاوير با يكديگر به گونه كاملا حرفه كه هيچ كس شك بر جدا بودن اصل تصاوير نكند !
- Chocolate Milk Frog : آموزش بسيار زيبا و حرفه اي كه شما در آن مشاهده خواهيد نموده قدرت جادوي فتوشاپ تمام بدن يك قورباغه را آغشته از شكلات يا شير شكلات مي كند !
- Chocolate Milk Frog : آموزش بسيار زيبا و حرفه اي كه شما در آن مشاهده خواهيد نموده قدرت جادوي فتوشاپ چگونه يك آيتم را به صورت پوشيده از موم مي كند .
- Grunge Look : در اين آموزش بسيار مفيد شما چگونگي ساخت تصاوير پس زمينه بسيار با كيفيت و زيبا را از عكس هاي بي ارزش و نه چندان با كيفيت فرا خواهيد گرفت !

- Square Fruit : آموزشي زيبا كه در آن شما با بديهيات طبيعت بازي مي كنيد و مي توانيد ميوه هاي گرد را به صورت مربع شكل و بسيار شيك، خاص و فانتزي در بياوريد !
- Invisible Man : آموزشي كامل و بسيار مفيد براي نامرئي ساختن يك شخص در لباسش كه بسيار مفيد خواهد بود !
- Metal Collage : آموزش مرحله به مرحله چگونگي ساخت يك ربات با استفاده از آيتم هاي ناچيز و قرار دادن اين تصوير زيباي خلق شده در دنياي خيالي زيباتر !
- Morphing Creatures : آموزشي منحصر به فرد براي اعمال عمل Morphing و چگونگي تبديل حيوانات و مخلوقات به يكديگر چه از لحاظ چهره و چه فيزيك بدني تا موجودات عجيب جديدي خلق شوند .

- Using Layer Comps : آموزش كامل استفاده از پنل جديد Layer Comps براي خلق چندين لايه در يك فايل تصويري .

آموزش هاي موجود در دي وي دي شماره چهار پكيج

- Vector Art Portrait : آموزش كامل چگونگي تبديل تصاوير ساده گرافيكي به Vector هاي هنري بسيار زيبا !

- Dreamy Background : آموزش ساخت Background هاي خيالي زيبا با ظاهري علمي تخيلي و منحصر به فرد به سادگي هر چه تمام تر .
- Liquid Metal : آموزش چگونگي اعمال لايه از فلز مذاب بر روي تصاوير و متون شما كه ظاهري خاص و منحصر را به آن مي دهد .
- Smoke : آموزش چگونگي اعمال دود بسيار زيبا ، هنري و فوق طبيعي در تصاوير ديجيتالي خود .

- Soap Bubbles : ساخت حباب هاي صابوني و بسيار زيبا و قرار دادن آنها در محيط هاي گوناگون به ويژه آب به گونه اي بسيار زيبا .
- Water Bubbles : ساخت حباب هاي بسيار زيباي آب و هر چه طبيعي و هنري تر كردن آن از مزاياي اين آموزش است .
- Underwater Scene : آموزش ساخت دنياي خيالي زير آب با استفاده از ابزارهاي فتوشاپ به صورت هرچه هنرمندانه تر .
- Swap Animal Skin : آموزش جالب چگونگي تعويض پوست حيوانات و برداشت پوست حيواني و گذاردن آن بر روي حيواني ديگر !

- Stylized Character : چگونگي تبديل يك Sketch به يك اثر هنري از نتايج ارزشمند اين آموزش جامع است .
- Masking Mastery : آموزش ويديويي بي نظير مجموعه كه بسياري از تكنيك هاي ماسك گذاري را به صورت حرفه اي آموزش مي دهد .
- همراه با DVD شماره پنج به عنوان Bonus كه شامل آموزش كامل دروس Fantasy Portrait مي باشد !- همراه با سورس تمامي پروژه ها كه در داخل هر دي وي دي به طور كامل موجود است !

براي اطلاعات بيشتر و نيز خريد اينترنتي به لينك آگهي يا لينك زير مراجعه نماييد

http://www.parhamplaza.com/products/33/44/40.html

اقامت بلغارستان
کلمات کلیدی :
مجموعه حرفه اي آموزش فتوشاپ topsecret

گزارش تخلف

نظرات

ثبت نظر جدید